Gönderen Konu: Fenerbahçe Video&Fotoğraf Galerisi  (Okunma sayısı 87340 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dali2000

• Üye
  • Yer: Eskişehir
    • @Ahmet_Duru
Ynt: Fenerbahçe Video ve Fotoğraf Galerisi
« Yanıtla #195 : 16 Ocak 2016, 13:14:37 »
Sensiblex kardeş, çok değerli bir iş yapıyorsun. Lütfen ama lütfen hiç tepki gelmemesine içerleyip kesme bu işi. Mesela ben, yazıp takdir etmesem de dört gözle senin videolarını bekliyorum. Eminim ki benim gibileri çoktur. Hiç de kolay bir şey yapmadığını az çok bilen biri olarak sonsuz teşekkürler.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #196 : 17 Ocak 2016, 00:47:08 »
Sensiblex kardeş, çok değerli bir iş yapıyorsun. Lütfen ama lütfen hiç tepki gelmemesine içerleyip kesme bu işi. Mesela ben, yazıp takdir etmesem de dört gözle senin videolarını bekliyorum. Eminim ki benim gibileri çoktur. Hiç de kolay bir şey yapmadığını az çok bilen biri olarak sonsuz teşekkürler.

müthiş bir iş çıkarıyor. Bu kez F4 da daha geniş videolar bekliyorum inşAllah :)

Sayesinde Madrid metrosunu , caddelerini gördük :D :D :D  #fakirmodaktif
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2016, 00:47:28 Gönderen: exex »

Çevrimdışı sensiblex

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Üsküdar
  • Fenerbahçe Tribün Lojistik Destek
« Yanıtla #197 : 18 Ocak 2016, 00:29:07 »

müthiş bir iş çıkarıyor. Bu kez F4 da daha geniş videolar bekliyorum inşAllah :)

Sayesinde Madrid metrosunu , caddelerini gördük :D :D :D  #fakirmodaktif

Sağolun, maçlara gitmeyi bırakmadığım müddetçe arşivlemeyi sürdürebilirim diye umuyorum, inşallah daha güzel başarıları arşivlemek kısmet olur, youtube batmaz ya da kanal kapanmazsa gelecek nesiller izlediklerinde "vay be eskiden bu salonda ayağa kalkılıp tezahürat bile ediliyormuş" derler  :D
Bu mevzu artık amatör bir hobi gibi oldu, keyif alıyorum ancak asıl amaç Fenerbahçe tribününe bir parça da olsa katkı sağlayabilmek.

Forumda çok yazarak bulunmadığımdan , en azından linkleri istikrarlı olarak başlıklara eklemekteyim. Açıkçası hiç tepki gelmiyor değil, olumlu olumsuz yorumlar, mesajlar oluyor. Eskiden uzun uzun bloglar yazarken de olumlu tepki alırdım ama bu kadar değil. Bu çağda millet okumaktan çok izlemeyi seviyor.

Resmim falan olmadığı için merak edip maçlarda tanışmak isteyenler oluyor, tehdit eden bazı yönetim yanlısı taraftar grupları da  ;D
Hem emniyetle hem taraftarlarla burada yazamayacağım enteresan şeyler geçti başımdan. Bazen deplasmanda tezahürat ederek onore eden , resim çektirmek isteyen gençler gibi komik durumlar da oluyor.

Birkaç saat videolar ile uğraşıp zaman ayırmak gerekiyor doğal olarak. Çekim, ışık , gözlem, analiz, kurgu ,montaj, yönetmenlik işlerini kendi çapında ufak basit bir fotoğraf makinesiyle bile olsa yapmanın hazzı oluyor. Bazı videolarda kulubün, organizasyonun ya da taraftarın  eksiklerini hatalarını eleştirip dikkat çekebilme , salon ortamlarının nasıl olduğunu uzaktaki taraftarlara hissettirme şansım oluyor.

Bunlar neyse de, işin zor yanı skor kötü gidince takımı ateşlemekten uzak kalan seyircilerin arasında azınlık kalarak bir yandan bağırarak çekim yapmak oluyor. Salonun en stratejik noktalarında doğru düzgün bir taraftar topluluğu olmadığı için yanımızdaki birkaç arkadaşla tezahürat başlatmak zorunda kalıyoruz. Salon anonscusunun yaptığı işin benzerini etraftakileri takımı teşvik etsinler diye gaza getirmek için yapmakla uğraşınca, yada fazla ortam coşkusuna kapılırsam kamera titriyor, ses karışıyor çekim kalitesi bakımından kötü oluyor. Takip edenler için zarar, Fenerbahçe için fayda ürettiğimiz anlar bunlar ;D

Güzel tribün ortamı olunca, çekim süresi uzuyor, pil bitiyor (Geçen Abdi İpekçi'de bütün taraftarın maç sonu Vesely ve Obradovic tezahüratları çok iyiydi, pil bittiğinden onu çekemeyip, bağırarak katılmıştım anca) Başka da şikayetim yok  8)

iyi seyirler
Düştük yine yollarına, sevdamızı haykırmaya...
http://www.youtube.com/user/sensibleturk

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #198 : 18 Ocak 2016, 00:44:24 »
Kerem, videolar çok güzel ama uzun uzadıya yazdığın detaylı maç atmosferi yazıların daha güzeldi.Her zaman yazamasan da ara ara yaz bari onlardan da, çok özledik :)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #199 : 18 Ocak 2016, 13:42:18 »
Kerem, videolar çok güzel ama uzun uzadıya yazdığın detaylı maç atmosferi yazıların daha güzeldi.Her zaman yazamasan da ara ara yaz bari onlardan da, çok özledik :)

Aynen. Fenerbasket zamanları o yazıları okumaya doyamazdım. Hatta İstanbul'da oynanan her maçın bir gün sonrası "acaba Kerem neler anlatacak" merakıyla foruma dalardım.

Çevrimdışı sensiblex

• Genel Moderatör
  • Üye
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2016, 13:08:20 Gönderen: sensiblex »

Çevrimdışı sensiblex

• Genel Moderatör
  • Üye
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2016, 14:47:19 Gönderen: sensiblex »

Çevrimdışı sensiblex

• Genel Moderatör
  • Üye
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2016, 22:17:20 Gönderen: sensiblex »

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #207 : 23 Şubat 2016, 08:31:44 »
Vesely'ye tezahürat edilirken Gigi'nin dans etmesi nefis :)

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı sensiblex

• Genel Moderatör
  • Üye
« Son Düzenleme: 05 Mart 2016, 19:51:58 Gönderen: sensiblex »