Gönderen Konu: Fenerbahçe / Bayan Voleybol Türkiye Kupası  (Okunma sayısı 98684 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Bayan Voleybol Türkiye Kupası
« Yanıtla #15 : 15 Ekim 2014, 13:32:08 »
Suleyman Abi, geri donmussun.  Hosgeldin :)  Ben de dun senden bahsettim forumda, iyi denk geldi. 
Abi hosgeldin, ozledik be :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Eyvallah gençler,sağolun,mesaiye başladık
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #16 : 15 Ekim 2014, 14:00:44 »
Eyvallah gençler,sağolun,mesaiye başladık

Abi, o zaman, yapilan transferler isiginda, sezona iliskin ongorulerin ne sekilde?  Sanirim forumdaki konsensus, yapilan transferlerin nokta atis oldugu; Montano, kisisel sorunlar yasamazsa ve Bosetti de sakatliktan iyi donerse, kagit uzerinde Avrupa'nin en iyisi oldugumuz yonunde.  Bazi arkadaslar, yerli smacor ihtiyacina isaret ettiler.  Butce sinirlamalari isiginda, gelirse guzel olur; gelmezse, sanssizlik olmadigi surece onu da kotaririz diye dusunduk. 

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
« Yanıtla #17 : 15 Ekim 2014, 15:50:07 »
Abi, o zaman, yapilan transferler isiginda, sezona iliskin ongorulerin ne sekilde?  Sanirim forumdaki konsensus, yapilan transferlerin nokta atis oldugu; Montano, kisisel sorunlar yasamazsa ve Bosetti de sakatliktan iyi donerse, kagit uzerinde Avrupa'nin en iyisi oldugumuz yonunde.  Bazi arkadaslar, yerli smacor ihtiyacina isaret ettiler.  Butce sinirlamalari isiginda, gelirse guzel olur; gelmezse, sanssizlik olmadigi surece onu da kotaririz diye dusunduk. 
Sevgili Besim,ben de arkadaşlarla aynı fikirdeyim.İyi bir kadro kurduğumuz ortada ama rakipler de kadrolarını iyileştirdiler.Rakip derken Vakıf ve Eczacı'yı kastediyorum.Ortaya BJK.tan Diclenur'un alınmasına çok sevindim.Eda habire sakatlanıyor,domestik maçlarda zafiyetimiz olmaz.Çapraz için de Polen tam nokta atışı.Montano sanırım E.L de Lo Bianco ile çok baş ağrıtır ama içerde Elif'le ne yapar bilemem.Bosetti de herkesle hem fikirim.Hildebrand'ı Dünya Şampiyonasında Kiraly hiç oynatmadı.Yerli smaçör olarak sadece Meliha'yı aldık.Dünya Şampiyonasında ki performansını ben pek beğenmedim.Rakiplere gelince:Eczacı önce koçunu değiştirdi.İtalyan Giovanni Caprara'yı getirdiler.(Bir adet Govannimiz vardı,maçlarda onunla çok uğraşmıştık ama Allah alın size bir adet daha demiş demek ki etti  iki).Oyuncu olarak De La Cruz (Dominik) ve Larson'u aldı.Dominik maçlarında Cruz çok etkiliydi.Sanırım Eczacı'nın en yumuşak karnı pasörleri olacak.Bizden giden Nilay ve Asuman ki onu son şampiyonada seyrettik yetersiz kalacaklar sanırım.Dolayısı ile gene dönüp dolaşıp Vakıfbank ile gerek içerde ve gerekse dışarda beraber şmpiyonluğu kovalayacağız.Onlar da kadrolarını gayet iyi duruma getirdiler.Çapraza Sheilla,smaçöre Vasileva,ortaya da Robin de Kruijf ve Rasic i aldılar.Takım epey yenilendi,en başta söylediğim gibi sanırım onlarla bu yıl da kapışacağız.
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #18 : 15 Ekim 2014, 16:42:27 »
Sevgili Besim,ben de arkadaşlarla aynı fikirdeyim.İyi bir kadro kurduğumuz ortada ama rakipler de kadrolarını iyileştirdiler.Rakip derken Vakıf ve Eczacı'yı kastediyorum.Ortaya Beşiktaş.tan Diclenur'un alınmasına çok sevindim.Eda habire sakatlanıyor,domestik maçlarda zafiyetimiz olmaz.Çapraz için de Polen tam nokta atışı.Montano sanırım E.L de Lo Bianco ile çok baş ağrıtır ama içerde Elif'le ne yapar bilemem.Bosetti de herkesle hem fikirim.Hildebrand'ı Dünya Şampiyonasında Kiraly hiç oynatmadı.Yerli smaçör olarak sadece Meliha'yı aldık.Dünya Şampiyonasında ki performansını ben pek beğenmedim.Rakiplere gelince:Eczacı önce koçunu değiştirdi.İtalyan Giovanni Caprara'yı getirdiler.(Bir adet Govannimiz vardı,maçlarda onunla çok uğraşmıştık ama Allah alın size bir adet daha demiş demek ki etti  iki).Oyuncu olarak De La Cruz (Dominik) ve Larson'u aldı.Dominik maçlarında Cruz çok etkiliydi.Sanırım Eczacı'nın en yumuşak karnı pasörleri olacak.Bizden giden Nilay ve Asuman ki onu son şampiyonada seyrettik yetersiz kalacaklar sanırım.Dolayısı ile gene dönüp dolaşıp Vakıfbank ile gerek içerde ve gerekse dışarda beraber şmpiyonluğu kovalayacağız.Onlar da kadrolarını gayet iyi duruma getirdiler.Çapraza Sheilla,smaçöre Vasileva,ortaya da Robin de Kruijf ve Rasic i aldılar.Takım epey yenilendi,en başta söylediğim gibi sanırım onlarla bu yıl da kapışacağız.

