Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1314451 defa)

0 Üye ve 89 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #75 : 14 Nisan 2014, 17:12:01 »
Sanırım Farfan ya bonservissiz yada çok makul fiyata gelecek gelirse tabi...

Farfan-Kampl-Jimmy Durmaz ve Webo yerine bir forvet hayal ediyorum...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #76 : 14 Nisan 2014, 17:20:32 »
Farfan gelirse Tahminim KİMSE itiraz etmez..Ciddi dikine oynayan kanatlardan yardıran ve gol atan attıran bir oyuncu..

Kampl ise Şu an ALPER ve Salih in görevini yapacak bir oyuncu...Bence bize cuk otururlar..

Bülent çim Gs maçını izledik Musa nın silik oyununu...Onun yerine Farfan fena mı olur?

Bana göre takımda ederini bulan her oyuncu pekala gidebilir.
Lakin Sow ile 2019'a kadar sözleşmeyi uzatıyoruz diye biliyorum.
Farfan konusuna gelirsek, Psv döneminden sonra pek izleme şansım olmadı ama oyununu beğenirim hocam.
Transfer edilirse takıma çok olumlu katkı yapacağına da eminim.
...

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #77 : 14 Nisan 2014, 19:01:13 »
Selçuk İnan gelse nasıl olur, sanırım mancini ile olan muhabbetinden sonra,arayıp kapımız sana açık demiş.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #78 : 16 Nisan 2014, 11:15:02 »
Bir yandan Ersun hoca şunu istedi bunu dedi haberi çıkıyor
öte yandan sağlık sebeplerinden dolayı bırakacak, ABDde ameliyat olacak deniyor. daha da fenası yerin Aykut Kocaman diyorlar
Eğer sağlığıyla ilgili bir durum var ise şampiyonluğu ilan eder etmez Ersun hoca ameliyat olmalı ve sezon başı kampına kadar dinlenerek gene takımın başında olmalı. şu an daha iyi bir hoca net olarak bulup alamayız
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #79 : 16 Nisan 2014, 11:38:00 »
Aykut Kocaman'ı biraz olsun tanıyorsam uzun bir dönem boyunca Fenerbahçe ile ilgili herhangi bir görevde olacağına ihtimal vermiyorum.
Ersun hoca şampiyon yaptığı gibi minimum 3 senelik sözleşmeyi alır.
Şampiyon teknik direktör olarak büyük bir kredisi olacak.
Umarım bu kredi kendi takımını yaratması için yeterli olur.
...

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #80 : 16 Nisan 2014, 12:07:05 »
Ersun hocanın gitmesi büyük bir skandal olur, kesinlikle kalmalı.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #81 : 16 Nisan 2014, 12:31:05 »
Bencede kalmalı. Yıllardır hep hayalini kurdugu takımın başında hayalini kurdugu şampiyonlugu yakaladı. Ama saglık daha önemli , eger kendisi devam kararı alırsa kesinlikle kalacaktır. Ama büyük maçlarda oynattıgı futbol Arsenal ve derbi maçları aklımda soru işareti .Umarım kendi kuracagı kadroyla daha büyük basarıyı yakalar  ve bizleri mutlu eder .

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #82 : 16 Nisan 2014, 17:39:36 »
Bana göre Alves+Raul+Kuyt+Emenike+Sow kalmalı, çıkacak yabancı kuralına göre de en az 2 adet fiyatta uygun, potansiyelli genç oyuncu alınmalı yabancı olarak. Yerli olaraksa İbrahim Serdar, Recep, Beykan kadroda olmalı, altyapıdan ümit vaadeden stopar varsa kaleciyle beraber kadroya dahil edilmeli. Ayrıca forvet hattı için Elazığ'dan Deniz Yılmaz mutlaka düşünülmeli.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #83 : 16 Nisan 2014, 17:45:44 »
Bana göre Alves+Raul+Kuyt+Emenike+Sow kalmalı, çıkacak yabancı kuralına göre de en az 2 adet fiyatta uygun, potansiyelli genç oyuncu alınmalı yabancı olarak. Yerli olaraksa İbrahim Serdar, Recep, Beykan kadroda olmalı, altyapıdan ümit vaadeden stopar varsa kaleciyle beraber kadroya dahil edilmeli. Ayrıca forvet hattı için Elazığ'dan Deniz Yılmaz mutlaka düşünülmeli.

