Gönderen Konu: Tenis  (Okunma sayısı 426579 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Tenis
« Yanıtla #6225 : 24 Eylül 2022, 03:26:39 »
Tiafoe yorumlari cevirtse dava acar nefret suçu resmen inanilmaz.Evet bende garipsedim.uste vurma dendi ama kola çarptı bilinçli değil Nadalda eğildi.Bir puan sonrasida.Nadalin kaçırdığı gitti tebrik etti buda güzeldi.Isterdim.kazanip veda etsin ancak karşı çift aldı diye gömmeye geek yok bunu iki devin hayranı olarak söylüyorum.Turda Tiafoeye gelene kadar elestirlecek  cok oyuncu var.
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2022, 03:27:43 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6226 : 24 Eylül 2022, 03:52:51 »
nadal’ın ağlaması vs çok kötü yaptı beni ya.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6227 : 24 Eylül 2022, 07:12:32 »
Alıntı
"Tiafoe cidden rezil bir karakter ortaya koydu. Hayatımda bu kadar çok çirkef oynayan birini görmedim. Bir de gösteri turnuvası oynanıyor bu kadar terbiyesizlik yapmaya hiç gerek yoktu. Federer’in üzerine filan vurmak çok gereksizdi
Gerçekten yazık.

Tiafoe için kariyeri boyunca kara leke olarak kalacak bir maç. Hem Nadal hem Federer’in üstüne top attı, yetmedi haksız olduğu halde hakemle tartıştı o da yetmedi kaç kez itirazlarıyla maçı soğuttu. Cidden yazık böyle bitmemeliydi

Bu arada kimse Tiafoe’ye ve Sock’a rekabet edip kazandıkları için kızmıyor. Sorun şu ki Tiafoe’nin sürekli Federer ve Nadal’ın üzerine vurması etik değildi ve maç boyu o kadar çirkef bir tutum sergilediler ki, bir efsanenin veda maçına yakışmadı. Cidden üzücü oldu yazık…"
Maçı izlemedim, Tiafoe'ye tepki var baya.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6228 : 24 Eylül 2022, 09:38:34 »
Tiafoe bir pozisyonda sayi almasına Nadalin return dışarıda olmasına rağmen korttan karşıya geçip kutladı.Mac oynanıyor.Ozelliklw spora tek boyut bakan insanların yorumları.Irkcilga vardiriyorlar.Nadalin ikinci kez yenilmesini hazmedemediler.Ben Rafa Federer hayranıyım.ama sporuda seviyorum.Kygrios laf edemeyenler yada bu işlerin başi Novağa gelmiş Tiafoya kızıyor.Topu bilinçli üstlerine atmadı ayrıcaProf maç para ödülü yüksek charity maçı değil.
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2022, 09:48:03 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6229 : 24 Eylül 2022, 09:41:11 »
1983 yılından bu yana Tenis izlerim.ben Sampras buna eklenir ve Federe tenise zerafetkatan adam izlemedim.Dun bile çok güzel puanları var ver servisi Rafadan iyi.Neyse tenisin içinde kalacak.Yorumcu olacak.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #6230 : 24 Eylül 2022, 11:19:12 »
Tiafoe bir pozisyonda sayi almasına Nadalin return dışarıda olmasına rağmen korttan karşıya geçip kutladı.Mac oynanıyor.Ozelliklw spora tek boyut bakan insanların yorumları.Irkcilga vardiriyorlar.Nadalin ikinci kez yenilmesini hazmedemediler.Ben Rafa Federer hayranıyım.ama sporuda seviyorum.Kygrios laf edemeyenler yada bu işlerin başi Novağa gelmiş Tiafoya kızıyor.Topu bilinçli üstlerine atmadı ayrıcaProf maç para ödülü yüksek charity maçı değil.
Kygrios'a ve Novak'a kim neden laf edemesin? İtin götüne sokana kadar eleştiriliyor bu ikisi.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6231 : 24 Eylül 2022, 11:28:40 »
Hadi canım sayın Kenz yaptırım.Kygriosun o tükürüğü ihractir misal.Novak bir keresinde net karar beklemeden tesisleri terk etti sonuç başka oyuncuda men olurdu.Garros Thiem maçında yaşanmıştı Toprak havalandı göz gozcgormuyirmBeyefendi uyarı bile almadı.Twk Abd açık atıldı o hakem tarihe geçti zaten.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6232 : 24 Eylül 2022, 11:32:36 »
Zverevde ağır ceza alması gerekirdi baya sakatlandı işte.Sportmenlik dişi hareketlerden ifrit oluyorum bundan Fenerbahceliyiz şahane kulübün taraftarlarıyız.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6233 : 24 Eylül 2022, 12:35:29 »
Nadal turnuvanın kalan 2 gününde yok.Kisisel sebebler.Baba oluyor akıl hanımda gece uyumamış.Sen ne içten samimi şeysin adamsın boşa demiyorum.sempati kralı iyi bak dinlen bro.Kalan turdada oynama hedef Avustralya.
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2022, 12:36:25 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #6234 : 24 Eylül 2022, 14:44:27 »
Hadi canım sayın Kenz yaptırım.Kygriosun o tükürüğü ihractir misal.Novak bir keresinde net karar beklemeden tesisleri terk etti sonuç başka oyuncuda men olurdu.Garros Thiem maçında yaşanmıştı Toprak havalandı göz gozcgormuyirmBeyefendi uyarı bile almadı.Twk Abd açık atıldı o hakem tarihe geçti zaten.
Ben yorumları kastettim.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6235 : 24 Eylül 2022, 14:59:13 »
Anladım Kenz Bey.Konusuyoruz.Nadalin ağlaması niye şaşırttı Akdenizli duygu yeridir Akdeniz içten ağladı sempati kralı süperstar sulugöz. :) 8) ;D
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2022, 14:59:46 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6236 : 24 Eylül 2022, 22:02:44 »
Novak için tarihi anlar.Yogun destek altında oynuyor.Beni rahatsız eden bir şey olmadı evet üstüne gelen toplar sertti ama bil7ncli değildi.Challenge hakları var onada itiraz edildi diye kızıldı.Bir pozisyonda sayıyı alsada kutladı karşı korta geçip.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6237 : 24 Eylül 2022, 22:04:04 »
Ulan Novak hadi kaptın Avustralya biletini varya neyse.Ancak o görüntüler tarihe kazındı.Belgesel geliyor belgesel.Off oyy.
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2022, 22:04:35 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6238 : 24 Eylül 2022, 22:10:56 »
Yani Novak iyi hal indirimi aldi.Hani uslu durur mahkumlar mahkemede aynen bu.Icinde fırtınalar eşmediyse esti bay ego.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6239 : 24 Eylül 2022, 22:35:34 »
Tiafoe denen sokak sarlatani çekirdek niyetine gelmiş novaka.