Gönderen Konu: Barcelona (3) - Galatasaray Liv Hospital (0) Serisi Nasıl Sonuçlanır?  (Okunma sayısı 5494 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Arroyo serinin 2. maçında oynayamayacakmış..
balkanların en büyük guardı Ender var , o muhteşem stili ile göbeğine göbeğine gönderir 3 lükleri ...

olur olur utkan bende bu şom ağız varken herşey olur

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
Arroyo serinin 2. maçında oynayamayacakmış..

sakatlığı ciddi demek ki... Galatasaray'ın Barcelona'yı yenmesini beklemiyorduk ama Arroyo liderliğinde mücadele verebiliyordu GS. Bu kadar sakatlığa rağmen F8 yapmaları bizim gruptan çıkamamamız üzücü.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
sakatlığı ciddi demek ki... Galatasaray'ın Barcelona'yı yenmesini beklemiyorduk ama Arroyo liderliğinde mücadele verebiliyordu GS. Bu kadar sakatlığa rağmen F8 yapmaları bizim gruptan çıkamamamız üzücü.

Aroyo ilk maçta sakatlandı abi
Top16 da her maç vardı
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
Aroyo ilk maçta sakatlandı abi
Top16 da her maç vardı

Biliyorum, son cümlem Arroyo özelinde değildi, bu sene sakatlıklarla boğuştu sürekli GS ama doğru zamanda iyi transfer hamleleri yapmış olacaklar ki bizim Zoric, Vidmar ve Kenan'ın sakatlıklarından etkilendiğimiz kadar etkilenmediler.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
Biliyorum, son cümlem Arroyo özelinde değildi, bu sene sakatlıklarla boğuştu sürekli GS ama doğru zamanda iyi transfer hamleleri yapmış olacaklar ki bizim Zoric, Vidmar ve Kenan'ın sakatlıklarından etkilendiğimiz kadar etkilenmediler.

pardon ben hata yapmışım okurken
eldeki malzemeden verim konusunda Ergin iyi bir koç, aksini söyleyen çarpılır
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
FC Barcelona - Galatasaray Liv Hospital 43-25 ilk yarı sonucunda 18 sayı fark yediler, Arroyo olmadan hücumda çok etkisiz GS. Tüm maçlar sonunda toplamda 40 diferans tahminim az kalacak bu gidişle. Ayrıca F8 maçları içinde seyir zevki en düşük eşleşme diyebilirim, sıkıldım kapattım valla.
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2014, 22:47:34 Gönderen: Solamnus »

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
Barcelona Rahat Kazandı

Barcelona, serinin 2. maçında evinde konuk ettiği Galatasaray Liv Hospital'ı rahat bir şekilde 21 sayı farkla 84-63 mağlup etti ve seride durumu 2-0 getirdi.

Seride 3. maç Pazar günü İstanbul'da oynanacak ve Barcelona kazanması durumunda Final-Four'a yükselecek.

Barcelona'da Brad Oleson hiç kaçırmadan 14 sayı-4 ribauntla oynarken, Ante Tomic 11 sayı-8 ribaunt, Kostas Papanikolaou 10 sayı-5 ribaunt, Marcelinho Huertas 12 sayı-6 asist-3 ribaunt ve Alejandro Abrines 13 sayıyla oynadı.

Galatasaray'da Carlos Arroyo sakatlığı nedeniyle bu maçta forma giymezken, Ender Arslan 10 sayı-7 asist, Milan Macvan 7 sayı-4 ribaunt, Furkan Aldemir 5 sayı-7 ribaunt, Zoran Erceg 9 sayı-3 ribaunt ve Henry Domercant 11 sayıyla oynadı.

1. Periyot: 21-08
2. Periyot: 22-17
3. Periyot: 18-16
4. Periyot: 23-22

Salon: Palau Blaugrana
Hakemler: Robert Lottermoser, Milivoje Jovcic, Marcin Kowalski
Seyirci: 5,573

DerinNba
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2014, 00:55:50 Gönderen: Carter-Williams »
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.