yukarıdaki yazdıklarına katılıyorum ve ilave olarak

bence büyük maçlarda çok iyi top oynadık ( burasını eren için yazıyorum )
galatasaray içerideki maç
beşiktaş içerideki maç
trabzon içerideki maç
trabzon dışarıdaki maç
galatasaray deplasmanda -* emre yüzünden takım top oynamadı ki
Arsenal maçı bizim takım olmadan gram hazırlık yapmadan rastgele oynamaya çalıtığımız bir maçtı
ersun hoca avrupa maçlarında daha temkinli oynayacaktır. bence de devam etsin isterim.
şans fazlası ile hak ediyor.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #84 : 16 Nisan 2014, 17:52:08 »

Abi Alves yerine daha genç ve daha hızlı bir stoper düşünmeliyiz bence.. Egemen ile Bekir zaten yavaş barı partnerleri hızlı olsun.. Raul böyle oynayacaksa kalsın ama Dünya Kupasından sonra eskiye dönecekse ülkesinde kalsın..

Deniz Yılmaz konusunda sana çok katılıyorum abi. Mevlut'ten filan çok daha yararlı olur.. Hatta Deniz ile beraber Fransa'dan gelen Serdar da alınabilir.

Ben transfer konusunda Ersun Hocaya çok güveniyorum. Alt yaş gruplarını çok iyi bilen ve iyi takip eden birisi kendisi. Önümüzdeki sezon kesin planı vardır.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #85 : 16 Nisan 2014, 18:01:53 »
Abi Alves yerine daha genç ve daha hızlı bir stoper düşünmeliyiz bence.. Egemen ile Bekir zaten yavaş barı partnerleri hızlı olsun.. Raul böyle oynayacaksa kalsın ama Dünya Kupasından sonra eskiye dönecekse ülkesinde kalsın..

Deniz Yılmaz konusunda sana çok katılıyorum abi. Mevlut'ten filan çok daha yararlı olur.. Hatta Deniz ile beraber Fransa'dan gelen Serdar da alınabilir.

Ben transfer konusunda Ersun Hocaya çok güveniyorum. Alt yaş gruplarını çok iyi bilen ve iyi takip eden birisi kendisi. Önümüzdeki sezon kesin planı vardır.

Utkan, zaten eğer yabancı kuralı 6+2 filan olursa yukarıda yazdığım kalan 3 yabancı hakkı için birer tane stoper, orta saha ve forvet alınırsa güzel olur. Serdar Gürler'i ben de yazacaktım ancak Ersun Hoca geçmişten günümüze ilerideki oyuncuları santrafor tipli sever ki benim de fikrim bu yöndedir. Herkes hızlı kanat oyuncularından istiyor ama bana göre forvetin sağında ve solunda oynayan oyuncular da forvet/santrfor özellikli olmalı. Böylece atakları bekler üzerinden olgunlaştıran bizim gibi takımlar için olası bir pozisyonda 3 oyuncunun da hem forvet güdülü, yer tutmayı bilen ve dahi kafa vurabilen hem de rakip stoperlere sorun çıkaracak, geriden gelen olası desteğe yer açabilecek adamlar olması daha faydalı. Deniz Yılmaz hem bu özellikleri barındırıyor, hem bencil değil hem de ortalama üstü pasör bir oyuncu. Almanya alt yapısı da cabası.

Raul içinse yazdıklarına katılıyorum fakat ben bundan sonra daha iyi olacağını düşünüyorum. Ya da piyasa yapıyordur, bilemedim...
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2014, 18:02:13 Gönderen: Umut »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #86 : 16 Nisan 2014, 18:06:24 »
Alves kalitesinde daha hızlısını 15 milyon euro dan aşağıya bulamayız. bir ara bocaladı ama halen Alves çok çok önemli bir stoper sadece defansif olarak değil hem liderlik hemde geriden oyun kurma kısmında..

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #87 : 16 Nisan 2014, 18:09:34 »
Aynen. Zaten seneye Avrupa da olmadığına göre en kötü seneye de kalsın, sonrasına bakarız.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #88 : 16 Nisan 2014, 18:41:36 »
bence okutabildiğimiz her yabancıyı 5-7-10 milyon eurolara okutalım
Ersun hoca biraz bu kontratları kucağında buldu gibi oldu. Ama bu sene ortalama yabancı performansı iyiydi. Bu iyiliği paraya çevirip Ersun Yanal'a uygun adamlar alınmalı
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #89 : 17 Nisan 2014, 01:12:44 »
Alt yapıdan çıkan ve halen alt yapılarda devam eden çok değerli oyuncular var o yüzden ligden yerli stoper bakmaya gerek yok.
Hakan Cinemre, Egemen Zengin, Berkay Can Değirmencioğlu ile geleceğimiz emin ellerde.

Recep kesinlikle 1 sene daha Buca'da kalmalı.
Bizde süre bulamayacağına bir sene daha sürekli süre bulup gelişimini sürdürmeli.
...