Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1312125 defa)

ozgurr ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5160 : 15 Temmuz 2021, 14:41:14 »
Habis gitmiş

Biraz agir oldu be dostum. 20 sene hizmet veren bir oyuncu sonuçta...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5161 : 16 Temmuz 2021, 15:37:39 »
Eldeki şişliği azaltmadan yeni transfer açıklanmayacak gibi gözüküyor. Rahat 6-7 yabancı gönderilmeye çalışılacaktır.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #5162 : 18 Temmuz 2021, 19:56:27 »
Andreas Cornelius ismi falan geçiyor, aman diyeyim inşallah böyle bir hata yapmazlar. Seneye yine kahroluruz, benim için Ademi ya da Frey'den hiçbir farkı yok kalitesizlik olarak.

Bu öküze vereceğin parayla git Sörloth'u kirala şampiyon yapsın bizi.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #5163 : 19 Temmuz 2021, 19:57:29 »
Şöyle bir kadroya bakıyorum da, en az 10 oyuncuyla yolları ayırmak gerekiyor. As kadro denilebilecek kısımdaysa bence çok oynama gerekmiyor. Zaten eğer 3'lü denilen garabeti oynayacaksak bek de lazım değil. Eğer olursa bir tane alındığına değecek santrfor ile kapatsak ve gideceklerden kurtulsak yeter. Gençleri kiralamaya devam, Lemos, Sinan, satılırsa Samatta gider; yerine Kemal A takıma monte edilir, bir santrfor alınır ve yeterli olur diyorum.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5164 : 19 Temmuz 2021, 20:36:05 »
Bolca satılması gereken oyuncu var .... bir santrafor sart oglu sart.... gerisi eldekiler ortalamanin altinda degil bosa para harcamamak lazim satislar olana kadar
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5165 : 21 Temmuz 2021, 20:23:27 »
Bizde orta saha oyuncusu cok fazla varki  3 4 3 sisteminde sadece iki tanesi gercek yerinde oynayabilecek ki bu pekcok oyuncuyu elden cikartmak ya da farkli mevkilerde degerlendirmek gerekecek ki bizim icin ideal bir durum degil. Ayrica uclu defans fazla uygulanan bir sistem degil ve en basta defans oyuncularimiz aliskin degil ilk kotu sonucta bolca elestiri konusu olur
Pekcok oyuncumuza talibi oldugu yaziliyor ama bana gercekci gelmiyor bu haberler.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5166 : 21 Temmuz 2021, 20:53:25 »
Fenerbahçe'de Attila Szalai'ye Aston Villa, Dimitris Pelkas'a Rubin Kazan talip oldu.

(Akşam)

Pelkas'ta bir sonraki satışın %20si Paok'a gider diye madde var 10 milyon altına satmazlar
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2021, 20:55:20 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #5167 : 22 Temmuz 2021, 01:07:02 »
Salaklar şu Zahavi'yi alsalardı kafamız rahattı amk

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #5168 : 22 Temmuz 2021, 21:32:33 »
Novak tsda parladi gecen sene dogru duzgun sans verilmedi bu sene yeni hoca daha dogru duzgun tanimadan ggonderilecegi soyleniyor.

Asil garip konu Perotti. Emre degil miydi kulubun haklarini koruyan sozlesmesi var diyen. Sakat degilse neden kadroda degil, kampa katilmadi ve yollanmaya calisiliyor. Sakatligi devam ediyorsa neden aciklama yok. Bu kalitede bir oyuncu ile yasananlar garip

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5169 : 22 Temmuz 2021, 21:38:31 »
Novak tsda parladi gecen sene dogru duzgun sans verilmedi bu sene yeni hoca daha dogru duzgun tanimadan ggonderilecegi soyleniyor.

Asil garip konu Perotti. Emre degil miydi kulubun haklarini koruyan sozlesmesi var diyen. Sakat degilse neden kadroda degil, kampa katilmadi ve yollanmaya calisiliyor. Sakatligi devam ediyorsa neden aciklama yok. Bu kalitede bir oyuncu ile yasananlar garip
Ben bilgi vereyim sana bu konuda geçen sene takım doktorları Perotti ameliyat olmadan döner diyorlar Perotti ise ameliyat olmak istiyor ve ameliyat olursa tedavisinin daha uzun süreceğini söylüyorlar oda genede olacam diyor takımla bağı kopuyor olay bundan ibaret ayrıca Perotti gibi oyuncular asla %100 sağlıklı denmez bu sene risk almak istemiyorlar demek ki

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #5170 : 22 Temmuz 2021, 22:17:09 »
Dirar da takimda dusunulmuyor ama en azindan kampta, bu yazdiklarinin benzerini ben de okudum ama birinci agizdan bilgi degil. Esas sorulmasi gereken konu sakatlik konusunu transfer ederken biliyorsun ve bu konu ile ilgili bazi maddeler varki Emre bazi seylerden bahsediyor. Sakatlik sorunu olan oyuncuyu dunyada bizden baska hicbir kulup almaz

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5171 : 22 Temmuz 2021, 22:30:44 »
Zaten bizim istediğimiz şekilde tedavi olmadı ondan ayırdık yolları demez hiçbir kulüp Dirar ve Zajc istenmiyor evet ama Perotti'nin üstü direk çizilmiş demek ki forma numarası bile gitti haberi yok, Perotti geçen sene Roma'da kampta sakatlandı durumu iyi dediler bizimkiler raporları beklediler sorun yok diye İstanbul'a getirdiler ancak burada yapılan sağlık kontrollerini geçemedi diye bir iddia vardı zaten açıklanması da transferin son gününü bulmuştu o dakikadan sonra kimseyi alamayacaklarını düşünüp aldılar belki de
Benim dikkatimi çeken bir noktada Kruse ve bir futbolcumuz takım doktorları bizi yanlış tedavi etti demişlerdi bizim doktorlara da ithamda bulunmak istemiyorum ama gidende dönmüyor kolay kolay

Bunun benzeri Rvp oldu oradaki kontrolü geçememiş denilene göre gene de aldılar amaç Beşiktaş'a transfer çalımı atmaktı hem de Mahmut Uslu iş bitti dediği için geri adım atmadılar olan bize oldu
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2021, 22:32:18 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5172 : 23 Temmuz 2021, 13:30:07 »
Vitor Pereira'nın raporuna göre; Thiam, Sadık, Oğuz Kağan ve Ademi çalışmalarına takımdan ayrı olarak devam edecek.

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #5173 : 23 Temmuz 2021, 13:57:09 »
Ademi'nin kudurtucu bir tarzı vardı sözde :d

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5174 : 23 Temmuz 2021, 14:06:07 »