Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400116 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #1635 : 17 Şubat 2021, 18:48:37 »
Ne Laso’su ya.Adamın elindeki kadro hâlâ iyi ama herif alışmış süper yıldız+kaliteli rol oyuncularına,şu an fena batırıyor.
Kokoskov gibi bir kadroya sahip olsa herhalde istifa eder.
Igor>Laso.

Laso yu Fenerbahçe'de görmek gibi bir isteğim yok ama Türkiye'de de gerekli saygıyı gördüğünü düşünmüyorum. O kadar ego ile baş etmek, henüz yirmisinde olan Doncic'e güvenmek her baba yiğidin harcı değil. Real Madrid kulüp dinamikleri zor ötesidir...

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #1636 : 17 Şubat 2021, 19:03:07 »
O konuda haklısınız.Pek çok genci direkt olarak sahaya sürüyor ama sürdüğü gençlerde harbi potansiyelli gençler.Usman Garuba son yılların en potansiyelli draftında bile ilk 10 sırada.Doncic gelmiş geçmiş en iyi oyuncu tartışmalarına girecek seviyede bir büyük süper yıldız ve en büyük şansı da Lull,Fernandez,Tavares gibi bu seviyelere alışmış isimlerle gençleri bu ortama daha hızlı adapte edebilmesi.
Ego kontrolü önemli ama bazen bazı oyuncular kendini net bir şekilde belli ediyor.Luka kendisini ispatladı ve yetenek olarak zaten üst düzeydi.
Ego kontrolü konusuna katılıyorum çünkü bu kadar çok üst düzey oyuncuyu bir arada tutabilmek büyük başarıdır.

Ancak koçluğu konusunda Kokoskov seviyesinde olmadığını düşünüyorum.Ver eline Kenan’ı görelim Laso’yu...

Yöneticiler mesajları farklı bir bölüme taşıyabilir.Obradovic gibi efsanenin başlığına bu adamı tartışmak yakışık almıyor.
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2021, 19:09:36 Gönderen: badboys »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1637 : 17 Şubat 2021, 19:11:15 »
Laf lafı açtı.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1638 : 18 Şubat 2021, 01:19:11 »
O konuda haklısınız.Pek çok genci direkt olarak sahaya sürüyor ama sürdüğü gençlerde harbi potansiyelli gençler.Usman Garuba son yılların en potansiyelli draftında bile ilk 10 sırada.Doncic gelmiş geçmiş en iyi oyuncu tartışmalarına girecek seviyede bir büyük süper yıldız ve en büyük şansı da Lull,Fernandez,Tavares gibi bu seviyelere alışmış isimlerle gençleri bu ortama daha hızlı adapte edebilmesi.
Ego kontrolü önemli ama bazen bazı oyuncular kendini net bir şekilde belli ediyor.Luka kendisini ispatladı ve yetenek olarak zaten üst düzeydi.
Ego kontrolü konusuna katılıyorum çünkü bu kadar çok üst düzey oyuncuyu bir arada tutabilmek büyük başarıdır.

Ancak koçluğu konusunda Kokoskov seviyesinde olmadığını düşünüyorum.Ver eline Kenan’ı görelim Laso’yu...

Yöneticiler mesajları farklı bir bölüme taşıyabilir.Obradovic gibi efsanenin başlığına bu adamı tartışmak yakışık almıyor.

Obradovic sever kendisini, eski oyuncusudur hatta. İyi bir oyun kurucu idi, sahada canlı izlemişliğim vardır Taugres döneminde. İtici diyorsanız katılırım ama.

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #1639 : 18 Şubat 2021, 13:38:29 »
Obradovic Almanya yapar benim tahminim.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #1640 : 18 Şubat 2021, 19:32:35 »
Obradovic Almanya yapar benim tahminim.
Umarım tahmininiz doğru çıkar. Ama şu gidişatta maalesef bağıra bağıra 2. Real dönemi geliyor. 😕

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1641 : 18 Şubat 2021, 20:29:57 »
Projeye bağlı... eger almanlar ciddi ve uzun soluklu proje ile gelirse az da olsa şansları olur .... Şu gerçek ki Avrupa da su anda kimse Real in ortaya koyacaklarindan iyisini koyamaz
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı fingolfin

• Üye
  • Yer: Dubai
    • imremert
« Yanıtla #1642 : 19 Şubat 2021, 22:45:16 »
Bologna seneye Euroleague yapar gibi, ya Eurocup’i aliar ya da Khimki kaçar wildcard ile. Real yerine orasi da bir opsiyon olabilir, yönetim koçla sıkıntı yaşıyordu diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #1643 : 19 Şubat 2021, 23:01:32 »
Bologna seneye Euroleague yapar gibi, ya Eurocup’i aliar ya da Khimki kaçar wildcard ile. Real yerine orasi da bir opsiyon olabilir, yönetim koçla sıkıntı yaşıyordu diye hatırlıyorum.
Umarım Djordevici paketleyip Obra hocamı alırlar. Reale gitmesinden daha az üzer. Hem Messina-Obra izleriz.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1644 : 19 Şubat 2021, 23:12:46 »
Olasi ... daha az uzer aykut un dedigi gibi
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #1645 : 20 Şubat 2021, 01:32:43 »
Real’in istenen ve gerekli hamleyi yapmayışı, bana da Real ile 2.Obradovic dönemini çağrıştırıyor, çok yüksek ihtimalle..

Az önce Kemal Hocam twitter’da 2022 Euroleague finali Kokoskov-Obradovic olacak gibi gözüküyor yazmış, neden olmasın.. Ama çok üzülürüz Obra karşıda olacağından o ayrı..

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1646 : 21 Nisan 2021, 23:21:07 »
Gel ey reis buluttan çıkan ay gibi... Bizi Euroleague maçlarında Melih izlemekten kurtar...

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #1647 : 29 Nisan 2021, 17:16:39 »
Real’in istenen ve gerekli hamleyi yapmayışı, bana da Real ile 2.Obradovic dönemini çağrıştırıyor, çok yüksek ihtimalle..

Az önce Kemal Hocam twitter’da 2022 Euroleague finali Kokoskov-Obradovic olacak gibi gözüküyor yazmış, neden olmasın.. Ama çok üzülürüz Obra karşıda olacağından o ayrı..
ne yazmış ne yazmış
Kemal de pudra şekeri kullanıyor sanırım
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #1648 : 19 Haziran 2021, 18:27:38 »
Hoca Partizan ile anlaştı haberleri çıktı.
Tabi Pana'ya falan gitmemiş olması bizim için güzel ama, yine de uzaktan bakıp yutkunmak kötü olacak.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1649 : 19 Haziran 2021, 18:48:21 »
Sayın Obradoviç vatandaşın Novağı alma Sırbistana.Sendeki sportmenlik onda hiç yok.