Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4921686 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #17535 : 03 Temmuz 2015, 22:35:49 »
3 numara şart.Gerçi Ömer Onan birer tane 4 ve 5 numara alacağız demişti.Bu arada Dixon için Emir feda edilmesin.Bunu Emir'i yerin dibine sokarcasına eleştiren birisi olarak söylüyorum.Dixon euroleague'de dayak yemekten beter olur.
Katılıyorum..eğer emir ücretinden indirim yaparsa zaten el de ve ligde oynayabilecek..ligde yabancı kontenajaini sahaya girerse yiyecek..ama 7yabanci bildirimine sayılmayacak.8 olacak.bu bile avantaj gerektiğinde kullanmak için...

Yani ocakta dönecek ve nasil döneceği belirsiz;her turlu sadece el de oynayabilecek hickman a sans taninacagina ucreti düşerse emire sans tanunmali...bu durumda bile zaten 3 numara transferi yapılabilir her turlu ki hickman giderse bildirilmeyen oyuncu bile olmaz..sloukas-bogdan-3 numara-4 numara-5numara-vesely-antic-emir...hepsi her yerde oynar..sonra gidip birde yerli oyuncu alacağız mutlaka 3 numaraya..ayrı maddi külfet.

Bana garip gelen taraf bu...bunu düşünüyorlardır umarım.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2015, 22:39:04 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #17536 : 03 Temmuz 2015, 22:45:14 »
konusulan isimler olmazsa ben marshon brooks'u isterim bize.
bence cok iyi oyuncu , milano'ya gelmemisden once avrupada estirir demisdim ama beklentileri karsilamadi.
banchi pic etti adami , obradovic'in elinde bambaska biri olur.
oyle ya da boyle bir skorer lazim bize , ya langford tarzi ya da weems tarzi.
Benimde inandığım bir oyuncu iş yapar bence soğukkanlı ve net şutor.Geçen sene takımından dolayı trend yakalamadı.

Çevrimdışı Penny Taylor

• Üye
« Yanıtla #17537 : 04 Temmuz 2015, 01:59:21 »
Valla o arada bir sey olursa, CSKA yerine bize de gelebilir sanki.

Bu arada, su adama Fersu Abi deme Allah askina!  Fenerbahce'nin bu spor dalindaki en buyuk dusmanlarindan biri.
Adam benden büyük napim  ;D ;D

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #17538 : 04 Temmuz 2015, 02:10:03 »
Kevin Seraphin bir secenek olabilir mesela...ya cindeki andraey blatche...bu 2 isimde 4.5 numara bence...

4 numaralar zaten belli teletovic, datome, randolph..

2-3 numara icin kj macdaniels var aklımda..avrupa'da kral olabilir...
jordan crawford'da bir secenek..o da cinde oynadı..
bu kj enteresan oyuncu onun hızında ve atletizminde adam yok avrupada diyebilirim.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #17539 : 04 Temmuz 2015, 02:12:30 »
Ülker grubu Saraçoğluna dolayısıyla futbol takımına sponsor olmuş? Bu ne perhiz, what is this? Aman ismail, cant touch this.

Çevrimdışı Penny Taylor

• Üye
« Yanıtla #17540 : 04 Temmuz 2015, 02:29:37 »
Tahmin: Fenerbahçe’nin eksik olduğu özellikleri ekleyecek-eurohoops

Pero Antic “anti-turist” oyuncunun tanımı. Eğer bir taraftar onu özellikle kritik bir maçta oynarken görmediyse, takıma olan katkısını da anlayamaz. Makedon power forvet’in kalıplı bir cüssesi var (2,11 metre) ama atletik yetenekleri yok. Ancak bu noktadaki dezavantajını akıllılığı ve bireysel savaşlarla ribauntları kazanmak için sergilediği savaşçı tavırla kapatabiliyor.

Boyuna rağmen uzak mesafeden ciddi bir tehdit ve böylece guardlarına penetre edip etkili olabilecek alanlar açabiliyor. Hiçbir takım onu savunmada efor göstermeden savunamaz çünkü onları uzak mesafeden de cezalandırabilir.

