Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1282215 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2640 : 09 Eylül 2017, 16:04:42 »
Ben de GS izliyorum. 3 Stoper Skertelin tek bacagi etmez. Dk 40 cift saridan atsa Serdari Mac 0 0 GS 10kisi, ayrica 55 de biten bir takim var.

Aldiklari 30 ve ustu bir Belhanda, Feguli var onlar in da birine 10 digerine 5 bons., imza parasi verilmis.
10.haftadan sonra net belli olur hersey...
10.haftadan sonra gs nin ne olacağı bilinmez tabi de , bizim lig durumu sonlanır kesin.

Mahalleden 3 stoper arkadaş bulsam skertelin bacağı rahat bulunur hocam. Skertel ne iş yapar kjaer sonrası açıkca ortadadır.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2641 : 10 Eylül 2017, 17:32:51 »
10.haftadan sonra gs nin ne olacağı bilinmez tabi de , bizim lig durumu sonlanır kesin.

Mahalleden 3 stoper arkadaş bulsam skertelin bacağı rahat bulunur hocam. Skertel ne iş yapar kjaer sonrası açıkca ortadadır.
Hocam Skertel kalitesinde bir stopetleri yok anlaminda soyledim. Ayni fikirdeyim. Roman son derece yetersiz bir Adam Neto yu izlemedim. Maci seyretme sansim olmadi. Basaksehir macinda 3 puandan emindim. Su kadro 5 puanlik kadro degil ama neden oluyor bilemiyorum.

Tabi Boyle 1 Mac daha havlu attirir.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2642 : 04 Kasım 2017, 15:06:47 »
transfer dönemi yaklaşıyor yine transfer söylentileri başladı. dünyada futboldan en az anlayan taraftara sahibiz.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2643 : 04 Kasım 2017, 21:08:21 »
Şu takımda Skrtel İsla Valbuena Janssen Ozan(bu formuyla) Guiliano(uyum sürecinde ben güveniyorum) Souza dışındakiler çöp ve biliyorum ki ilk onlar ayrılacak takımdan

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2644 : 05 Kasım 2017, 10:45:00 »
artık bugün rvp ve benzeri transferini isteyen, sevinen, böyle transferlerle asıl gündemi unutan taraftarlar kendini sorgulasın

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #2645 : 05 Kasım 2017, 14:28:10 »
Ersun Yanal, Aziz gitmeden tekrar takimin basina gelirse, bize yasattigi basarilari goz ardi ederek defterden silerim ve "o da adam degilmis" derim.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #2646 : 19 Ocak 2018, 15:44:34 »
Acıbadem Sağlık Grubu, Fenerbahçe futbol takımına forma göğüs sponsoru olmuş.

Anlaşma sonrası Mehmet Ali Aydınlar ve Aziz Yıldırım'ın birlikte poz verdiği bir fotograf paylaşılmış.

Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2647 : 06 Mayıs 2018, 01:38:12 »
Bu Trezeguet ne topçuymuş yalnız he.. Şöyle adamları Kasımpaşa buluyor biz bulamıyoruz ya ne diyeyim. Tamam 11 oyuncusu olarak deneme alırken riske girme ama bulunsun kadronda 12. 13. Oyuncu olarak yani. Maddi durum ne olur bilmiyorum ama parasal güç olursa çok rahat Fernandao+Aatıf+ 3 5 kağıt eder. Satarsın her türlü 2 3 yıla 15 20ye

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2648 : 06 Mayıs 2018, 08:46:42 »
Bu Trezeguet ne topçuymuş yalnız he.. Şöyle adamları Kasımpaşa buluyor biz bulamıyoruz ya ne diyeyim. Tamam 11 oyuncusu olarak deneme alırken riske girme ama bulunsun kadronda 12. 13. Oyuncu olarak yani. Maddi durum ne olur bilmiyorum ama parasal güç olursa çok rahat Fernandao+Aatıf+ 3 5 kağıt eder. Satarsın her türlü 2 3 yıla 15 20ye
12. 13. olarak aldığında da oynamazsın, o zaman da adam bu kadar geliştirmez ki kendini.
Bakalım Eljif Elmas ne olacak biz.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2649 : 06 Mayıs 2018, 12:48:57 »
12. 13. olarak aldığında da oynamazsın, o zaman da adam bu kadar geliştirmez ki kendini.
Bakalım Eljif Elmas ne olacak biz.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
O konuda aynı fikirdeyim, zaten şu anki haliyle 11e alırım direkt ama ben Belçika'dayken bulup alabileceğin Zamandan bahsediyorum.. Düzgün bir hoca olduğu Zaman zaten alınan 12 13. Oyuncu kendini gösteril 11e atar zaten her türlü

