Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1314756 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5280 : 05 Ağustos 2021, 18:19:09 »
Forvet transferi için tuhaf bir tipin transfer edildiği konuşuluyor. Beşiktaş ve trabzona bakıp da böyle isimler alıninca ne kadar iddialı olduğumuz ortaya çıkıyor. Azizi de çok eleştirdim bilen bilir ama ben hayatımda bu kadar vizyonsuz bir başkan hiç görmedim. 4.senesine giriyor. Değil 4, 14 sene de kalsa biz futbol ve basketbolda hiçbir şey yapamayız.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5281 : 05 Ağustos 2021, 18:41:52 »
Forvet transferi için tuhaf bir tipin transfer edildiği konuşuluyor. Beşiktaş ve trabzona bakıp da böyle isimler alıninca ne kadar iddialı olduğumuz ortaya çıkıyor. Azizi de çok eleştirdim bilen bilir ama ben hayatımda bu kadar vizyonsuz bir başkan hiç görmedim. 4.senesine giriyor. Değil 4, 14 sene de kalsa biz futbol ve basketbolda hiçbir şey yapamayız.
Ricardo Lopes mi ?

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #5282 : 05 Ağustos 2021, 18:44:38 »
Sol kanat diyorlar.
Sorloth ile anlaşmışız galiba.Beijin Guan'dan Kim ile görüşüyormuşuz.Kolosinac varmış gündemde.
Koreli çocuk tam aradığımız orta stoper olabilir.
Vardır Vitor hocamın bir bildiği :D :)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5283 : 05 Ağustos 2021, 18:49:12 »
Forvet transferi zor iş kimler kimler geldi tutmadı bu ülkeye tanımadığımız biri gelirse performansını bekleyip yorum yapacam bu sefer :D

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5284 : 05 Ağustos 2021, 18:50:42 »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5285 : 05 Ağustos 2021, 18:53:28 »
Forvet transferi zor iş kimler kimler geldi tutmadı bu ülkeye tanımadığımız biri gelirse performansını bekleyip yorum yapacam bu sefer :D

Turkiye nin Bug i belli... Domuz olacak, tek vurusu olacak ve hava topu olacak....  Oyle teknik, hiz, vs o kadar onemli degil... Tekme tokat dayak yemesin iste...

Su takim da Nobre olacak, Washington olacak .... o zaman gor sen....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5286 : 05 Ağustos 2021, 18:57:48 »
Turkiye nin Bug i belli... Domuz olacak, tek vurusu olacak ve hava topu olacak....  Oyle teknik, hiz, vs o kadar onemli degil... Tekme tokat dayak yemesin iste...

Su takim da Nobre olacak, Washington olacak .... o zaman gor sen....
Slimani bu ülkenin net buguydu abi demek istediğim o mesela Falcao Galatasaray'a gelmeden maç kaçırmıyordu şimdi maça çıkamıyor
Soldado Negredo çok iyi golcüler geldi olmayınca yapacak bir şey yok senin tarif ettiğin adam Niang tam onuda 1 sene izledik
Santrafor konusunu riske atacaklarını düşünmüyorum ben bu eleman 2.santrafor ve sol kanatmış eski oyuncusuymuş Vitor'un gelirse göreceğiz bakalım
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2021, 18:58:08 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #5287 : 05 Ağustos 2021, 19:04:51 »
Slimani bu ülkenin net buguydu abi demek istediğim o mesela Falcao Galatasaray'a gelmeden maç kaçırmıyordu şimdi maça çıkamıyor
Soldado Negredo çok iyi golcüler geldi olmayınca yapacak bir şey yok senin tarif ettiğin adam Niang tam onuda 1 sene izledik
Santrafor konusunu riske atacaklarını düşünmüyorum ben bu eleman 2.santrafor ve sol kanatmış eski oyuncusuymuş Vitor'un gelirse göreceğiz bakalım

Bak Slimani mesela, hem teknik hemde hizli adamdi. Ama biraz kibar adamdi, duygusaldi... oyle tekme tokata gelemedi... Bize oyle adam lazim degil.

Niang, Amokachi, Hoidonk .... liste uzar ama bulmak iste mesele...

