Gönderen Konu: Kadın Voleybol Milli Takım Organizasyonları  (Okunma sayısı 201237 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Ynt: Bayan Voleybol Milli Takım Organizasyonları
« Yanıtla #465 : 11 Ekim 2014, 08:58:02 »

Bayanlar Dünya Voleybol Şampiyonası

3. tur

10 Ekim

Brezilya 3-0 Dominik Cumh.
(25-19, 25-21, 25-17)

İtalya 3-1 Rusya
(25-12, 25-17, 12-25, 25-23)

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #466 : 11 Ekim 2014, 09:00:46 »

3. tur Puan Durumu

Pool G
İtalya.............................6
ABD...............................3
Rusya.............................0

Pool H
Brezilya..........................6
Çin.................................2
Dominik Cumhuriyeti.......1

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #467 : 11 Ekim 2014, 09:03:49 »

Yarı Finaller

11 Ekim (Tsi)

18:30 - Brezilya - ABD

21:45 - İtalya - Çin

FENERBAHÇE

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #468 : 11 Ekim 2014, 11:05:40 »
Şampiyonanın namağlup tek takımı(sadece Türkiye'ye puan kaptırdı) ve son 25 maçında sadece Türkiye'ye yenilen Brezilya ile şampiyonada yaptığı 11 maçta sadece Dominik'e 3-2 yenilerek puan kaptıran İtalya final oynar gibi görünüyor.
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2014, 11:05:58 Gönderen: kenz »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #469 : 11 Ekim 2014, 11:21:12 »
Italya rusya maçı son set harici izledim
İlginç bir maç oldu..
Karşılıklı 1 er set fark yaptılar
Voleybol kalitesi diplerde ama mücadele ve coşku yukarıda bir maçı oldu.
Italya hem seyircinin getirdiği motivasyon hemde kullandıkları muazzam servisler ole rusya'yı manşette mahvetti.
Sokolova nin yerini dolduramadı rusya
Kolay kolay da doldurabilecek gibi durmuyor.
Rusya nim Gamova veya Gonca dan birisini çapraz için tercih etmesi gerekiyor. Gamova ya teşekkür edip emekliye ayırıp. Gonca yo çapraza monte etmeleri lazım ve kosheleva yanına mutlaja ve mutlaka ( isimler kim olur bilemiyorum serkan/anka veya diğer dostlar burada bana yardım edebilir ) manşeti iyi bir smaçor bulmaları lazım....

« Son Düzenleme: 11 Ekim 2014, 11:29:15 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #470 : 11 Ekim 2014, 11:36:47 »
Rusya'nın fark yaptığı set İtalya'nın tamamen yedeklere döndüğü setti. Gonca ve Gamova'nın aynı anda ilk 6 oynaması zaten felaketi getirdi.
Gamova da kafaca milli takıma hiç gelmemiş.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #471 : 11 Ekim 2014, 11:44:39 »
Rusya'nın fark yaptığı set İtalya'nın tamamen yedeklere döndüğü setti. Gonca ve Gamova'nın aynı anda ilk 6 oynaması zaten felaketi getirdi.
Gamova da kafaca milli takıma hiç gelmemiş.
Ilhan dostum chivas eşliğinde maçı izliyordum o yüzden Yedekleri hiç fark etmedim :) :)
Ama evet gamova gonca beraber olmuyor
Ne yar'dan ne ser'den vazgeçmemek olmuyor rusya için 8)

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #472 : 11 Ekim 2014, 18:27:42 »
Cem abi , Rusların mevcut durumda en iyi manşet alan smaçörü Yulia Kutyukova. Marichev kendisini fazla tercih etmiyor. (en son WGP öncesi hazırlık turnuvalarında kadroya çağrılmıştı) Hücumda verimli bir oyuncu değil ama defansif anlamda Kosheleva,Bavykina,Chaplina,Pasynkova,Scherban gibi oyunculardan iyidir.

İtalyanın durumunu Besim abi çok güzel anlatmış. Bana yazacak şey bırakmamış. Dipnot olarak , başlarındaki hoca Bergamo sisteminin yapı taşlarından biridir. Abbondanza ve Caprara'nın hocası Bonitta'dır.

