Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (2014-15)  (Okunma sayısı 117714 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (2014-15)
« Yanıtla #600 : 29 Haziran 2015, 23:08:21 »
Aslında çok normal, bir yanda giderek artan bir yatırım, medya desteği..
Diğer yanda düşüşte, 2 senede 8-10 oyuncuyla ödeme sorunu yaşamış, taraftarı olaylar çıkarmış (hem basketbolda hemde futbolda) bir takım.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (2014-15)
« Yanıtla #601 : 30 Haziran 2015, 10:35:00 »
"Nasıl wildcard bize verilmez" diye isyandalar, "Eurocup ı reddedelim" diye ağlayıp sızlamaya başladılar. Hakikaten utanır insan yahu. Hakikaten utanır. Daha "biz niye transfer yasağı aldık" diye sormaktan aciz adamlar... Niye saha kapatma cezası aldık Euroleague'den diye soramıyorlar. Lan bir defa da kendinizi eleştirin be, dönün aynaya ve şu koca ömrünüzde tek bir defa olsun bir Galatasaray'lı olarak Galatasaray'ı eleştirin. Suçu kulübünüzde arayın. Ömrünüzde bir defacık...

Ama kime ne anlatıyorum ki... Sizi bilmem, şu yaşa geldim, bir tane aklı başında ve öz güvenle kendi kulübünü eleştirebilen, mantıklı düşünebilen Galatasaray'lıya rastlamadım. Havasından mıdır, suyundan mıdır?

Bakın, demedi demeyin: "Fenerbahçe lobisi var bu işte" demezlerse gelin yanıma. İsterseniz fake üyelik açıp, forumlarına girin ve "bu işte Fenerbahçe parmağı olduğu söyleniyor, yakında yönetim açıklama yapacakmış bu konuda, sağlam duyumlar var" diye yazın. Kaç milyon salak çıkar zokayı yutacak. Hepsi mi dangalak olur arkadaş bir camianın... Elbette bu dangalak tabiri benim görüp tanıdıklarımla sınırlıdır. Belki sizin etrafınızda çok aklı başında ve mantıklı, kendi kulübünü de eleştirebilen bazı Galatasaray'lılar olmuştur. Benden yana hiç yok da... :))))
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2015, 10:36:10 Gönderen: Hakan Yaman »