Gönderen Konu: Türkiye Süper Ligi  (Okunma sayısı 184672 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
Ynt: Spor Toto Süper Lig (2014-15 Sezonu)
« Yanıtla #15 : 27 Ekim 2014, 00:57:26 »
Her ne kadar bizde oynattığı futbol tarzını beğenmesem de Aykut Hoca Fenerbahçe'de bence başarılı olmuştur. Uefa yarı finali, 1 lig şampiyonluğu, 2 Türkiye Kupası... Ki Türkiye Kupası 29 yıldır alınamıyordu.

Neyse fazla uzatmayayım. Umarım Konyaspor'da istediklerini gerçekleştirebilir.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #16 : 27 Ekim 2014, 08:44:36 »
Her ne kadar bizde oynattığı futbol tarzını beğenmesem de Aykut Hoca Fenerbahçe'de bence başarılı olmuştur. Uefa yarı finali, 1 lig şampiyonluğu, 2 Türkiye Kupası... Ki Türkiye Kupası 29 yıldır alınamıyordu.

Neyse fazla uzatmayayım. Umarım Konyaspor'da istediklerini gerçekleştirebilir.

Aykut hocayı severim, herşeyden önce adam gibi adamdır. Yolu açık olsun, Allah utandırmasın. :)

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 27 Ekim 2014, 22:06:23 »
Kayseri Erciyes-Beşiktaş maçı inanılmaz bir maç oldu,Beşiktaş 10 kişiyle 1-0 geriden gelip 2-1 yaptı ama son 2 dakikada Erciyes 2 gol atarak 3-2 kazandı.

Yalnız Beşiktaş'ın kaybetmesinden bugün daha güzel birşey vardı bence,o da Gökhan Töre'nin kırmızı görüp bizim maçta oynamayacak olması.Beşiktaş'ın yarattığı tehlikeler çoğu zaman onun sayesinde oluyor,haftaya bunu avantaja çevirmeliyiz.

Bu hafta lig tarihinin en zevkli haftası olabilir,olağanüstü maçlar oldu,özellikle Mersin-Eskişehir maçında keyiften kendimden geçtiğim anlar oldu :)
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2014, 22:06:40 Gönderen: fbkolik »

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #18 : 28 Ekim 2014, 06:31:49 »
Kayseri Erciyes-Beşiktaş maçı inanılmaz bir maç oldu,Beşiktaş 10 kişiyle 1-0 geriden gelip 2-1 yaptı ama son 2 dakikada Erciyes 2 gol atarak 3-2 kazandı.

Yalnız Beşiktaş'ın kaybetmesinden bugün daha güzel birşey vardı bence,o da Gökhan Töre'nin kırmızı görüp bizim maçta oynamayacak olması.Beşiktaş'ın yarattığı tehlikeler çoğu zaman onun sayesinde oluyor,haftaya bunu avantaja çevirmeliyiz.

Bu hafta lig tarihinin en zevkli haftası olabilir,olağanüstü maçlar oldu,özellikle Mersin-Eskişehir maçında keyiften kendimden geçtiğim anlar oldu :)

Attığı golleri önemsemiyorum biraz şanslıydı ama Kerim Frei çok iyi oynadı. Bizim maçta Törenin yerine Kerim oynarsa ondan daha çok katkı verebilir malesef :(

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 22 Kasım 2014, 19:53:11 »
İlk yarıda Gs-Ts maçını izleyen oldu mu bilmiyorum.İlk 15 dakika Galatasaray istekli ve daha etkiliydi ama 15-45 arası Trabzon paramparça etti Galatasaray'ı,bir de direkten topu döndü.0-0 bitti ilk yarı,yazık oldu,en az 1 farkla önde olmalıydı Trabzon.Ama bu Gs'deki bal yine 2. yarı tutar ve bir şekilde galip gelirler.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : 22 Kasım 2014, 21:01:54 »
Trabzon resmen tecavüz etti bugün Galatasaray'a.Mehmet Ekici-Constant ikilisi orta sahada Gs orta sahasını denize döktüler,Bosingwa efsane oynadı sağ bekte,Yusuf Erdoğan inanılmaz gol attı.Daha ilk haftadan bir teknik direktör bir takımı nasıl değiştirebilirin cevabı vardı bugün sahada.Ha Halilodzic olsa da Trabzon şu rezil Galatasaray'ı yenebilirdi ama ben Trabzonspor'u ilk defa bu kadar iyi,bu kadar mükemmel paslaşarak,deplasmanda bu kadar iyi oynarken gördüm.Halilodzic zamanında deplasmanı bırak kendi sahasında bile amatör küme takımlarına karşı bu kadar ofansif,bu kadar iyi oynayamazdı.Cardozo bugün eski Cardozo'nun yarısı kadar oynasa 5-0 biterdi bu maç.