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2650 : 06 Mayıs 2018, 12:59:29 »
Bize sol bek, kameni yerine iyi bir kaleci, İsmail yerine iyi bir sol bek, Neto yerine çabuk hızlı ayakları düzgün bir stoper lazım ve bir de genç yerli bir dördüncü stoper... Isla ve Şener iyidir sağ bek için
Orta sahada Topal Souza Ekici Xxxxx rotasyonu yeterli olacaktır, bu bölgeye alınacak 8 numara yeterli olacaktır. Oğuz Kağan Eljif Ozan yurtdışına kiralık verilsin
Dirar kalsın Aatıf gitsin, Çift ön libero Guiliano oynadığımızda sağda Trezeguet(Solda daha verimli ama kanat değişerek oynarlar Valbuena ile) yada o tarz bir Adam solda Valbuena.. Tek ön libero bir 8 numara oynadığımızda önlerinde Guiliano Sağda Dirar solda Valbuena.. Forvet çok önemli Gomez Gomis örneklerinde de gördük. Soldadoyu hamle oyuncusu yapıp çok iyi bir tercih yapılmalı bu bölge için

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #2651 : 06 Mayıs 2018, 14:19:18 »
Bize sol bek, kameni yerine iyi bir kaleci, İsmail yerine iyi bir sol bek, Neto yerine çabuk hızlı ayakları düzgün bir stoper lazım ve bir de genç yerli bir dördüncü stoper... Isla ve Şener iyidir sağ bek için
Orta sahada Topal Souza Ekici Xxxxx rotasyonu yeterli olacaktır, bu bölgeye alınacak 8 numara yeterli olacaktır. Oğuz Kağan Eljif Ozan yurtdışına kiralık verilsin
Dirar kalsın Aatıf gitsin, Çift ön libero Guiliano oynadığımızda sağda Trezeguet(Solda daha verimli ama kanat değişerek oynarlar Valbuena ile) yada o tarz bir Adam solda Valbuena.. Tek ön libero bir 8 numara oynadığımızda önlerinde Guiliano Sağda Dirar solda Valbuena.. Forvet çok önemli Gomez Gomis örneklerinde de gördük. Soldadoyu hamle oyuncusu yapıp çok iyi bir tercih yapılmalı bu bölge için

Santrafor için bence Janssen'i yine kiralamalıyız, sakatlanmasaydı çok çok faydalı olacaktı.

Sol bek için Luke Shaw adı geçiyor ama pek ihtimal vermiyor İngiliz topçuların Türkiyeye geleceğine. Bence Daley Blind'e imza attırabiliriz, uluslararası alanda korkunç bir deneyimi var. Aykut sever böyle takım oyuncularını.

Aziz kazanırsa Aykut da kalacağı için orta sahaya bir transfer beklemiyorum, çatlasak da Aykut Topal-Josef ikilisinden vazgeçmez. Ekici de hem 8 numaranın hem de 10 numaranın yedeği olarak kalır.

1-Aykut her zamanki gibi Fransadan bir kanat oyuncusu getirir.

2-Yabancı kaleci

3-Sol bek (Daley Blind)

4-Santrafor (Vincent Janssen)

Aha bu kadar.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2652 : 06 Mayıs 2018, 15:01:57 »
Aziz ve dolayısıyla Aykut kalırsa Fenerbahçe futbol takımı diye bir şey kalmaz zaten de Ali Koç kazanacak ve ekibi, finansal sıkıntılara rağmen oluşturabilecek en iyi kadroyu ortaya çıkaracaktır.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #2653 : 06 Mayıs 2018, 17:04:18 »
hala mi kadro , transfer konusuyoruz ya , demek ki bu aziz 3 tane star alsa unutulup gidecek tum bu yaptiklari.

siktir edelim kadroyu transferleri, ali koc'a odaklanalim , o baskan olacak sonra en son dusundugumuz sey transfer olacak, cunku artik dusunen birileri olacak

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2654 : 06 Mayıs 2018, 18:19:43 »
Bursaspor'a koyduk ama her zamanki gibi başta tiyatrocu korkaklar olmak üzere inlemeler başka yerlerden çıkıyor :D

Fenerbahçe kompleksli küfürbaz sinir krizine girip bayılmıştır kesin ;D
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2018, 18:23:51 Gönderen: Avanta »