Samatta, Niang vs ... Avrupai, sitem oyuncusu .... Yok Teknik oyuncu arayip para harcayacagina git kavgaci domuz bir forvet getir ... her turlu atar... Bakiniz Ekuban (2 milyon euro bonservisi olan oyuncu), Nwakeme (3 milyon bonservisli oyuncu) ....

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5288 : 05 Ağustos 2021, 19:11:57 »
Slimani ağır vasıta abi hızı falan yoktu :D bizden gitti Monaco'da kendini buldu değişik gollerde attı ben pivot santrafor geleceğini düşünüyorum Vedat'a Valencia talipmiş basında çıkan Sorloth-Seferovic şimdilik o dönem ki Hoojdonklar falan artık hikaye bu kurla

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #5289 : 05 Ağustos 2021, 19:27:08 »
Slimani ağır vasıta abi hızı falan yoktu :D bizden gitti Monaco'da kendini buldu değişik gollerde attı ben pivot santrafor geleceğini düşünüyorum Vedat'a Valencia talipmiş basında çıkan Sorloth-Seferovic şimdilik o dönem ki Hoojdonklar falan artık hikaye bu kurla

gidip 5-6 milyona bir samatta daha almasinlar da...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #5290 : 06 Ağustos 2021, 00:42:27 »
gidip 5-6 milyona bir samatta daha almasinlar da...
Kimi alırlarsa alsınlar, yeterki adam gol atmış olsun. Samatta gibi son 2 senede 7-8 gol atmış forvet alacaklarına Serdar Dursun gibi 2. ligde de olsa 40 tane atmış adam alsınlar.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5291 : 06 Ağustos 2021, 12:37:38 »
yagosabuncuoglu

Fenerbahçe, Sead Kolasinac'ı kadrosuna katmak için resmi temaslara ve menajeriyle görüşmelere başladı.

• Fenerbahçe, Mesut Özil'e Kolasinac'ın son durumunu sordu. Mesut olumlu referans verdi ve Sead ile telefon görüşmesi yaptı.

ÖZEL | Fenerbahçe, Umut Meraş'ın menajeriyle görüştü ve oyuncunun şartlarını sordu.

• Fenerbahçe Umut Meraş'ı Caner Erkin'in ayrılığından sonra yerli sol bek rotasyonu için düşünüyor.
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2021, 12:42:05 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5292 : 06 Ağustos 2021, 12:47:57 »
yagosabuncuoglu

Fenerbahçe, Sead Kolasinac'ı kadrosuna katmak için resmi temaslara ve menajeriyle görüşmelere başladı.

• Fenerbahçe, Mesut Özil'e Kolasinac'ın son durumunu sordu. Mesut olumlu referans verdi ve Sead ile telefon görüşmesi yaptı.

ÖZEL | Fenerbahçe, Umut Meraş'ın menajeriyle görüştü ve oyuncunun şartlarını sordu.

• Fenerbahçe Umut Meraş'ı Caner Erkin'in ayrılığından sonra yerli sol bek rotasyonu için düşünüyor.
Kolasinac hareketli sol stoper mevkii için bi,ilmiş kaftan ama Umut Meraş 5 para etmez bir oyuncu kanat bek ihtiyacını asla gidermez

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #5293 : 06 Ağustos 2021, 17:25:52 »
Bursaspor, Fenerbahçe'den Ferdi Kadıoğlu'nu istedi. İki yıl kiralamak istiyorlar.

• Fenerbahçe'de bu istek esnasında Oğuz Kağan Güçtekin'i Bursaspor'a önerdi.

Ferdi'nin son senesi zaten 2 yıl saçma hemde alt lig alakasız

Burak Kapacak Fenerbahçe’de

• Burak Kapacak ve Menajeri Necdet Ergezen resmi sözleşme imzalamak için Fenerbahçe Kulüp binasına geldi.

@yagosabuncuoglu

« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2021, 17:27:00 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #5294 : 06 Ağustos 2021, 18:27:51 »
Yine yalnış hamleler türk topçusundan yol olmaz.Bu isimlerle zirve yarışı çok zor.Seneye nasıl göndereceğiz diye düşünürüz.