Son olarak ,
Sanırım bundan üç ay önceydi. Cem abiye, "Abi balkanlarda  çok genç bir kız var. Müthiş yetenekli.Türkiye'de fazla bilinmiyor. İtalyanlar onu bu sezon transfer etmek için baya uğraştılar ama Partizan bırakmadı. Seneye Montano'dan sonraki hedefimiz bu kız olmalı. Hatta ben bu kız hakkında forumda bikaçşey karalayacağım" demiştim.

parkedefener'de 6 Eylül'de yazmış olduğum yazıdan bit kesit ;

"Sırplar en sonunda Brakoceviç'ten bile potansiyelli bir çapraz çıkarmayı başardı. Tijana Boskoviç...
Gerçekten harika bir oyuncu olacak. Avrupada ki gençler arasında pasör çaprazı olarak en beğendiğim 93 lü Natalia Malykh'di. Ama bu 97 li genç yetenek benim için Malykh'in papucunu daha şimdiden dama atmış durumda. Yıldız oyuncuların Türkiye'ye kaymasıyla , Balkan pazarına yönelen İtalyan kulüplerinin takibindeydi ama kulübü Partizan onu kolay bırakacağa benzemiyor. Yanılmıyorsam bu sezon CL de Vakıfbank'ın grubundalar. Voleybol severlere tavsiyem ; yeni bir yıldız doğuyor ve imkanınız varsa bu doğuşu gidin İstanbul'da canlı izleyin."

Yazı çok daha uzundu , isteyenler 6 Eylül tarihinde ki yazının tamamını okuyabilir. Anti Vasilantonaki ve Pelin Aroğuz'a da değinmiştim...
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2014, 18:28:49 Gönderen: Sisley Volley TV »

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #473 : 11 Ekim 2014, 19:44:52 »
Hakan Dinçay ABD-Brezilya maçında. Boşu boşuna gitmez kim için gitti acaba

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #474 : 11 Ekim 2014, 20:18:10 »
Hakan Dinçay ABD-Brezilya maçında. Boşu boşuna gitmez kim için gitti acaba

Akinradewo için :)

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #475 : 11 Ekim 2014, 22:29:57 »
Cem abi , Rusların mevcut durumda en iyi manşet alan smaçörü Yulia Kutyukova. Marichev kendisini fazla tercih etmiyor. (en son WGP öncesi hazırlık turnuvalarında kadroya çağrılmıştı) Hücumda verimli bir oyuncu değil ama defansif anlamda Kosheleva,Bavykina,Chaplina,Pasynkova,Scherban gibi oyunculardan iyidir.

İtalyanın durumunu Besim abi çok güzel anlatmış. Bana yazacak şey bırakmamış. Dipnot olarak , başlarındaki hoca Bergamo sisteminin yapı taşlarından biridir. Abbondanza ve Caprara'nın hocası Bonitta'dır.

Son olarak ,
Sanırım bundan üç ay önceydi. Cem abiye, "Abi balkanlarda  çok genç bir kız var. Müthiş yetenekli.Türkiye'de fazla bilinmiyor. İtalyanlar onu bu sezon transfer etmek için baya uğraştılar ama Partizan bırakmadı. Seneye Montano'dan sonraki hedefimiz bu kız olmalı. Hatta ben bu kız hakkında forumda bikaçşey karalayacağım" demiştim.

parkedefener'de 6 Eylül'de yazmış olduğum yazıdan bit kesit ;

"Sırplar en sonunda Brakoceviç'ten bile potansiyelli bir çapraz çıkarmayı başardı. Tijana Boskoviç...
Gerçekten harika bir oyuncu olacak. Avrupada ki gençler arasında pasör çaprazı olarak en beğendiğim 93 lü Natalia Malykh'di. Ama bu 97 li genç yetenek benim için Malykh'in papucunu daha şimdiden dama atmış durumda. Yıldız oyuncuların Türkiye'ye kaymasıyla , Balkan pazarına yönelen İtalyan kulüplerinin takibindeydi ama kulübü Partizan onu kolay bırakacağa benzemiyor. Yanılmıyorsam bu sezon CL de Vakıfbank'ın grubundalar. Voleybol severlere tavsiyem ; yeni bir yıldız doğuyor ve imkanınız varsa bu doğuşu gidin İstanbul'da canlı izleyin."

Yazı çok daha uzundu , isteyenler 6 Eylül tarihinde ki yazının tamamını okuyabilir. Anti Vasilantonaki ve Pelin Aroğuz'a da değinmiştim...

Kardesim, sen voleybol soz konusu olunca, her foruma fazla bir isimsin.  Bu forumda olman, cok buyuk bir sans herkes icin. 

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #476 : 11 Ekim 2014, 22:51:04 »
bu turnuva inşallah 2015te bitecek
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #477 : 11 Ekim 2014, 23:27:05 »
ahaha okan İtalya maçı güzel oluyor ama :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #478 : 11 Ekim 2014, 23:41:41 »
Çin ölümüne savunma yapıyor

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #479 : 11 Ekim 2014, 23:53:58 »
23 20 den sonra muhteşem bir maç oldu. İtalya inat etti 3 kere maç sayısı çevirdi sonra avantaj kendisine geçti ama değerlendiremedi.
ve sonunda inanılmaz toplar çıkaran Çİn maçı 3*1 aldı ve finale kaldı.
Pasörleri muhteşem oynattı takımını..

LO da oldukça formda. şarap gibi kadın maşallah