Hücumda sırtı dönükken bir tehdit olamıyor. Aynı zamanda atletik yetenekleriyle bilinen power forvetlere karşı da savunmada sıkıntı yaşıyor. Onları potadan uzakta takip edemiyor ya da savunmada adam değişimini verimli bir şekilde yapamıyor. Ancak çok kuvvetli, tutkulu ve özellikle kritik maçlarda daha da artan bir basketbol aklına sahip.

Bu yılki Real’in Nocioni ve Maciulis’le gösterdiği üzere, modern basketbola skor üretebilen, ribaunt alabilen ama özellikle sıkı savunma yapıp vücudunu feda edebilen oyuncular, göründüklerinden ve “eğitilmemiş” gözlerin değerlendirebileceğinden çok daha değerli olabiliyorlar.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #17541 : 04 Temmuz 2015, 02:32:15 »
Kj mcdaniels ın yolu Avrupa'ya düşmez kevin mchale ona bir rol biçemedi ama muhakkak onu isteyecek takımlar olur NBA de

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #17542 : 04 Temmuz 2015, 10:31:18 »
buralar cok bi durgunlastı ne oldu :'( herkesin keyfi mi kactı anlamadım. bu arada harbi harbi 3 numaraya adam bakmıyoruz ve daha kötüsü weems barcada!! (david pick)... ki barca saglam gelecek hazırlıklı olun!!

real zaten aynı, oly keza gücleniyor, cska zaten herkese sulanıyor ne yaptıkları mechul ama her türlü f4 yaparlar yani... ayrıca efes keza iyi bir yapılanma içinde ve baslarında ivkovic var. biz ise ileri gittigimiz tek nokta simdilik guard mevkisi haricinde düşüyoruz...

tranafer duyumlarına falan bakarsak bi duraksama içindeyiz ve şu summer league bitişine kadar da aynı duraksama devam edecek galiba... pota altınadatome freeland falan derken cok ilginc adamlar cıkabilir gibi bir his var içimde. bakalımm:/

yalnız şu 3 numara olayı beni cok korkutuyor!!! Her sene bir iki pozisyonu riske edip eldekilerle kapatırız diye basladık ve hep sıkıntı yasadık... Umarım bu hata yine yapılmaz...

bir de biyerde okudum emir fiyatını bedavaya yakın düşürmesine ragmen bizimkiler dixonı ön planda tutuyorlarmıs. emiri ikinci devsirme olarak dönüşümlü oynatma olayı sonuca baglanamaz ise dixon resmen Türk olunca sözlesme imzalayacagız; ki bu da agustos sonuna kadar anca cözülecek, hatta eylülü bulacak bir sürecmiş (ntvsporda okumustum...) yani dixon garanti.. harici emir olursa olacak olmazsa serhat kalacak gibi simdilik.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2015, 10:32:56 Gönderen: samuraiX »
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı bugra

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #17543 : 04 Temmuz 2015, 11:06:47 »
James Anderson'ın da kaçmasıyla birlikte topla tüfekle San Emeterio'ya yüklenmek gerekir. Takımın oyun aklını  1 seviye yukarıya taşır.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #17544 : 04 Temmuz 2015, 11:34:05 »
gecen yazmisdim FSE 2009-2012 yillari arasi avrupanin en iyi kisa forvetiydi sato ile beraber.
ama suan bize katacagi birsey yok , bizim sikintimiz skorer oyuncu.
marshon brooks diyorum ben , brooks bu sikintiyi cozer.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #17545 : 04 Temmuz 2015, 12:15:24 »
Kalinic iyidir iyi. Kalinic-Mitrovic paketi yapalım.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #17546 : 04 Temmuz 2015, 13:04:30 »
Yerli rotasyonu için tolga geçim ilaç olur..obra onu yıldız yapar

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #17547 : 04 Temmuz 2015, 13:07:24 »
Tolga geçim cidden iyi oyuncu.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #17548 : 04 Temmuz 2015, 13:13:28 »
bize net bir skorer kısa lazım.
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #17549 : 04 Temmuz 2015, 13:16:10 »
bize net bir skorer kısa lazım.

brooks'a ne diyorsun reyiz ?
bu herif valla iyi oyuncu ama kotu ortama dustu , madem weems ve anderson olmuyor denenebilir bence.