Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1315169 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6690 : 15 Temmuz 2022, 16:40:06 »
Kim’in en büyük becerisi defans arkasına atılan toplarda rakibi takip edip bozabilmesiydi. Denayer bunu yapabilecek bir stoper mi?
Kim'e yakın özellikleri var özellikle hız konusu, ayağı net daha düzgün abi ama partneri kim olacak birazda önemli olan bu Szalai üçlüde iyi oynuyor gerçekten ama 4lü'de bazen aksıyor bir takviye daha gelir mi bilemem orasını tabi birde zamanında bizle ilgili değişik paylaşımları olmuş onlarda belki transferi olumsuz ekler
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2022, 16:42:24 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6691 : 15 Temmuz 2022, 16:54:46 »
Kim'e yakın özellikleri var özellikle hız konusu, ayağı net daha düzgün abi ama partneri kim olacak birazda önemli olan bu Szalai üçlüde iyi oynuyor gerçekten ama 4lü'de bazen aksıyor bir takviye daha gelir mi bilemem orasını tabi birde zamanında bizle ilgili değişik paylaşımları olmuş onlarda belki transferi olumsuz ekler
Ilki Denayer veya Samedo diyorlar, zaten ikiside belli noktada anlasilmis. Denayer le ilgili tek suphem her takima teklif edilmis olmasi. Son senesini takip eden oldu mu?

Yagiz ikinci stoper icin Tisserand in gidisi bekleniyor ama alinacak dedi. Genelde dedikleri cikiyor.

Birde su Kim in sampiyonlar ligi elemesi oncesi gitmesine sasiracak birsey yok. Alan takim Avrupa kupalarinda oynatamazdi elemede oynasaydi....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6692 : 15 Temmuz 2022, 16:59:03 »
Ilki Denayer veya Samedo diyorlar, zaten ikiside belli noktada anlasilmis. Denayer le ilgili tek suphem her takima teklif edilmis olmasi. Son senesini takip eden oldu mu?

Yagiz ikinci stoper icin Tisserand in gidisi bekleniyor ama alinacak dedi. Genelde dedikleri cikiyor.

Birde su Kim in sampiyonlar ligi elemesi oncesi gitmesine sasiracak birsey yok. Alan takim Avrupa kupalarinda oynatamazdi elemede oynasaydi....
ben bu sene izlemedim ama o yüzden yorum yapmıyorum ben hatta geçtiğimiz sene herhangi bir branşı baştan sona takip edemedim :) her takıma teklif edilme sebebi muhtemelen bonservisi elinde ya iyi imza parası istiyordur bana öyle geliyor en azından

Caulker-Tisserand gitsin zaten Szalai için dediklerimin benzeri bence Tisserand içinde geçerli oda üçlünün sağında iyi oynuyor ortada oynadığında dengesiz çıkışları ve top kaybı çok canımızı yaktı ilk senesinde oda bomba gibi resmen

Kim konusunda bende şunları eklemek isterim profesyonel futbolcu Allah korusun elemede falan sakatlansa kariyeri gider yada alacak takım sakatlandı diye vazgeçer bize de para lazım transferler için zarar görmemesi lazım biz taraftar olarak kendi açımızdan bakıyoruz da işin birde diğer tarafı var

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6693 : 15 Temmuz 2022, 17:06:22 »
Joao Pedro konusunda son durum;

🗣 Yağız Sabuncuoğlu: İlgi var

🗣 Di Marzio: İlgi var anlaşma sağlandı

🗣 Fabrizio: Oyuncu ile anlaşma sağlandı

🗣 Lake. : Külliyen yalan
🗣 Ahmet Selim Kul: İlgi yok
🗣 Volkan Demir: Di Marzio'yu yalanlamak gibi olmasın (gülerek) ilgi yok.
@sercanhamzaolu
✈️ Fenerbahçe ve Galatasaray’ın gündemindeki Joao Pedro’nun menajerleri Marco Piccioli ve Mirco Lombardi, yarın İstanbul’a gelecek.

📌 İtalya’dan THY’ye ait TK1600 uçuşla gelecek menajerler, yarın saat 22.30’da İstanbul’da olacak ve kulüplerle görüşmelerde bulunacaklar.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6694 : 15 Temmuz 2022, 19:00:55 »
Yağız Sabuncuoğlu: "Plea'ya ilgi var ancak henüz kendisi ve kulübü ile bir anlaşma yok."
Yağız Sabuncuoğlu: "Ruben Semedo listede olabilir ama özel hayatı çok çetrefilli. Kafada şişe kırma, çocuk kaçırma."
Yağız Sabuncuoğlu: "Kızılyıldız forvet konusunda kesesin ağzını açtı. Bu nedenle Samatta'ya yakın zamanda resmi teklif yaparlar."
Yağız Sabuncuoğlu: "Jorge Jesus, Tisserand ve Pelkas'ı istemiyor."
Yağız Sabuncuoğlu: "Benim kaynaklarım Joao Pedro'nun menajeri ve onun ortağının yarın Fenerbahçe için geldiğini söylüyor. Fabrizio Romano da bitti diyor. Sabah konuştum."
Zajc ve Crespo'ya teklifler var, gidebilirler.
Yağız Sabuncuoğlu: "Di marzio ile görüştüm, 'Napoli bana 20 M€ üzeri ücret üzerinde görüşüyoruz dedi.' diye söyledi."

