Gönderen Konu: Kadın Voleybol Türkiye Ligi ve Türkiye Kupası Maçları  (Okunma sayısı 42249 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Ynt: Bayan Voleybol Türkiye Ligi Ve Türkiye Kupası Maçları(2014/15)
« Yanıtla #30 : 01 Kasım 2014, 15:24:56 »

1. set Ecz 20-25 Vb
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #31 : 01 Kasım 2014, 15:54:08 »
Eczacıbaşıbasi ikinci seti aliyor.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #32 : 01 Kasım 2014, 15:56:47 »
Eczacıbaşıbasi ikinci seti aliyor.

yazmayaydın iyiydi :(

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #33 : 01 Kasım 2014, 16:00:23 »

2. set Ecz 28-26 Vb

Setlerde durum 1-1 oldu.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #34 : 01 Kasım 2014, 16:02:07 »
Naz, les gibi oynuyor.  Cagla giriyor, Vakifbank yakaliyor; Naz giriyor, Eczacıbaşıbasi aliyor.  Takim iyi giderken, Naz cok iyi ama takim cokunce, Naz daha cok cokuyor.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #35 : 01 Kasım 2014, 16:04:31 »
Besim yazdıklarının tam tersini yaz, hatta Naz mükemmel yaz, Eczacıyı da vur yerin dibine işte eyle :)

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #36 : 01 Kasım 2014, 16:09:10 »
Besim yazdıklarının tam tersini yaz, hatta Naz mükemmel yaz, Eczacıyı da vur yerin dibine işte eyle :)

:) 

Sheilla Castro muthis basladi bu sezona.  Seneye de kalsa Turkiye'de.  Gercekten izlemesi cok keyifli.  Gecen sezondaki performans dusuklugunun onune gecmis durumda. 

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #37 : 01 Kasım 2014, 16:30:33 »

3. set Ecz 18-25 Vb

Setlerde Vb 2-1 önde.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #38 : 01 Kasım 2014, 16:31:56 »

Sheilla bayan voleybolunda nadir görülen 1 numaradan geri saha hücumunu bu maçta 2-3 kere çok başarılı şekilde yaptı.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #39 : 01 Kasım 2014, 16:55:55 »

4. set Ecz 25-11 Vb

Setlerde durum 2-2 oldu.
FENERBAHÇE

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : 01 Kasım 2014, 17:03:19 »
Mantıgımla degil tamamen duygularımla yazıyorum.Onun icin simdiden butun arkadaslardan ozur dilerim.Ecz.'ya en ufak sempatim yoktur.Hele o Nalan Ural'ı hala orada tutan yonetim zihniyetini ise konusmaya hic gerek yok.Ama Vakıfbank'tan zerre hoslanmıyorum.Bu kadar antipatik,rakip takıma karsı saygısız,onların emegine saygı gostermeyen,alaycı,cirkef takımdan adeta nefret ediyorum.O kırmızı ya da siyah formalı takımın aldıgı her sayı bana batıyor.

File altından rakip takım oyuncusuna devamlı konusan Gozde'si mi ki bu takım farketmez bugun siz olursunuz yarın Cannes olur,aldıgı sayıdan sonra bir boga gibi bogurerek sahayı turlayan Costagrande mi dersin ki gecen sene bizim maclarda beni adeta delirtmisti,rakip takıma,Fed.'a saygı gostermeyen,Stupid Rules diyen o yaka kartına her turlu aksiyonu yapan yere atla,arkasına atma,icine sokma gibi,taktik tahtasından hareket ceken sonra oyuncuma yer gosterdim diyen yersen kocu mu dersin,Milli takım'ı karıstıran Gizem'i mi dersin,narsist bir tavırla beni alan final oynar diyen Naz'ı mı dersin zerre hoslanmıyorum.

