Gönderen Konu: Fenerbahçe Bayan Voleybol Teledünya Türkiye Kupası (2013 - 2014)  (Okunma sayısı 103357 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
Rufat bu berbat maçta bile %38 ile oynamış  18 sayı yapmış Sedanın bu skoru yapma ihtimali 0 0 0. diğer maçlar neyse burda çok belli oluyor.

Kesinlikle Seda yüzde20lerde oynar. Seda'nın tek artısı birkaç blok ve kritik toplarda risk almamak olur. Aneta risk alan bir oyuncu. Seda bloku gördü mü hemen plaseye dönüyor.

Elif-Bauer uyumu bizi yukarılara çeker mi herkesin aklında olan bu

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
Bu arada Seda son yıllarda Fenerbahçe formasıyla izlediğim en boş yerli oyuncu. Kübra Siyahdemir'le beraber bir sahil kasabasına yerleşip balık tutsunlar. Yem paraları da benden.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
İlk Eczacıbaşı maçına 4 gün var. Bakalım bu mağlubiyet takımı nasıl etkiledi umarım fazla hasar almadan çıkarız. Kupa çok önemli değil. Asıl önemlisi lig.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
değerli dostlarım Bir Pasör Çaprazının eksisini Bir orta oyuncu ile nasıl telafi edeceğiz yapmayın etmeyin herkes az çok bu sporu biliyor.
öyle bir dünya yok ki ..
orta oyuncun zaten maçın yarısında hucüm bile etmiyor.
dua edelim Brako nun kötü performansı devam etsin.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
Plase olmaz.  Vakifbank'in liberolari ve file alti savunmalari da muazzam.

Plaseye dönüyor dediğim havuza atıyor rakip kolayca çıkarıyor. Öyle Neslihanvari plase değil. Risk almıyor rakibin hücumunu bekliyoruz genelde.

Guidetti dersine iyi çalışmış. VB'i uzun süre sonra iyi defans yaparken gördük

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
3-0 alsaydık bu maçı, moralli olarak dönecektik, şimdi Vakıfbank'la oynayacağımız zaman setlerde üstün olsak ta oyuncuların aklında,hep acaba mı olacak.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
3-0 alsaydık bu maçı, moralli olarak dönecektik, şimdi Vakıfbank'la oynayacağımız zaman setlerde üstün olsak ta oyuncuların aklında,hep acaba mı olacak.

Bu belki durumunu olumluya çevirmek lazım , dersler çıkarmak lazım büyük takım büyük oyuncular böyle yapar

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
benim kupa filan umurumda değil , Erkek maçında da kupayı kaybettik ama yaşanılan 1 2 olay harici beni üzen ve moralimi bozan bir durum olmadı ama bu maç öyle değil lig finali zor geçecek hayırlısı
ligi almak lazım

Çevrimdışı hme1453

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Biz hayatta en çok Fenerbahçeyi sevdik.
Nisanlar bizim diyeni saygıyla anmak lazım...
Bazen sevinçli,bazen kederli,hayat seninle güzel

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Nasil olmaz?  Brakocevic var hemen dibimizde :) Sheilla Castro'nun biraz adi var.  Ne derece katki saglar, bilemiyorum.  Bu sene Sarah Pavan'in durumu nedir?  Yakindan takip edebilen oldu mu?  En kotu Larson'u alip, 3 smacor sistemi yapalim.  Canavar gibi de blok yapar.
Sheila bitmiş Besim okeye dönüyor. şu hali ile ve ona uymayacak bir oyun sistemi harici burada acayip küfürler yer. ahanda buraya yazıyorum ...
3 smaçör sistemine dönmek için Kİm den 1 tane daha lazım değerli dostum

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
Bu seneki şampiyonluk her zamankinden zor ve anlamlı olucak inşallah.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
amatör branşlar için 13 Nisan 2014 lanetli gün olarak ilan ediyoruz...

Gün gece
Bitmedi
Masa tenisinde Avrupa kupası finali bugün kaybedildi.

Kadın basketbolunda Euroleague finali...

Erkek Voleybolunda ve Kadın voleybolunda Türkiye kupası finali...

13 Nisan 2014 tarihinde kaybedilen dört final, yani dört kupa...

Üstüne erkek basketbolunda Karşıyaka'ya kaybetmek...

Tek teselli futbol takımının Antalya maçında aldığı 3 puan...

Bence bugün " amatör şubelerdeki başarıdan ne olacak önemli olan futbol" serzenişinde bulunanlara ders oldu. Bu kulüp her parçasıyla bir bütün. Hangimiz bu gece mutlu uyuyacak?
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
Gözde'yi durduramadık o ayrı konu ama maçı gizem orge aldı resmen .
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Hui Ruoqi ile ilgili ne guzel hayallerimiz vardi.  Takip edemedik.  Son durumu nedir?
abi uzak doğu oyuncuları zor hele ki çinli oyuncuların gelip Avrupa da adapte olmaları filan senin dediğin gibi hayal.
gerçekçi bakarsak o pazardan ekmek çıkmaz. Kim ayrı bir durum Kim transferi için Ze ye ne kadar teşekkür etsek azdır.
vallaha dediğin gbi eğer Brako yu alma ihtimali varsa bonservis filan ne ise verip alalaım

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Yanlis anlamayin cok fena azdim ben, hemen tum branslarda play offlar baslasin cok kotu durumdayim suan

ahahahahahahaha ulan rufat senin durumunu biliyorum elimden geleni yapıyorum ama sen istemiyorsun ben ne yapayım kardeşim.
sen biraz daha az bakalım nasıl olacak :)