Gönderen Konu: Eurocup (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 10729 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Eurocup (2014-2015 Sezonu)
« Yanıtla #45 : 25 Nisan 2015, 09:18:25 »
Tyrese Rice evlerden ırak olsun. Kolay kolay bir oyuncu için söylemem bunu ama kendisi bana göre son yılların en büyük şişirilmiş balonudur. Final maçında serbest atışlarla 32 sayı atıp Hickman'ın hakkı olan MVP ödülü kendisine verildiğinden beri kılım. Abartılacak bir numarası da yok bana göre. Tıpkı bir Guiza gibi, allahın yürü dediklerinden.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #46 : 25 Nisan 2015, 10:36:35 »
Tyrese Rice evlerden ırak olsun. Kolay kolay bir oyuncu için söylemem bunu ama kendisi bana göre son yılların en büyük şişirilmiş balonudur. Final maçında serbest atışlarla 32 sayı atıp Hickman'ın hakkı olan MVP ödülü kendisine verildiğinden beri kılım. Abartılacak bir numarası da yok bana göre. Tıpkı bir Guiza gibi, allahın yürü dediklerinden.

cidden boyle mi dusunuyor sunuz yoksa goy goy mu ? yanlis anlamayin sazan durumuna dusmemek icin sordum.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #47 : 25 Nisan 2015, 11:31:18 »
cidden boyle mi dusunuyor sunuz yoksa goy goy mu ? yanlis anlamayin sazan durumuna dusmemek icin sordum.
Evet, bunlar biraz abartı olmakla beraber düşüncelerim Rice hakkında. Geçen seneki F4'a kadar nerelerdeydi, ne iş yapardı çoğu kimsenin bilgisi bile yok. Ama bir anda öne çıkan oyuncuların hemen "mutlaka alınmalı" ilan edilmesine de tahammül edemiyorum. "Kötü oyuncu" demiyorum, yanlış anlaşılmasın. Aynen, zamanında alınsın diye methiyeler düzülen, neredeyse Avrupa'nın en iyisi ilan edilecek Hackett gibi olduğunu düşünüyorum. Yani şu an hakkındaki çoğu kişinin düşüncesinin gerçekte abartı olduğunu söylüyorum. Maccabi geçen sene F4 oynadıysa buna açık ara en büyük katkıyı Hickman verdi; F4'da da Rice kadar iyi oynadı. Ama Rice playoff turunda sıçıp batırırken F4'da ilk maç idare etti, finalde de uzatmada en iyi faul atıcısı olmasının ekmeğini yedi. Tekrar söyleyeyim, bana göre Hickman'ın hakkı olan MVP'liği ona verdiler. Ortalama üstü bir oyuncu bile olsa çok abartılıyor ki bence değil.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #48 : 25 Nisan 2015, 11:55:57 »
Evet, bunlar biraz abartı olmakla beraber düşüncelerim Rice hakkında. Geçen seneki F4'a kadar nerelerdeydi, ne iş yapardı çoğu kimsenin bilgisi bile yok. Ama bir anda öne çıkan oyuncuların hemen "mutlaka alınmalı" ilan edilmesine de tahammül edemiyorum. "Kötü oyuncu" demiyorum, yanlış anlaşılmasın. Aynen, zamanında alınsın diye methiyeler düzülen, neredeyse Avrupa'nın en iyisi ilan edilecek Hackett gibi olduğunu düşünüyorum. Yani şu an hakkındaki çoğu kişinin düşüncesinin gerçekte abartı olduğunu söylüyorum. Maccabi geçen sene F4 oynadıysa buna açık ara en büyük katkıyı Hickman verdi; F4'da da Rice kadar iyi oynadı. Ama Rice playoff turunda sıçıp batırırken F4'da ilk maç idare etti, finalde de uzatmada en iyi faul atıcısı olmasının ekmeğini yedi. Tekrar söyleyeyim, bana göre Hickman'ın hakkı olan MVP'liği ona verdiler. Ortalama üstü bir oyuncu bile olsa çok abartılıyor ki bence değil.

simdi anlasildi fikir.. ben de bizim takima istemem ama ximki'de yaptiklari ile eurocup mvp'si olmayi hakketi , gecen sene de f4 mvp'si olmayi hakketmisti bence , cunku f4 dedigimiz toplam 2 mac , o iki macda da hakkini verelim hickman'dan iyi oynadi , mvp oldu diye hickmandan iyi oyuncu oldu demek degil, ben de burda yazdim bugun sabah hickman kendi turunun en iyi pg'si diye  http://parkedefener.com/forum/index.php?topic=1122.msg98138#msg98138

hackett konusu ayri , hackett'i ben cok begeniyorum kesinlikle balon degil , 1-2-3 her pozisyonu savunur , takim savunmasina katkisi perimeter savunmasi hepsi ust duzey , hackett komple oyuncu ama banchi kotu koc oldugu icin sagolsun tum oyuncularin mevcut olan ozelliklerini asagi cekiyor , brooks , hackett, gentile, james, melli, samuels , moss falan guzel de kadrolari var , bu kadroyu ver Obradovic'e f4'e kalir.