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6695 : 15 Temmuz 2022, 21:35:47 »
Ekremkonur
🚨Fenerbahçe, Kim Min-Jae'nin yerine Fluminense'den Nino'yu transfer etmek için kulübü ile görüşmelere başladı.

👉Brezilyalı, Jorge Jesus ile çalışmak istemesi Fenerbahçe'nin elini güçlendiriyor. Flu, Nino için 8/9M$ istiyor.

Bu bilgiler
@venecasagrande
 tarafından onaylandı.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #6696 : 15 Temmuz 2022, 22:35:12 »
Ekremkonur
🚨Fenerbahçe, Kim Min-Jae'nin yerine Fluminense'den Nino'yu transfer etmek için kulübü ile görüşmelere başladı.

👉Brezilyalı, Jorge Jesus ile çalışmak istemesi Fenerbahçe'nin elini güçlendiriyor. Flu, Nino için 8/9M$ istiyor.

Bu bilgiler
@venecasagrande
 tarafından onaylandı.
Jesus hocam Brezilya-Portekiz takımı kuruyor herhalde.Brezilyalı ise zarar gelmez.Nasıl futbolcu bilgisi olan var mı?
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6697 : 15 Temmuz 2022, 23:23:26 »
Jesus hocam Brezilya-Portekiz takımı kuruyor herhalde.Brezilyalı ise zarar gelmez.Nasıl futbolcu bilgisi olan var mı?
https://twitter.com/Scout1zm/status/1548006820014202883

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6698 : 15 Temmuz 2022, 23:25:09 »

Cok alakasiz bir kac macini izlemistim ... uzun boylu duran topta etkili (hucumda kornerlerde vs) Ayagina hakim ....

ama yavas sanki... bu kadar ileride baski yapilirken Kim den beklenecek yardimlari yapamaz sanki...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6699 : 15 Temmuz 2022, 23:59:37 »
emre özcan arao ve king’i yazmış ben kendisinin futbol bilgisini kimseye değişmem tavsiye ederim oyuncularla ilgili bir fikir verecektir

https://t.co/TM7iURW5aZ
https://t.co/8TTBSvkOjB

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6700 : 16 Temmuz 2022, 12:34:55 »
@ahmetercanIar
Kim min Jae'ye son dakikada Napoli'den 20 milyon Euro teklif geldi.  Napoli tüm parayı nakit olarak yatırmaya hazır.  Kim ile Napoli görüşecek. Rennes transferi askıda.

ÖZEL | Fenerbahçe'de stoper arayışları başladı. Jorge Jesus'un bu üç isme öncelik verilmesini istedi. Bu isimlerden sonuç alınamazsa; alternatiflere gidilecek.

• Leo Ortiz (RB Bragantino)
• Pablo Mari (Arsenal)
• Nino (Fluminense)

Udinese, Marcel Tisserand için Fenerbahçe’ye 3 ml € bonservis teklifi yaptı.

(🔗La Gazzetta dello Sport)

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #6701 : 16 Temmuz 2022, 13:21:34 »
Pablo Mari (Arsenal)

Bu Pablo Mari geçen sezon Udinese'de kiralık oynamıştı, Udinese Arsenal'den bunu almak yerine bizden Tiss'i istiyor. Ayrıca oyuncu sol ayaklı.

Flu'nun genç stoperi için Flu taraftarı Twitter'da satılmasına karşı çıkıyormuş. Oyuncu acayip seviliyormuş orda.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6702 : 16 Temmuz 2022, 13:55:38 »
@ahmetercanIar
Kim min Jae'ye son dakikada Napoli'den 20 milyon Euro teklif geldi.  Napoli tüm parayı nakit olarak yatırmaya hazır.  Kim ile Napoli görüşecek. Rennes transferi askıda.

ÖZEL | Fenerbahçe'de stoper arayışları başladı. Jorge Jesus'un bu üç isme öncelik verilmesini istedi. Bu isimlerden sonuç alınamazsa; alternatiflere gidilecek.

• Leo Ortiz (RB Bragantino)
• Pablo Mari (Arsenal)
• Nino (Fluminense)

Udinese, Marcel Tisserand için Fenerbahçe’ye 3 ml € bonservis teklifi yaptı.

(🔗La Gazzetta dello Sport)
Nino+Leo Ortiz yapıp geçelim Pablo Mari bilemedim..
Nino Serdar
Szalai Leo Ortiz

Yeterli olur. Serdar’ı şu an bıraksak banko oynatır hepsi değerli oyuncu. Güvenilip yola çıkılmaz ama bazen savunmanın iki numaralı bazen de üç numaralı ismi olmak için çok ideal

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6703 : 16 Temmuz 2022, 14:12:54 »
Altay Ertuğrul
Osayi Burak(Nazım) gerekirse Ferdi
Nino Serdar gerekirse Arao
Szalai Ortiz
Wellington Ferdi Szalai
Arao Crespo (Zajc ve Crespodan birini yine de tutarım) İsmail
İrfan Ferdi Emre Mor
Arda İrfan Lincoln MHY
Ferdi Lincoln Bruma
Plea Serdar Dursun Valencia
Joao Pedro Valencia King

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #6704 : 16 Temmuz 2022, 15:09:43 »
Arsenal Pablo Mari'yi 2 yıldır elden çıkarmak için uğraşıyor. Mesut 2 olur. Aman diyeyim.