Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1315524 defa)

0 Üye ve 96 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8025 : 14 Eylül 2023, 23:16:26 »
Tete Zaha Ziyech Ndombole Davinson.Bunlardan 1 tanesi bile fark yaratır form tutarsa.
kaç tanesini tanıyorsun bunların desem büyük ihtimalle ziyechi dersin bir tek. fred ndombeleyle kıyaslanamaz bile. zaha’nın kariyerinde 1 tane şampiyonlar ligi maçı yok, sendeki tadic finale oynuyordu oralarda. onlardaki fark yaratacak oyuncuları ezbere sayıyorsun, sendeki oyuncular için de yakında patlar, sandığınız kadar iyi değil diye yazıp duruyorsun. düşman mısınız fenere ya nedir alıp veremediğiniz? gs forumlarında bunları görüp onların fikirlerini buraya anlatma hiç. git orada bi hesap aç, işte objektif fenerli yaaa diye kucak açarlar hemen.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8026 : 14 Eylül 2023, 23:19:44 »
kaç tanesini tanıyorsun bunların desem büyük ihtimalle ziyechi dersin bir tek. fred ndombeleyle kıyaslanamaz bile. zaha’nın kariyerinde 1 tane şampiyonlar ligi maçı yok, sendeki tadic finale oynuyordu oralarda. onlardaki fark yaratacak oyuncuları ezbere sayıyorsun, sendeki oyuncular için de yakında patlar, sandığınız kadar iyi değil diye yazıp duruyorsun. düşman mısınız fenere ya nedir alıp veremediğiniz? gs forumlarında bunları görüp onların fikirlerini buraya anlatma hiç. git orada bi hesap aç, işte objektif fenerli yaaa diye kucak açarlar hemen.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8027 : 14 Eylül 2023, 23:21:02 »
Cengize 15 verilmesin diye bu yüzden demiştim. 3 gol 6 asistlik muazzam katkısı ile şampiyon yapar bizi artık.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8028 : 14 Eylül 2023, 23:23:01 »

Fred dışında birazda Dzeko dışında düzgün transfer yok.Hadi buna Becaoyu ekleyelim bir Livayı.Yerlide tek Ferdi nasıl geçer sezon 4 5 oyuncu üstünde.Ben girmiyorum oraya bazen basket futbolda bakmam sosyal medys tek.
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2023, 23:23:41 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8029 : 14 Eylül 2023, 23:30:34 »
Szymanski Kent gibi isimleri kırılma yani sezonun sıcak anlarında görmek lazım.Ben polonyalı oyuncunun bizim seviyemizde olmadığını düşünüyorum.Yanı sıcak tepe noktalarında bu katkıyı verirse sınıfı geçer.
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2023, 23:31:18 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #8030 : 14 Eylül 2023, 23:38:33 »
Efe kardeşim senden ricam, sürekli boş şeyler yazan arkadaşa cevap verirken alıntı yapmaman, ne güzel engelledim çıkmıyor ne yazdığı,
diğer arkadaşlar dan da rica ediyorum.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8031 : 14 Eylül 2023, 23:44:40 »
Başkana kızılan nokta trt ekranlarında bu transfer hakkında söz vermeseydi.Yoksa transfer olur olmaz.Söz verme o zaman klasik öfke sendromu olur.Tadiç olayında yönetim çıkıp konuşmadı oyuncuyu korumalıydı.Yönetim net başarısız.
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2023, 23:54:28 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #8032 : 14 Eylül 2023, 23:52:42 »
Güncel kadroyu düşünelim size soruyorum:
Fred ve Szymanski var ve hadi transfer yapmıyorsun okay, peki siz olsanız diğer üçüncü oyuncu olarak Arao mu Crespo mu Zajc mı tercih ederdiniz??
Ben bu yapıda o üçlünün gerisine sabaha kadar Arao tercih ederdim (diğer ikisinden iyi olduğu için değil).
Hadi Fenerbahçe’nin orta saha rotasyonunu ele alalım..
Syzmanski 8-10
Mert Hakan 8-10
Fred 8
Zajc 8
Crespo 8
İsmail 6-8
Bartuğ falan girmiyorum hiç hayal görmeyin çocuğun sadece ayağı iyi diye onunla hedefe falan gidemezsin. Gerçi diğerleriyle de gidemezsin de.

