Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1314556 defa)

0 Üye ve 91 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4875 : 02 Haziran 2021, 13:54:09 »
Ya anlayamıyorum, nasıl bizi bu hale getirdiler. Aykut ile kımıl futbola alıştırdılar, koşu mesafesi, topa hakim olma diye yeteneksizler ordusu haline geldik. Şimdi de boş beleş yabancı hocalarla vasat yerli hocaların faydasına inandırdılar. Sanki burada oynanan oyun futbol değil ya da farklı kurallar varmış gibi.

İyi bir hoca gelirse ve iyi futbol oynatmaya başlarsa gene zirve yarışında oluruz. Kaldı ki ben zirve yarışında olmak değil, şampiyon olmak istiyorum. Şampiyon olamıyorsak da son 7-8 yıldaki gibi oynayıp zirvede kalarak değil, iyi futbol oynayarak olsun.

ligi tanımak nedir ? gelen hoca ile erkenden anlaşırsın sezon başlayana kadar son 2 senenin maçlarını seyreder, bir de yerli yardımıc bulursun (son 10 yılın eski futbolcuları haricinde) o da gerekli bilgilendirmeyi yapar Erzurum deplasmanında 1 puan almak iyi değil diye, olur biter. 50-60 yaşında milyon dolar alıp villada yaşayan, altında son model araba olan adamın nasıl bir adaptasyona ihtiyacı olacak ? sonuçta İstanbula geliyor..

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4876 : 02 Haziran 2021, 15:12:16 »
Fenerbahçe, Porto'nun hocası Sergio Conceiçao ile ilgileniyor.
@sercanhamzaolu

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4877 : 02 Haziran 2021, 15:13:06 »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #4878 : 02 Haziran 2021, 16:26:20 »
İyi hocaya benziyor gibi duruyor.
Ama Fenerbahçe’de 15 maça çıkmadan hiçbir şey belli olmaz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4879 : 02 Haziran 2021, 16:41:05 »
sözleşmesi ay sonu bitiyomuş.portoyla bu sene juveyi eleyip çeyrek final oynadılar.portekizli hocalar çok sever 4-4-2 oynamayı ama bizde mesut varken 4-2-3-1 den kurtuluş yok ;D

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #4880 : 02 Haziran 2021, 17:43:26 »
Conceiçao ile igili flood
https://twitter.com/TIKIR_JR/status/1400005634792304642
Portonun bu sene Juve ile olan iki maçını da izlemiş çok beğenmiştim.İlk maçta önde basmaları sonucu juveli defanslar çıkarken topu kaptırmışlar golü öyle atmışlardı.Her iki maçta da hiç panik yapmadan geriden pasla daha çok kenarlara topu açarak çıkıyorlardı.ikinci maçta 55.dakikada kırmızı görmelerine rağmen Juveyi elediler ki öyle deli gibi kapanalım moduna da girmediler.Yazı da bahsedilen Sergio Oliveira inanılmaz iyi oyuncu gerçekten.Forvetlerden Mehdi Taremi'yi de çok beğenmiştim tarzı Muriqi'yi andırıyor.Bu hocanın gelmesi durumunda Muriqi'yi kiralasak  güzel olur.O maçı izlerken twitterdan takip ettigim bi yorumcu bu maçta defans orta saha bağlantısını kesmek için 4 4 2 çıktı Conceiçao demişti ama yazıda genelde 4 4 2 oynattığını yazmıslar doğrudur heralde.Ama bende Vitor,Mourinho,Villas Boas'dan ötürü Jorge Jesus dışında portekizli hocalara karşı bir antipati var.Hayırlısı olsun

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4881 : 02 Haziran 2021, 18:27:01 »
Portonun bu sene Juve ile olan iki maçını da izlemiş çok beğenmiştim.İlk maçta önde basmaları sonucu juveli defanslar çıkarken topu kaptırmışlar golü öyle atmışlardı.Her iki maçta da hiç panik yapmadan geriden pasla daha çok kenarlara topu açarak çıkıyorlardı.ikinci maçta 55.dakikada kırmızı görmelerine rağmen Juveyi elediler ki öyle deli gibi kapanalım moduna da girmediler.Yazı da bahsedilen Sergio Oliveira inanılmaz iyi oyuncu gerçekten.Forvetlerden Mehdi Taremi'yi de çok beğenmiştim tarzı Muriqi'yi andırıyor.Bu hocanın gelmesi durumunda Muriqi'yi kiralasak  güzel olur.O maçı izlerken twitterdan takip ettigim bi yorumcu bu maçta defans orta saha bağlantısını kesmek için 4 4 2 çıktı Conceiçao demişti ama yazıda genelde 4 4 2 oynattığını yazmıslar doğrudur heralde.Ama bende Vitor,Mourinho,Villas Boas'dan ötürü Jorge Jesus dışında portekizli hocalara karşı bir antipati var.Hayırlısı olsun
Bende ara ara baktım hocam bu sene lig ve Juve maçlarına dediklerine katılıyorum birde Portekiz ligi bizim lige benzer çok fazla temaslı mücadeleye dayalı oyun var bu hoca gelirse 4-4-2 oynayamaz Efe'de yazmış Mesut varken başka formül şart hoca uzun vadede başarılı olur bence ama bizim o kadar süremiz var mı bence yok

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4882 : 02 Haziran 2021, 18:32:45 »
eğer mesut fizik olarak hazır hale gelirse sağ kanatta içeri giren oyun kurucu rolünde olabilir aslında.emre de onu denemişti sonuçta.hazır bi mesut kanatta oyun kurucu gibi oynayabilir bence.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4883 : 02 Haziran 2021, 18:39:22 »
Fatih Demirkol'u dinledim geçen dediğine göre Mesut geçen dene kamp yememiş bu sene hazır olurum demiş, Mesut sağ veya sol kanat oynarsa daha sağlam bekler lazım bence

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4884 : 02 Haziran 2021, 18:53:00 »
Fit Mesut ligi domine eder.Şans verilmeli

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4885 : 02 Haziran 2021, 21:34:05 »
Andre Villas Boas ismi geçiyor ki aman diyeyim nolur yapmayın bu hatâyı, nolur diyorum. Vallahi küme düşmeyi başarırız bu sefer. Korktuğum başıma gelmesin nolur. Herhangi bir Alman'ı getirin râzıyım. Allah korusun Villas Boas'tan.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4886 : 02 Haziran 2021, 22:01:38 »
Fit Mesut ligi domine eder.Şans verilmeli
Mesut hiçbir yeri domine edemez.

Çevrimdışı hangul

• Üye
« Yanıtla #4887 : 02 Haziran 2021, 22:42:31 »
Herhangi bir Alman'ı getirin râzıyım.

Sporx te yer alan ve ispanyol medyasina dayandirilan habere gore Shuster"e teklif goturmusuz. Yalan haberse dahi bize layik gorulen profil bu. Kariyeri serbest dususte olan teknik direktorlerden biriyle anlasacagiz muhtemelen.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4888 : 03 Haziran 2021, 01:01:48 »
Fatih Doğan: "Fenerbahçe sportif direktörlük için Mustafa Eröğüt ile görüşmeler gerçekleştiriyor."
Mustafa Eröğüt, Mehmet Ali Aydınlar'ın damadıdır.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4889 : 03 Haziran 2021, 01:02:55 »
trtde Fonseca dediler umarım olur italya-portekiz-ukrayna tecrübeside var ve iyi hoca