Eyvallah, katiliyorum abi.  Ben Vakifbank'i hucumda ve savunmada gectigimiz iki seneye gore daha zayif buluyorum.  Ama tabii ki kagit uzerinde.  Giovanni, bu: ne yapacagi belli olmaz.  Bu kagit uzerinde nisbeten daha kotu olan kadrodan, takim olarak cok daha muazzam isleyen bir yapi ortaya cikarabilir.  Insallah, Avrupa'yi bir aksilik olmazsa aliyoruz.  Onu aldigimiz surece de Turkiye Ligi'ni pek umursamiyorum. 

Eczacıbaşı dedigin gibi, muazzam bir hucum gucune sahip ama cok kotu pasorlere teslim edildi. 

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #19 : 17 Ekim 2014, 08:57:30 »
Bu sene meliha ve diclenur için umarim patlama yili olur...eğer iyi performans verirlerse merve gibi ciddi bir yerli kadromuz olacak ..
Ama gene de yerli bir genç smaçör daha kadroda olabilirdi...allah veremi bosetti beklenenden erken donuyor. Gerçi ben yazmistim .kizin vücut yapisi ve disiplini buna musait..umarim eskisinden iyi döner. 

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #20 : 17 Ekim 2014, 11:14:03 »
Montano, kim, hildebrand ile başlamalıyız maça.  Lo bianco yada bauer ile başlarsak Meliha'nın aksadığı anlarda hücumda sadece montano ve Kim'in eline kalırız.
Burada bari alalım şu kupayı.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #21 : 17 Ekim 2014, 11:32:41 »
Bu sene meliha ve diclenur için umarim patlama yili olur...eğer iyi performans verirlerse merve gibi ciddi bir yerli kadromuz olacak ..
Ama gene de yerli bir genç smaçör daha kadroda olabilirdi...allah veremi bosetti beklenenden erken donuyor. Gerçi ben yazmistim .kizin vücut yapisi ve disiplini buna musait..umarim eskisinden iyi döner. 

Gökçen de geçen sene iyi oynadı bence

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #22 : 17 Ekim 2014, 12:07:40 »
Ben hildebrand un maça yetisecegini sanmam yani sisteme uyum acisindan..Bauer oynar...lo bianco zaten oynamaz...

Çevrimdışı ctunc

• Üye
« Yanıtla #23 : 17 Ekim 2014, 12:26:31 »
Ben hildebrand un maça yetisecegini sanmam yani sisteme uyum acisindan..Bauer oynar...lo bianco zaten oynamaz...

hildebrand ne zaman geliyor Türkiye'ye ?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #24 : 17 Ekim 2014, 12:38:28 »
Rakibin de iki orta iki kose oyuncusu yeni. Uyum sorunu her turlu onlarda da olacak. Tabi hangi uç yabancıyı sececekler göreceğiz. Turkiye sınırlarında büyük maclarda uç yabancımız da kose oyuncuları olmak zorunda. Yoksa hücumda kısıtlı ve adresi belli bir takım oluruz. Hildebrand en azından Türkiye'de oynamış bir oyuncu. Ülkeye uyum sorunu olmaz. Resmi maclar başlıyor. Gelmesi lazim bu maca.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #25 : 17 Ekim 2014, 13:07:48 »
Beyler, Hildebrand geldi diye biliyorum.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #26 : 17 Ekim 2014, 13:43:36 »
Hildebrandin dun gelmesi lazimdi gelmistir buyuk ihtimal