Trabzonspor'un kadrosu Ersun Yanal'ın tam istediği kadro,tam onun oynatacağı futbola uyan bir kadrosu var,bundan sonra çok tehlikeli olabilirler.Ama Constant kötü şekilde sakatlandı gibi geldi bana,onun olmaması Trabzonspor'u çok sekteye uğratır.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #21 : 22 Kasım 2014, 21:25:58 »
Galatasaray deplasmanında "haddini bilerek oynayan" ve kaybeden İsmail Kartal...

Haddini bilmeden oynayan ve çalıştırdığı takıma üç puanı üç golle getiren Ersun Yanal...

Daha çok ah ederiz biz, çok... :(

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 22 Kasım 2014, 21:35:55 »
Yıllar sonra hayalimizdeki futbolu oynatan bir teknik direktör bulmuştuk,sağ olsunlar! bazıları bundan rahatsız olup hocayı kovdular,ya da istifa etmesini sağlayacak her türlü pisliği yaptılar.

Bugün maçı izlerken Trabzon 1-0 öne geçince "Şimdi geriye yaslanırlar" dedim ama Trabzon'un teknik direktörünün Ersun Yanal olduğunu unuttum.Adamlar 1-0'dan sonra daha da baskılı,daha da ofansif,daha da istekli oynadılar.1 haftada bir takımın futbol mentalitesi 180 derece değişir mi,değiştiren değiştiriyor işte.

Ama bu saatten sonra  yapacak birşeyimiz yok,İsmail Kartal'a da destek olmamız lazım.Son 2-3 haftada çok doğru işler yapıyor,böyle devam etse bari :) Yoksa Ersun Yanal Trabzonspor'da başarılı olup İsmail Kartal bizde başarılı olamazsa isyanlar çıkabilir,bundan korkuyorum açıkçası.

Çevrimdışı gfbcan

• Üye
« Yanıtla #23 : 22 Kasım 2014, 23:37:08 »
İnşallah Prandelli gitmez.Daha yapacak çok işi var.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #24 : 23 Kasım 2014, 01:06:48 »
Galatasaray bu sene omru hayatimda izlemedigim kadar kotu bir takim ama puan durumuna bakinca, ayni puandayiz. 

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #25 : 23 Kasım 2014, 01:49:19 »
bruno alves ve emenike yuzunden bizborda kazanamadik. yoksa gs top oynadigindan degil.

ts a gelince  bakalim ersun hocayi.ne zaman kovacaklar

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #26 : 26 Kasım 2014, 10:18:06 »
Ersun hoca ile ilgili çoğunlukla aynı fikri paylaşıyor, yıllar sonra istediğimiz gibi futbol izlemeye başlamıştık, 10 kişi ve skor olarak geride olduğumuz bir derbi maçta bile yenileceğimizi düşünmüyorduk. Ama genede cumartesi akşamı alınan galibiyeti %100 ona bağlamak doğru değil, gs nin hali ortada.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : 01 Aralık 2014, 21:51:01 »
Trabzonspor'un çok uzun süredir ilk yarıyı 3 farklı önde geçtiğini hatırlamıyorum.İlk yarıda Trabzonspor'un oyununu izleyen var mı bilmiyorum ama bu maçı kaybetseler hepsi öldürülecekmiş gibi mücadele ediyor adamlar,inanılmaz pres yapıyorlar,ölümüne koşuyorlar.Bazıları eseriyle gurur duysun,başka da birşey demiyorum.

Bir de çok iyi hatırlıyorum sezon başında Emenike ile Demba Ba'yı karşılaştırmıştık,şöyle söyleyim Demba Ba yerine Emenike tercihini yapan bir teknik direktörü ya ömür boyu akıl hastanesine yatırırlar ya da adamı futboldan ömür boyu men edip amatör küme takımı bile çalıştırtmazlar.Emenike saç telleri en kuvvetli  Fenerbahçelinin bile saçlarını döker 2 seneye,Demba Ba'nın oynadığı futbol ise en kel Beşiktaşlının mutluluktan saçını çıkartır.Bir forvet futbolu bu kadar iyi bilip takımına bu kadar yararlı olabilir.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #28 : 02 Aralık 2014, 07:43:33 »
Demba Bayı da Cardozoyu da istemeyen onların yerine ısrarla Emenike diye tutturan Ersun hocaydı malesef. Hatta Emenikenin eleştirilmesine tahammül   
edemeyip ' Veriler öyle söylemiyor ama ' savunmasını yapmıştı. Ersun hoca geçen sene bizi şampiyon yaptı, başarılı oldu kesinlikle devam etmesi lazımdı. Ama onun da yaptığı yanlışlar vardı, Salihi oynatmamasını ve hatta sezon başında Romaya kiralanmasını ben içime sindiremedim. Egemen hala neden sakat onu da araştırmak lazım.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #29 : 02 Aralık 2014, 07:53:53 »
Ersun Yanal Trabzon'u da şampiyon yapacak gibi duruyor.