Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1267527 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #3090 : 18 Kasım 2017, 20:28:17 »
Melih gidiyormuş milli takıma, yabancılarda durum ne acaba? Giden var mı bizden?

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #3091 : 01 Aralık 2017, 07:03:13 »
Euroleague konusu kilitlenmiş, o yüzden buraya yazıyorum.
2,5 hafta önce Oly-Cska haftasında muhabbet dönmüştü, 4-2 şken Cem zor maçlar oynadığımızı söylemişti. bende pek katılmadığımı söyleyerek önümüzdeki 5 maçın (Oly-Cska-Khimki-Baskonia-Barca) kritik olduğunu, 3 tanesini alsak avantaj yakalayacağımızı söylemiştim. Bu gün itibarıyla 12-13 sayıdan evimizde verdiğimiz Oly maçı haricinde 3 e ulaştık bile.

Çevrimiçi friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #3092 : 01 Aralık 2017, 09:09:22 »
Bu
2,5 hafta önce Oly-Cska haftasında muhabbet dönmüştü, 4-2 şken Cem zor maçlar oynadığımızı söylemişti. bende pek katılmadığımı söyleyerek önümüzdeki 5 maçın (Oly-Cska-Khimki-Baskonia-Barca) kritik olduğunu, 3 tanesini alsak avantaj yakalayacağımızı söylemiştim. Bu gün itibarıyla 12-13 sayıdan evimizde verdiğimiz Oly maçı haricinde 3 e ulaştık bile.

Bundan sonraki 5 maçımızda sadece israile (Zalgiris-Kızılyıldız-Maccabi-Real-Baskonia) gidiyoruz. 5 / 5 e inanıyorum. Haftaya Barcelona deplasmanında yenilsek bile, 12/16 gibi muazzam bir oran ortaya çıkma ihtimali var.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Zeljko Obradovic

• Üye
  • Yer: Aydın
« Yanıtla #3093 : 04 Aralık 2017, 18:46:30 »
Nereye yazacağımı bilemediğim için buraya koymak istedim, izlerken çok duygulandım.Bizi diplerden alıp getirdiğini, videoyu izleyince tekrar anlamış oldum.  Hocam bizi nereden nerelere getirmiş, kendim de dahil çoğu taraftar çoğu zaman had bilmeden eleştirdik. Bu yüzden ne kadar özür dilesem az.

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3094 : 04 Aralık 2017, 23:41:50 »
geçenlerde udoh'un şampiyonluk yüzüğünü almasıyla ilgili bi tweet vardı. pero reyiz de henüz almadıysa 19'undaki maç öncesi verilse şık olma mı?

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #3095 : 05 Aralık 2017, 00:33:40 »
Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 9. hafta maçında dün Hayri Gür Spor Salonu’nda Trabzonspor ile karşılaşmıştır.

Söz konusu karşılaşma esnasında spor salonunda açılan pankart, maç boyunca edilen küfürler, salonda yaşanan sportmenliğe aykırı olaylar, sporcularımızın maruz kaldığı şiddet ortamı ve  Trabzonspor Basketbol Kulübü Başkanı'nın hakaret ve iftira dolu açıklamalarıyla ilgili tarafımızdan suç duyurusunda bulunulmuştur.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #3096 : 05 Aralık 2017, 01:30:02 »
geçenlerde udoh'un şampiyonluk yüzüğünü almasıyla ilgili bi tweet vardı. pero reyiz de henüz almadıysa 19'undaki maç öncesi verilse şık olma mı?

Güzel bir jest olur ama şimdiye kadar gönderilmiş de olabilir.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #3097 : 27 Aralık 2017, 13:26:58 »
Önümüzdeki yıl euroleague in 18 takıma çıkarılacağı yönünde haberler var.

https://www.sportando.com/en/cups/euroleague/258969/euroleague-to-include-18-teams-beginning-with-2018-19-season.html

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #3098 : 31 Aralık 2017, 15:39:54 »
2017 yılında oynadığımız 77 resmi maçın 62'sini kazanmışız, % 80.5'lik bir galibiyet yüzdesi var :)

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #3099 : 08 Ocak 2018, 20:24:27 »
Fransız bir pazarlama ajansı 6 büyük Euroleague takımı için alternatif formalar üretmiş, çok hoş gözüküyor.

Euroleague başlığı nedense kapalıydı, o yüzden buraya ekledim. Belki Euroleague forumuna taşınır mesaj. Bir de çözünürlük yüzünden biraz fazla yer kapladı ama koymak için başka yol bulamadım. Diğer 5 takımın formaları da burada:

http://www.eurohoops.net/tr/euroleague-tr/590630/euroleaguein-devlerine-alternatif-formalar/
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2018, 20:26:02 Gönderen: franz392 »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #3100 : 13 Ocak 2018, 14:54:41 »
Euroleagudeki Efes maçının biletleri ile ilgili bilgi sahibi olan var mı? Efes in 2 hafta sonraki Valencia maçının biletleri satışta görünüyor ama bizim maçın biletleri yok ortada.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #3101 : 13 Ocak 2018, 15:16:18 »
Euroleagudeki Efes maçının biletleri ile ilgili bilgi sahibi olan var mı? Efes in 2 hafta sonraki Valencia maçının biletleri satışta görünüyor ama bizim maçın biletleri yok ortada.

Gergin sırf bizim tayfa gelmesin diye Gs'li taraftarlara el altından vermiştir biletleri.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3102 : 19 Ocak 2018, 19:16:45 »
Nasıl iş arkadaş bu?  3 temmuz sürecinde MAA ile Aziz Başkan birbirine demediğini bırakmadı. Devamında başkanlık makamı için kapıştılar. Ömrü billah bir araya gelmezler sanıyordum ki şimdi elele kolkola fotoğraf çektirip Acıbadem göğüs reklamı sponsorluk anlaşmasını imzaladılar.

Aralarında nasıl bir konuşma geçti de bu noktaya gelebildiler anlam veremiyorum. MAA fetö ile adı anılmış bir insandı yönetimimizce. Şimdi nasıl böyle bir ortaklık kurulabildi? Forumlarda ve sözlüklerde galatasaraylı ibnelerin ağzına düştük. Kendi fetöcülüklerini neredeyse bize yamayacak adamlar.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3103 : 26 Ocak 2018, 13:32:37 »
Fenerbasket'te bugün yayınlanan son yazım... Sarunas Jasikevicius'un yazdığı otobiyografi KAZANMAK YETMEZ adıyla dilimize de çevrildi. Kitapta Fenerbahçe yıllarına dair de ufak bir bölüm var. Umarım okuyanların okuduğuna değer;

https://fenerbasket.wordpress.com/2018/01/26/jasikevicus-diyor-ki-turk-basketbolcular/#more-462

Çevrimdışı umitrenan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3104 : 27 Ocak 2018, 01:33:15 »
   Bugünkü galibiyetten ayrı olarak Nesine Kızları ve Doğuş Orkestrası ilerleyen günlerde bizimle olacak mi acaba.Bugunku salon atmosferinin oluşmasında etkileri olduğunu düşünüyorum.
   Etkinliksizlikten cekirdek yiyorlardi gariplerim  :'(
   Bilgisi olan var mı acaba?