Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4921074 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #10935 : 23 Temmuz 2014, 02:58:40 »

İyi de bu çalışmaları uygulayan kimse,nasıl amatör bir insanmış anlamadım.İki oyuncuyu da heba etti o zaman.

@lancelot abi gerekli açıklamayı yapmış zaten tamamen katılıyorum ona:-):-)
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #10936 : 23 Temmuz 2014, 08:00:46 »
pikenrol

değerli dostum biliyorsun her daim sana da diyorum

ama bazen çok gıcık yazıyorsun 8) ama tartışılması güzel adamsın..

beyler bu arada İskender'in ses tonu son derece naif - yazdıklarındaki sert tonlama ses tonunda kesinlikle yok :) 8)

Açıkçası, çok vaktim olmadığından bu tip uzun ve tartışma içerikli yazıları pek okumuyorum. O yüzden yorumum da farklı bir konu üzerine olacak.

Cem hocam, çok güzel, yerinde bir müdahalae yapmışsın, teşekkür ederim. Malesef sanal ortamda yazılanlar çok farklı gidebiliyor karşı tarafa. Yüzyüze bir piknikte, masada olsak küfür edilse beraber gülecekken buralarda bir büyük harf bile insanın kafasında çok farklı yerlere gidebiliyor. Son cümle ile belkide tartışmaya gidebilecek bir konu çözülmüş oldu, hernekadar tanımasamda artık nedense kendime çok yakın hissediyorum arkadaşı (pikenrol-iskender).

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #10937 : 23 Temmuz 2014, 08:09:18 »
Bojan'ın yolu açık olsun... Umarım başarılı olur NBA'de... Bence bu seneki skorerimiz Goudelock olmaya aday:)

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #10938 : 23 Temmuz 2014, 08:24:13 »
Bojan'a zaman zaman kızsam da seviyordum. Üzüldüm gitmesine... Umarım Nba'de tutunabilir. Eğer tutunamazsa geri gelsin Fenerbahçe'ye. :D
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı 78ers

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10939 : 23 Temmuz 2014, 09:43:25 »
Bojan başarılı olur umarım, aynı şekilde 2-3 sene sonra da Bogdan. Avrupa'daki yıldız adaylarını NBA'e taşıyan bir klüp imajı oluşturmak önemli. İyi oyuncuları çekmek için en az Obradovic faktörü kadar bu durumun da etkili olacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #10940 : 23 Temmuz 2014, 10:07:13 »
Günaydın arkadaşlar, hepimizin Kadir Gecesi mübarek olsun.  :)
FENERBAHÇE

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10941 : 23 Temmuz 2014, 14:25:04 »
Günaydın arkadaşlar, hepimizin Kadir Gecesi mübarek olsun.  :)

amin.allah hepimizin dualarını kabul etsin :)

Çevrimdışı Alper Zeynel

• Üye
« Yanıtla #10942 : 23 Temmuz 2014, 14:56:13 »
Panathinaikos, 1997 doğumlu guard Antonis Koniaris'i kadrosuna kattı.17 yaşında guard almışlar.Sene içinde ne kadar süre verecekler bakalım.Burada bir kaç gündür süren genç oyuncu tartışması için takip edilmesi gereken güzel bir örnek.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #10943 : 23 Temmuz 2014, 14:57:32 »
Bogdan eger taraftarla butunlesirse sanirim bayagi sevecegimiz bir oyuncu olacak, tabii iyi oynayacagini varsayiyorum. Bunu sundan diyorum sanirim Partizan taraftar grubu Grobari'den olan birinin gorselini retweet etmis. Buraya koymak istemedim ama soyle diyeyim Partizan sortlu bir gencin kucaginda ciplak bir kadin, elinde Kizilyildiz logosu. Partizanli gencin arkasinda da bir yigin erkek kuyruk olmus. (Sanirim Partizan efsaneleri). Bunun Fener-Gs versiyonunu paylassin ortalik yikilir, duyarli medyamiz kafayi bozar, taraftar cosar.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10944 : 23 Temmuz 2014, 14:58:36 »
Hackett'in kararı yarın çıkıyor. En az 5-7 ay arası ceza gelecek gibi.
Bu durumda Milano sözleşmedeki hakkını kullanıp serbest bırakır, bakalım bu sefer ilgilenir miyiz:)

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #10945 : 23 Temmuz 2014, 15:06:48 »
Saras gelsin istiyorum, ya da oyle biri. 2 yarida 5'er dakika tempoyu ayarlamak istedigimizde oynayacak, Kuyt gibi disipliniyle ornek olacak, Kenan ve Berk'e her antrenmanda bir seyler ogretecek. Yasiyor mu Saras, ya da o ve Papaloukas'tan baska gelebilecek biri var mi oyle? NBA'de vardir ama (Andre Miller vs) Avrupa dinamiklerini de bilmesi lazim.
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2014, 15:07:13 Gönderen: Kutay »
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı truth126

• Üye
  • Yer: İstanbul - Başakşehir
    • truthuntold126
« Yanıtla #10946 : 23 Temmuz 2014, 15:24:00 »
Bogdan kendisini bojan ile karıştıranlar için ince görmüş '' I guess I'll be the first player who will play in the NBA and in Europe at the same time, unless they see the difference ''.

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #10947 : 23 Temmuz 2014, 15:35:06 »
Hackett kararından sonra buralar yine şenlenir, muhtemelen ceza alacak çünkü. Şu an alınabilecek en iyi guard olduğu konusunda hemfikiriz, gelir umarım.

Hackett dışında avrupadan alınabilecek guardlar Kalnietis-Koponen-Strelnieks, Nba'den Nedovic-Shved-Mekel. Aklıma başka isim gelmiyor açıkçası.

Çevrimdışı RickyHickmannn

• Üye
  • Yer: antalya
    • RickyHickmannn
« Yanıtla #10948 : 23 Temmuz 2014, 15:48:22 »
7. yabancıya dünya şampiyonasından sonra karar vermek daha mantıklı olmaz mı abiler?

Çevrimdışı Conrad McRae

• Üye
  • Yer: Denizli
« Yanıtla #10949 : 23 Temmuz 2014, 16:43:19 »
Herkese Denizli'den kucak dolusu selamlar. On gün öncesinde başladım forumu takip etmeye ancak kısa sürede kendimi forumun parçası gibi hissettim. Neyse uzatmaya gerek yok, sonra bol bol anlatırız kendimizi.

Bu arada Comegys ve Turner'ı anınca sizler bende kendime rahmetli McRae'nin adını verdim. Ruhu şad olsun.

Tekrardan merhaba.
Daha 19 yaşında
Düşlerinde özgür dünya
Öptüğü çubuklu forma
Yaşayacak anısında
Ali İsmail Korkmaz
FENERBAHÇE yıkılmaz!!!