Sent from my iPhone using Tapatalk
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2014, 13:47:17 Gönderen: Rufat Sharafli »

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : 17 Ekim 2014, 14:39:23 »
Bu macı bilemem.Hilldebrand,Leo geldi mi bilmiyorum.Ama sakatlık olmasaydı lig icin 3 yabancı bence cok net belliydi.Banko Bosetti,Kim,Montano oynayacaktı.Zaten Kim,Montano %100 oynayacaklar, 99 bile degil ama Ecz.,Vakıf dısındaki maclarda Kim'in ve Montanyo'nun sırayla ya da ikisi birden dinlendirilip diger yabancıların da devamlı oynaması taraftarıyım.ABD Takım Kaptanı Hilldebrand'ın neden takım dısı kaldıgını da anlamadım.Harmotto kaptan olmus.

Sıkıntı yasarsak pasor ve ortada yasarız.Bir de Merve'nin yedeginin gosterecegi perf. da onemli ,olası bir sakatlık halinde oynamak zorunda kalabilir.Hatta Meliha'nın sakatlıgı ya da perf. sıkıntı olursa Merve smacor bile oynayabilir.Cunku elimizde yine,yeni,yeniden hem yerli smacor yok hem de Merve eski smacor ; Elif'i ben pasor olarak begenmiyorum.Ezgi cok yaratıcı ama hem kısa hem de biraz kilolu bir oyuncu, Bauer ligin %80'inin de oynamayacagını dusunursek yerli ortalar cook iyi perf. gostermek zorunda, sıkıntı cekmeyecegimiz yer ise pç hem Polen gibi iyi bir yerliye hem de Montanyo'ya sahibiz.

Vakıf nasıl oynayacak bilemiyorum.Uzun ve oynadııgnda cok etkili olan Brakocevic yerine ondan daha kısa ama cok daha tecrubeli ve komple Seyla geldi.Seyla Brako gibi yapıstırmıyor belki ama inanılmaz defanslar yapıyor ustelik plaseleri de son derece etkili kayıp mı kazanc mı sene icinde gorecegiz.2. pç Ceren olacak.Maalesef sapkadan Kubra cıktı once 1.94m sonra 1.97m yazılmaya baslandı.Hucumda dengesiz olsa da blokta etkili Bahar ile ortada kaliteli yerliler var.Robin De Kruif baya skorer bir oyuncu olacak gibi gorunuyor.Rasic'i konusmaya gerek yok.Son derece klas bir orta, smacorde cok uzun ve defansı olan Costagrande devam ediyor.Yanına bana gore soru isareti Vasileva geldi.FB ye gelse sevinmezdim.Gozde,Guldeniz var.2XGizem liberoda sorun yok.Naz ve Cagla ile son derece etkili 2 pasore sahip zaten Naz'ı oradan cekip Ecz. ya da FB ye koy ligin butun dengelerini degistirir.Ben Naz-Gozde-Costagrande-Rasic-Kubra-Seyla-Gizem K. 6'sı bekliyorum.Guldeniz,Cagla,Bahar,Ceren,Gizem yedekler olacak.

Lig icin acıkcası Leo'nun devamlı oynaması taraftarıyım.CL icin 2-3 onemli mac dısında Leo devamlı oynamalı cunku Elif bana guven vermiyor.Leo-Gokcen-Diclenur-Meliha-Hilldebrand-Polen-Merve ile de cogu macı alırız.Her sekilde en az oynacayacak oyuncumuz Bauer olacak gibi gozukuyor.Sonu galibiyetle bitsin ve o antipatik takıma ve yaptıgı hareketi ve acıklamalarını hicbir zaman unutmayacagım kocuna kupayı vermeyelim.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #28 : 17 Ekim 2014, 17:15:43 »
Hildebrand öyle yada böyle oynayacak..Şu anda sistem falan beklemek zaten hayal..Bu oyuncuların yeni geldi diye oynatılmaması zaten çok saçma..Hazırlık maçıda yok..Oynamadan nasıl alışacaklar?
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #29 : 17 Ekim 2014, 19:16:31 »
http://instagram.com/p/uQoD4EFyUV/

Bosetti dışında tam kadroyuz artık... Hayırlı olsun yeni sezon..