Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1266713 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #1905 : 02 Eylül 2015, 17:36:22 »
Son hazırlık maçımız 9 Ekim'de, lig ise 11 Ekim'de başlıyor. Geçtiğimiz yıllarda Türkiye Kupası maçları olurdu ligden önce, bu sene takvim değişti herhalde.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #1906 : 04 Eylül 2015, 13:51:29 »
Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı kombine genel satış işlemleri Fenerbahçe Ülker Sports Arena batı girişi bilet gişesi ve Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı kombine ofisinde devam etmektedir. Kombine genel satışı, Basketbol Süper Ligi maçları başlangıcına kadar devam edecektir.

Kombine genel satış sürecinde, toplamda satılan kombine bilet sayısı 2 Eylül Çarşamba günü mesai bitimi itibariyle 4501 olmuştur.

Kombine kart genel satışlarında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı kombine ofisi çalışma saatleri 09:00-18:00, Fenerbahçe Ülker Sports Arena batı girişi bilet gişesi çalışma saatleri ise 10:00-19:00’dur.
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2015, 13:51:44 Gönderen: selimiyeli »

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1907 : 05 Eylül 2015, 06:42:35 »
20 Eylül'de Eurobasket biterken, biz 19 Eylül'de Topuk Yaylası kampını bitiriyoruz. Bu hiç olmadı.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1908 : 05 Eylül 2015, 12:01:36 »
geçen yıl daha mı çok hazırlık maçı yapmıştık ben mi öyle hatırlıyorum

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Kombineler
« Yanıtla #1909 : 15 Eylül 2015, 13:02:24 »
Çok özel bir yerden kombine aldım. 2 adım geri atarak hızlanabilirsem Okan'ın üstüne uçabilirim sanırım.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1910 : 17 Eylül 2015, 14:04:01 »
Evet aynı fikirdeyim.19 Eylül'de Topuk Yaylası kampını bittiğini düşünürsek bu takım nezaman birbirine kaynaşacak merak ediyorum.Her nekadar bazı arkadaşlar tarafından Semih ve Oğuz sevilmesede Ligimizde sadece Barış'la çok zorlanacağımız kanısındayım.Türkiye liginin en iyilerini alamıyorsan Satmıyacaksın ozaman.4-5 yerli oyuncuyu sat 1 yerli oyuncuyla sezona başla.Aksine Semih kalma şartıyla Jedi,Furkan,Ömer,Ersan gibi oyuncular alınsa yenilmez armada olabilirdik.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #1911 : 18 Eylül 2015, 14:46:32 »

Geçen sene 14 Eylül'de Dünya Şampiyonası bitmişti, yine Zadar'a gitmiş, İstanbul'da bir turnuva yapıp, üstüne San Antonio ile bitirmiştik, bir de Türkiye Kupası elemeleri ve Cumhurbaşkanlığı maçları vardı.

Bu sene Avrupa Şampiyonası 19 Eylül'de bitiyor, Zadar'dan sonra Kuban ile oynuyoruz ve iki NBA maçımız var, sadece bir maç eksik bu sene, ancak Cumhurbaşkanlığı oynamıyoruz, kupa da meçhul, bu bakımdan lig öncesi maç sayısı azalıyor tabii.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1912 : 22 Eylül 2015, 09:05:35 »
Zadar Hazırlık Maçı Turnuvası B Grubu 1. Maçı

24 Eylül 19.30
Fenerbahçe-Darüşafaka Doğuş

26 Eylül 19.30
Fenerbahçe-Kızılyıldız

27 Eylül Pazar 17.00
Beşincilik Maçı

27 Eylül Pazar 19.30
Üçüncülük Maçı

27 Eylül Pazar 22.00
FİNAL

Sanırım Maçları NTV Spor yayınlayacakmış.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #1913 : 26 Eylül 2015, 12:24:17 »
datome, bogdanovic, kalinic ve vesely de kampa katılmış. tam kadro olarak çalışmalar başladı sonunda.

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #1914 : 26 Eylül 2015, 19:32:49 »
Bu sene Sloukas + Vesely işbirliğiyle şahane fastbreakler izleyeceğiz aha buraya yazıyorum :)

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #1915 : 26 Eylül 2015, 19:44:02 »
Göze çarpan en güzel şey ribaunt konusunda bu sene bayağı yardıracağız. Ayrıca Antic'in hastasıyız. :)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1916 : 28 Eylül 2015, 01:15:27 »
Turnuvayı şampiyon bitirdik
Herkesi ezdik, 4 genc 4 antrenman oyuncusu ile oynadik.  Datome ve bogdan hic sure almadi.
Dixon 1 mac kalinic 1 mac oynadı sadece
Takıma inanmayan Obradovic e güvenmeyen obradovic in büyüklüğünü anlayamayan Fenerbahçe taraftarina ve tüm avrupaya ufak bi mesaj yolladık.
Hazırlık turnuvasi sonuçta ama kazanmak ve o alışkanlığı elde etmek önemlidir
Umarım sezona Avrupa'da kupa kazanarak girdik sezonu da kupa kazanarak bitirirz

