Gönderen Konu: Monaco:1 Fenerbahçe Beko:1 | Euroleague Play Off Serisi  (Okunma sayısı 2471 defa)

efeovic, erhanay, Ero1907, myildirim ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Monaco:1 Fenerbahçe Beko:1 | Euroleague Play Off Serisi
« Yanıtla #150 : Bugün, 10:15:55 »
Heralde bi çoğumuza seri öncesi deplasman serisinden 1-1 döncez kabul mu diye sorulsa kabul ederdik ama dün ki kaybediş şekli çok kalp kırıcı oldu, aldığımız maçı resmen yok ya ben vazgeçtim hadi seri uzasın dercesine elimizle geri iade ettik, süpürge çıkarmamak içten bile değildi. Bu arada kendisini hiç beğenmesem de motley istanbuldaki seride parkede olacak.
« Son Düzenleme: Bugün, 10:17:15 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #151 : Bugün, 11:16:54 »
İzleyemedim, keşke 0-2 yapabilseydik. Asıl deplasman süreci şimdi başlıyor. Daha üçüncü dakikada başlarlar bağırmaya; "euroleague mafya" diye. Sanki böyle bağrıldığı zaman kararlar lehimize dönecekmiş gibi. Girmeyen üçüncü şuttan sonra yükselecek olan homurtular da cabası. Ayakta olup homurdansalar yanmayacağım, göt üstünde oturup, anca son çeyrekte bir şeyler olursa ayağa kalkıp maça giren bir kitle...

Doğal olarak hepimiz maç sonunda yapılan hataları  ve yanlışları görme eğilimindeyiz. Öte yandan maç başındaki saçma sapan işler belirliyor maç sonlarını da. İki maçtır geride başlayıp durumu düzeltmek için ekstra enerji harcıyoruz, götümüz çıkıyor. İşin doğası gereği yorgunluktan daha da artıyor yanlış tercihler maç sonlarında. İstanbul'daki maçlar sona kalmamalı, o raddeye kadar vurmalıyız kafalarına, nefes aldırmamalıyız. Yoksa ritim bulduğu takdirde ne halt edeceği belli olmayan bir takım var karşımızda, fişi çekerler. Umarım Ataşehir beni utandırır. Ben razıyım, yeter ki geçelim şu turu...

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #152 : Bugün, 12:12:59 »
Yazık oldu. Özellikle o kadar kötü başladığımız bir maçı yine çevirerek son periyoda 9 sayı önde girmiş, 4.periyodun ilk hücumunu kullanma sırası da bizde olan bir maçı bu şekilde vermiş olmak çok can sıkıcı. Maçı vermemizdeki en büyük etken son periyotta kaçırdıüımız üçlükler oldu. Normalde onların en az yarısını atabilecek kalitemiz varken bir türlü şutlarımız girmedi ve ardından yediğimiz sayılarla kontrolü kaybettik. Her şeye rağmen son saniyelerde 2 sayı gerideyken Loyd'un üçlüğü girmese, son hücumu kullanacak ve belki de oyunun kazananı yine biz olacaktık.

Geçen maçtaki oyunu ile acaba mı dedirten Sestina bu sefer net mesajı vermiş oldu. Gelecek maçlarda +51 sayı da atsa bu fikrim değişmeyecek.

İlk maçta Sestina'dan almış olduğumuz ekstra katkıyı bu sefer Dorsey verdi. Fakat ne olursa olsun iş dönüp dolaşıp 5 numarada bitiyor. Oynasa bile 1 dakikada 3 faul alma potansiyeli olan Motley, sadece boy faktörleri dışında hiçbir uzun özelliği bulunmayan Sertaç ve Papagiannis ile nereye kadar gideriz bilemiyorum.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.