Şu kadro mühendisliğine, planlamaya, futbol aklına bakar mısınız ya?
6 tane orta saha var normalde nasıl olur? İki tane 10, 2 tane 8, 2 tane de 6 dimi? Bizdekiler ise full 8!! Üstün zekalı hoca tek önliberolu bir box to box sekiz numaralı ve bir ofansif 8-10 karışımıyla oynamayı seviyor ama planlama nedense çok alakasız! Tek pozisyon için alternatifler: Fred, Crespo, Zajc ve Mert Hakan. Diğer tek pozisyon için alternatifler: İsmail o kadar!
Crespo ve Zajc ikisi de yan pozisyon olarak bile 6 numara değiller bu arada. İkisini de nispeten özellikli kılan 8 oynamaları.

Olmayan futbol aklına ne diyeyim ki ben daha?

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #8033 : 14 Eylül 2023, 23:53:36 »
Başkana kızılan nokta trt ekranlarında bu transfer hakkında söz vermeseydi.Yoksa transfer olur olmaz.Söz verme o zaman klasik öfke sendromu olur.
Transfer olur olmaz diye bir şey yok! İlk yapılacak yere hiç transfer yapmadılar farkında mısın? O bölgede nitelik de yok nicelik de

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #8034 : 15 Eylül 2023, 00:13:31 »
toparlayacı bi 6 numara yoksa bu takım 3’lü oynaması fena olmaz bazı maçlarda.

djiku  becao  jayden

kent     fred     szymanski    ferdi

cengiz                    tadic

dzeko

aklıma yattı bu diziliş. günümüz futbolunda 3’lü böyle oynanır, jesusla vitor hem 3’lü oynayıp hem de merkeze 2 tane kazma 6 koyuyordu. bununla rahat rahat hücum da yaparsın, gerekirse maç içinde 4’lüye de dönersin. insanlar jesus ve vitor yüzünden 3’lüye kabus gözüyle bakıyor da bu hiç fena olmayabilir. pasör oyuncu sıkıntımız her türlü olacak 3’lü 4’lü fark etmeksizin olacak. şu kadroya pas kalitesi yüksek bir 6 transferi yapmamak için hakkaten futboldan zerre anlamamak lazım.
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2023, 00:14:41 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #8035 : 15 Eylül 2023, 11:49:39 »
Tete Zaha Ziyech Ndombole Davinson.Bunlardan 1 tanesi bile fark yaratır form tutarsa.

yengemin seyi olsa enistem olurdu .... gec bunlari allah askina ya ...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #8036 : 15 Eylül 2023, 11:52:15 »
Cengize 15 verilmesin diye bu yüzden demiştim. 3 gol 6 asistlik muazzam katkısı ile şampiyon yapar bizi artık.

iyi diyorsun da 3 turk oynayacak... rezalet ermenistan japonya maclarina bakarsan bile koca takimda alinabilecek 2-3 isimden birini aldigimiz gercegini unutuyorsun ...

Sabit fikirli olmak, fenerbahceli oyunculari kotuleyip gs i ovemek ... bu sanirim yeni nesil Fenerlilerin DNA sina isledi... Bu hastaliga care bulmak lazim.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8037 : 15 Eylül 2023, 12:07:02 »
İnşallah iyi katkı verir ama sağ tarafı bir şekilde hallederdik.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #8038 : 15 Eylül 2023, 15:09:29 »

tadic symanski dzeko fred becao djiku bunlarda form tutarsa fark yaratır üstelik çoğu onlardan daha hazır durumda.

Ama bunların 6 almayacağı böyle yapacağı belliydi yazmıştım burada da zaten, benim asıl şaşırdığım Livakovici almaları oldu onu da beceremezlerdi normalde
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2023, 15:16:54 Gönderen: Civa »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #8039 : 15 Eylül 2023, 16:18:20 »
İç saha maçlarında rakipler kapanacağı için kreatif orta sahaya ihtiyaç var. Fred-Szyma-Zajc iç saha maçlarında yeterli bana.

Deplasmanlarda İsmail'i ve Crespo'yu kullanıcaz 6'da mecbur.

Tüm transfer sezonuna bakınca Zajc'ı tutmak lüks gibi gözüküyor. Cengiz'e verilen para biraz da Türk oyuncu oynatma zaruriyeti, elbet katkı yapacaktır. Liva'ya bonservis verip almak yerine şu an boşta kalan De Gea'yı ikna edip getirebilirdik ve 6 için para elde kalırdı.

Şu saatten sonra haftalarca Ali Koç'a kızarak günleri geçirmek yerine mevcut takıma destek olmaya konsantre olmamız gerekli. Karşı camia karşıyacak mevzu arıyor zâten, bir olmazsak ekmeklerine yağ/bal ne varsa sürmüş oluruz.