Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker Türkiye Kupası (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 84371 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
tek maç üzerinden herşey olabilir
çok endişelenmemek lazım
kupayı almanın kulübün ve obranın istatistiği dışında bir artısı olduğunu sanmıyorum
TOP16 2.devre öncesi hazırlık maçı olsun
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı oguzhann10

• Üye
  • Yer: Amsterdam
    • oguzhann10
bogdanovic yokken şu maçlara dair tek düşüncem serhat'ı bir şekil rotasyonda daha aktif hale getirmek. bir de sakatlık olmaması, türkiye kupası branş gözetmeden teneke parçasından farksızdır.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
Bana kalsa Melih'e 2 numarada, Serhat'a 3 numarada 30'ar dakika versin koç. Hickman da süre alsa iyi olur tabii. 5 numarada olabildiğine Zoric, 1 numarada da olabildiğine Kenan oynayabilir. Tek sorun 4 numaraya binen yükün hafifletilebilir olmaması. Ha, Zoric'i orada ısrarla kullanırım diyorsa sorun yok.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
Kupanın net favorisi olduğumuzu ve kupayı alacağımızı düşünüyorum.
9.5 handikap verilmiş.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
Bana kalsa Melih'e 2 numarada, Serhat'a 3 numarada 30'ar dakika versin koç. Hickman da süre alsa iyi olur tabii. 5 numarada olabildiğine Zoric, 1 numarada da olabildiğine Kenan oynayabilir. Tek sorun 4 numaraya binen yükün hafifletilebilir olmaması. Ha, Zoric'i orada ısrarla kullanırım diyorsa sorun yok.

Katılıyorum. Ana rotasyonla devam edeceksek ilk maçta elenelim derim. 4 numaraya da emiri koyalım:)

Koçun winner karakteri buna müsade etmez gibi:(
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
bizim bu rotasyon meselesi ile ilgili gözden kaçırdığımız birşey var
bilhassa NBA hedefi ve vizyonu olan, draft edilmiş oyuncular bu 2-3 günde 1 maç temposundan pek şikayet etmiyorlar. Hatta oynamak daha işlerine geliyor. Bu yüzden Gou-Bje-Vesely-Bogdan her maç en az 20 dakika süre almaktan gocunmuyorlar.
bence illa rotasyn yapılacak diye takımın havasını dağıtmaya gerek yok. açıkcası Serhat Melih'i izlesin ona göre kendine çeki düzen versin
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
bizim bu rotasyon meselesi ile ilgili gözden kaçırdığımız birşey var
bilhassa NBA hedefi ve vizyonu olan, draft edilmiş oyuncular bu 2-3 günde 1 maç temposundan pek şikayet etmiyorlar. Hatta oynamak daha işlerine geliyor. Bu yüzden Gou-Bje-Vesely-Bogdan her maç en az 20 dakika süre almaktan gocunmuyorlar.
bence illa rotasyn yapılacak diye takımın havasını dağıtmaya gerek yok. açıkcası Serhat Melih'i izlesin ona göre kendine çeki düzen versin
Katiliyorum. 25 dakikayi asmadiklari ve maclar arasinda 2-3 gun oldugu surece bence oyuncular icin sikinti olmaz.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ben bu kupaya ilişkin bi totem bulamadım ya...
bu kupanın da kendi adima totemi totemsizlik olsun...
iyi forumlar 8)

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
Sakatlık olmasında varsın ilk maçta patlayalım.

EL hedeflerimiz için sesli düşünebileceğimiz dönemlere girmek üzereyken, kupanın nazarımda zerre değeri yok.
...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
Okan;

Abi benim rotasyon isteğim özünde sakatlık olmaması temennisinden. Yoksa fiziksel olarak bizim oyuncular zaten çıkarırlar bence senelik 80-90 maçı.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
Kenan'ın maçı olur inşallah,bence Serhat'ı da kazanacağız.... Er ya da geç olacak bu.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
Gagic transferiyle birlikte 6 yabancı + devşirme Ruzic+Altan Erol olmak üzre 8 kişilik bir rotasyonla oynuyorlar.

Banvit-Karşıyaka eşleşmesinden Banvit'in gelmesi biraz daha iyi olur gibi duruyor.

Çevrimdışı Erdem2295

• Üye
Ksk bize ciddi sıkıntı çıkaracaktır.Banvit'i tercih ederim.Tabi önce bizim de turu geçmemiz lazım.

Çevrimdışı erdem_07

• Üye
    • Erdmsonmez
Ben en çok Semih Erden'in birşeyler yapmasını istiyorum bu maç.İyice kaybediyor kendini,iyice basketbola küsüyor.

Çevrimdışı fundamental

• Üye
mac hangi kanalda ya ?