Voleybol > Fenerbahçe Erkek Voleybolu

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı Video ve Fotoğraf Galerisi

<< < (2/21) > >>

Anka:

istanbul1986:

cemagrak:
Flying Leonel Marshall - Best Attack - Uçan Kübalı [SPORTS TV]

bu maçı tv başından canlı izlediğim için bu pozisyonu canlı izleme şerefine nail olmuştum . İvan sırtındaki ağrıları için İtalya'da olduğu günlerdi ( hatta o zamanlar mutsuzdu ve Roma  klübüne döneceği konuşuluyordu )

bu muhteşem bir sayı olmuştu , böyle spontane gelişen bir hücum organizasyonu izlemedim kolayına da bir daha olacağını zannetmiyorum

sener_nureddin:

--- Alıntı yapılan: cemagrak - 05 Aralık 2013, 18:24:50 ---Flying Leonel Marshall - Best Attack - Uçan Kübalı [SPORTS TV]

bu maçı tv başından canlı izlediğim için bu pozisyonu canlı izleme şerefine nail olmuştum . İvan sırtındaki ağrıları için İtalya'da olduğu günlerdi ( hatta o zamanlar mutsuzdu ve Roma  klübüne döneceği konuşuluyordu )

bu muhteşem bir sayı olmuştu , böyle spontane gelişen bir hücum organizasyonu izlemedim kolayına da bir daha olacağını zannetmiyorum

--- Alıntı sonu ---

bu videoda MP li oyuncular kendi aralarında şöyle demiş olabilirler.  "ADAM UÇUYOR ABİ! BİZ NE YAPALIM"  ;D

Tolga Gümüş:

--- Alıntı yapılan: cemagrak - 03 Aralık 2013, 12:33:49 ---Ivan ile Obradoviç beraber resimleri var irem o resmi bulup koyarmisin.
İnanılmaz güzel bir resim.

--- Alıntı sonu ---
,

Abi resmin yüksek çözünürlüklü olanı da şu: http://www.fenerbahce.org/pic_lib/alikocbasinfoto_37453_2423557.jpg

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git