Gönderen Konu: Kadın Voleybol Milli Takım Organizasyonları  (Okunma sayısı 201439 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Ynt: Bayan Voleybol Milli Takım Organizasyonları
« Yanıtla #60 : 04 Ocak 2014, 11:00:16 »

Milli Takımın olduğu I grubunda ilk günün diğer maçında Romanya Ukrayna yı 3-2 yendi.

Romanya.........3   23   26   19   25   15
Ukrayna...........2   25   24   25   21   12

« Son Düzenleme: 04 Ocak 2014, 11:00:36 Gönderen: Anka »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #61 : 04 Ocak 2014, 11:02:14 »

A Milli Takım bugün saat 15.00 de Ukrayna ile karşılaşacak ve maç Ntvspor dan yayınlanacak.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #62 : 04 Ocak 2014, 15:00:07 »

Türkiye - Ukrayna maçı yayını Ntvspor da başladı.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #63 : 04 Ocak 2014, 15:17:19 »

1. set 25-7 Türkiye
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #64 : 04 Ocak 2014, 15:19:12 »
EDA ERDEM şov yapıyor. Neden en iyi olduğunu gösteriyor :)
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #65 : 04 Ocak 2014, 15:40:03 »

2. set 25-12 Türkiye

Burcu nun garip garip yorumlarından gına geldi.  >:(

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #66 : 04 Ocak 2014, 16:08:36 »

3. set 25-21 Türkiye

Maç Sonucu Türkiye 3-0 Ukrayna
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #67 : 04 Ocak 2014, 16:29:33 »

maç istatistiği;

http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchStatistics.aspx?ID=26192

Eda dan 5 blok toplam 14 sayı.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #68 : 04 Ocak 2014, 16:38:40 »
Eda fark yaratiyor baska soze gerek yok, onun varligi koseleri acayip rahatlatiyor kac kere ustune cekti  karsi blokorleri tek ayakla ben sayamadim acikcasi
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2014, 17:55:43 Gönderen: erik2929 »
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı nadir

• Üye
« Yanıtla #69 : 05 Ocak 2014, 02:19:14 »
      Milli takımımızda Eda ve Seda dışında oyuncumuz yok malesef.. Vakıfbank'a bak..  :o >:(  Bu takımın oyuncuları Milli takımda daha fazla ya,başarı varsa,üstü kapalı olarak,bu başarı yine Vakıfbank'a atfedilir... Başarısızlık olursa,asla öyle bir İMA bile olmaz..Sadece başarıyı sahiplenenlerin mentalisi olarak ;) :D   Türkiye'nin en kaliteli oyuncularını almak için ambargo koy;sonra da en çok benim takımımdan Milli takıma oyuncu gönderildi''diye caka sat.. Tabi başarı var ise!!!!!!!!! Milli takımda başarı yoksa,bu argumanları duymanız imkansız.. :) ;D  Başarı varsa,Vakıfbanklı oyuncuların başarısıdır bu..MUTLAKA öyledir.. Milli takım yenildi,elendi filan.. İşte tam o noktada VAKIFBANK yelkenleri suya değil başka bir yerlerine indiriverir... SESSSSSSSSS Filan çıkmaz..  Başarıyı,sadece başarıyı kendilerine maal edip;başarısızlıkları ''Es geçen bu kulüp'',elbet hakkettiğini bulacaktır.. Hakkettikleri de sadece yenilmek değil dir... ;) :)

Ben aslında sadece EDA'yı övmek istemiştim ama,içimde birikenleri de paylaşmış oldum yukarıda.. Neyse,Eda harikaydı.. Tek başına Fenerbahçe'yi Milli takımımızda zirveye oturttu. 8) Bravo Eda.!!! Barovo sana kardeşim..!!! 8)  Türkiye'nin en iyi orta oyuncusu kim dir?  CEVAP:Eda Erdem... Buna karşı çıkabilecek bir Voleybol alakalısı varmı acaba? :D   Eda Edem Dündar,tek başına  FB'nin en büyük kahramanı oldu.. Sadece bu seferlik ''Dündar''dedim.. Bunu neden yazdığımı da bilen bilir..Dündar''kelimesini de kattım yorumuma.. O da bir Jest olsun diye.. ::)  Eda,benim için her zaman ''Eda Erdem'dir zira... ;) Bravo Eda!!! Sen benim Zeynamsın!!!(Xena) Tüm FB'lilerin kahramanısın.. Milli takımımızdaki performansların,harika performanslardı.. Her maç,Milli takımımızın en skorerlerinden biri oldun... Devam Perenses!! Sarı Meleklerin Prensesi Eda Erdem!!! Go ON!!! :) ;) DEVAM! 8)   Bu,Eda Erdem'in lakabı olsun istiyorum..  '' Sarı Meleklerin Prensesi...''EDA ERDEM''... TC Voleybol liglerindeki diğer prensesler kimler,bize ne ya...  FB Bayan Voleybol prensesi olarak,Eda Erdem'i  layık görüyorum.. Var mı,başka bir aday? ;)

Hoş geldin Eda!! Lütfen mayışma.. Mükemmel gidiyorsun.. Allah'a şükür süper performans gidiyporsun.Allah nazarlardan korusun!! Şükürler olsun kardeşim.. Kendini ve bedenini koru bizim için... Allah'a emanet ol,Eda...En önemli olan senin sağlığın Eda...  Lütfen bunu unutma.. Sen bize sağlam lazımsın kardeşim.Herşeye rağmen sağlam kal EDA!!!!!!!!!!!!!!!  :)
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2014, 03:10:09 Gönderen: nadir »

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #70 : 05 Ocak 2014, 15:02:22 »

Türkiye - Romanya maçı yayını Ntvspor da başladı.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #71 : 05 Ocak 2014, 15:24:20 »

1. set 25-15 Türkiye
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #72 : 05 Ocak 2014, 15:24:26 »
İlk seti 25-15  aldık. Kübra hangi takımda oynuyor boyu baya uzun ve iyi oyuncu gibi.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #73 : 05 Ocak 2014, 15:30:54 »

Milli takımın diziliminde bence hata var. Ön pozisyonda Gözde,Kübra ve Naz olduğu pozisyonda sıkışıyoruz ve ardarda sayı veriyoruz. Dün oynanan maçta da aynısı olmuştu. Hatta yazında aynı sıkıntı oluyordu. O zaman da Seda ve Neslihan aynı zamanda arka alanda kalıyordu. Şimdi de Neslihan ve Neriman aynı anda arka alanda kalıyor ve bu turlarda hücumda etkili olamayıp rakiplere çok sayı veriyoruz.

Bir de Barbolini konusunda değişen bir şey yok yazın Seda nın yerine servise Güldeniz giriyordu (ki Seda nın servisleri çok etkili olsa bile her set mutlaka çıkıyordu) şimdi de Neriman servise gelince yine aynı senaryo Güldeniz oyunda.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #74 : 05 Ocak 2014, 15:31:29 »
İlk seti 25-15  aldık. Kübra hangi takımda oynuyor boyu baya uzun ve iyi oyuncu gibi.

Vakıfbank. 1.97 boyu.
FENERBAHÇE