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #1917 : 28 Eylül 2015, 01:34:53 »
Udoh mvp ama turnuvaya damga vurak 98li ömer faruk

oynanan son 2 macta double double yakın istatistikler tutturdu
boyu 209cm

1-2 cm daha uzarsa

2.11 boyunda, parmak hassasiyeti cok iyi, sutu olan bir deve dönüşebilir.
Bir de elleri cok cabuk, gerek ribaund gerekse savunmada (top calmalarda) avantaj sağlayacak gibi duruyor.

Koşan da bir uzun.. Ne bileyim ciddi heyecanlandım bu cocuk icin.

Maccabinin süper genci Dragan benderden 1 yas kücük ama ondan 1 sene evvel süreler almaya baslayacak.

Bu cocuk olacak sanki.

Diğer taraftan Egehanı da merak ettim.
Altyapıları falan takip eden bir "manyak" değilim :D
ama Bayern macının son pozisyonunda sag forvetten sol dipteki sloukasa verdigi enfes pas aklımda kaldı. Zaten sloukas da ispanyol oyuncuya asisti yaptı o pozisyonda..

Karsılastırmak ne derece dogru bilmiyorum ama o pozisyonda Egehanın verdigi pası 2 senedir kenandan göremedim ben.
Ondan önce orta mesafeden de kaldırıp attı..

biraz daha izlemek lazım tabi.
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2015, 01:39:06 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1918 : 28 Eylül 2015, 08:32:19 »
Udoh mvp ama turnuvaya damga vurak 98li ömer faruk

oynanan son 2 macta double double yakın istatistikler tutturdu
boyu 209cm

Gencler bu turnuvada cok umut verdi katiliyorum... Umarim gelisirler.... Ama 9. yabanci olmamasi lazim gelismeleri icin sure almalari lazim... bir yabancinin daha sure alacak olmasi onlarin surelerinden calar.....

Omer Faruk umarim bu gelisimi surdurur ama bir noktada kalinlasmasi gerekecek, ve umarim bu gelisim icin dogru insanlarla calisir. Bu tarz uzunlarin en sikintili donemi bu oluyor. Kalinlasip size arttirirken sutlarini kaybediyorlar (vesely yakin tarihteki ornek)... Bunun icin kulubun yada kendinin ozel koc tutmasi lazim .... Huseyin Besok u hatirlarmisiniz bilmem, omer bana onun ilk zamanlarini hatirlatti sutu ve oyunuyla. Ama Huseyin sutunu 22 den sonra kaybetmisti umarim o kaybetmez...

Bu arada Udoh - Vesely - Datome - Antic .... hizli bir takim olacagimiz kesin. Bu sene cok fast break izleyecegiz, tam omer onan senesi olabilirdi :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1919 : 28 Eylül 2015, 09:36:28 »
Gencler bu turnuvada cok umut verdi katiliyorum... Umarim gelisirler.... Ama 9. yabanci olmamasi lazim gelismeleri icin sure almalari lazim... bir yabancinin daha sure alacak olmasi onlarin surelerinden calar.....

Omer Faruk umarim bu gelisimi surdurur ama bir noktada kalinlasmasi gerekecek, ve umarim bu gelisim icin dogru insanlarla calisir. Bu tarz uzunlarin en sikintili donemi bu oluyor. Kalinlasip size arttirirken sutlarini kaybediyorlar (vesely yakin tarihteki ornek)... Bunun icin kulubun yada kendinin ozel koc tutmasi lazim .... Huseyin Besok u hatirlarmisiniz bilmem, omer bana onun ilk zamanlarini hatirlatti sutu ve oyunuyla. Ama Huseyin sutunu 22 den sonra kaybetmisti umarim o kaybetmez...

Bu arada Udoh - Vesely - Datome - Antic .... hizli bir takim olacagimiz kesin. Bu sene cok fast break izleyecegiz, tam omer onan senesi olabilirdi :)

Aklıma hep Arsene Wenger ve Theo Walcott örneği geliyor. Hızını kaybetmeden kuvvetlendirmek için 2 sene özel program uyguladık gibisinden bir açıklaması vardı. Acele etmeden ilerlemek lazım. Tabi bu süreçte nba tehdidini de gözönüne alarak kontrat yapmak da şart..