Dolayısıyla 13 mactır maglup olan ve bir rekora giden Ecz.'nın macı almasını istiyordum.Ama yine ya kaybedecek ya da kazansa da puanı verdi.Bethenia Dela Cruz dolu taraftan bakarsan inanılmaz sıcrıyor ve zımbalıyor.Ama bos taraftan bakarsan berbat manseti var.Resmen maden oldu.Neslihan iyi manset aldı.2 libero da inanılmaz topalr cıkardı.Cok uzun ralliler oldu.Gozde Yılmaz kendini gelistirmis.Bu kadar iyi hucm beklemiyordum.Larsson sonradan acılmaya basladı.Poljak'ı hep istemistim ama bir turlu olmadı.Asuman bu takımın herseyi iyi de oynasa kotu de oynasa o oynayacak.Anlasılan Nilay da yine umut yok.Busra Cansu icin konusmaya gerek yok.Su kiloları,agırlıgı attıgını goremeyecegiz.Asuman koseye bir top attı,kosup yetisip vuramadı.Ecz.'nın butun kaderi Asuman'ın ellerinde olacak.

Vakıf'ta onemli maclarda hep bu 3'lu olacak bence zaten Seyla ve Rasic'in yeri garanti, Seyla inanılmaz oynuyor.Hucum dısında inanılmaz defans yapıyor cok komple bir oyuncu, Bahar cok enteresan bir oyuncu ya direkt dısarı atıyor ya da yılda bir seri tutturdu mu servisten 3-4 sayı alıyor.Kubra kenara abone olmus durumda,Guldeniz oynama niyeti yok,kac sayı kac set oynatırlarsa yeterli goruyor.Rasic de inanılmaz etkili bir oyuncu,bloklarla resmen karartıyor,hucumda da gayet etkili oluyor.

Bu iki takım zaten ligde de 2 takımla oynuyor.Ecz. ve Ecz. Genc(Saıyer),Vakıf ise Vakıf ve BJK ile oynuyor.Tabi herkesi toplayıp,yetenekli,uzun gencleri FB'den vs koparıp,bol oyuncu transfer edince de yıllarca kiralıyorsun.Bunları da bir takıma gonderirsen adeta 2 takımla oynamıs oluyorsun.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #41 : 01 Kasım 2014, 17:12:15 »

5. set Ecz 15-7 Vb

Maç Sonucu

Eczacıbaşı 3-2 Vakıfbank
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #42 : 01 Kasım 2014, 17:12:22 »
Eczacıbaşı 2 sene sonra vakifbanki yenmek uzere, hemde 2-0 dan geri donerek. Eczacıbaşıda gozde, larson, poljak cok cok iyi oynadi. Ozellikle gozde

Sent from my iPhone using Tapatalk

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : 01 Kasım 2014, 17:17:04 »
Sene 2014 Aylardan Kasım,soguk bir Sonbahar Aksamı Ahmet Cakar olsaydı boyle bir giris yapardı.Ama yıllar sonra Ecz.'nın Vakıf'ı yenebildigini gorduk.Macın yıldızı uzak ara Maja Poljak ve sonradan oyuna giren Gozde Yılmaz idi.14. sayıda bile Larsson'un Dela Cruz'un onundeki topa atlayıp manset alması dikkate degerdi.Bir Poljak bir Rasic'de bizde olsa fena olmazdı.Dela Cruz'un manset sorunu ve Asuman'ın alternatifsizligi Ecz.'nın kaderini belirleyecek.Vakıf 2 puan kaybetti.Bu da cok guzel oldu.Simdi bizimkiler de ezikleri yendi mi degme keyfe insallah Smart'ı actıgımda Kristin'i kadroda gormem.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #44 : 01 Kasım 2014, 17:19:53 »
Sene 2014 Aylardan Kasım,soguk bir Sonbahar Aksamı Ahmet Cakar olsaydı boyle bir giris yapardı.Ama yıllar sonra Ecz.'nın Vakıf'ı yenebildigini gorduk.Macın yıldızı uzak ara Maja Poljak ve sonradan oyuna giren Gozde Yılmaz idi.14. sayıda bile Larsson'un Dela Cruz'un onundeki topa atlayıp manset alması dikkate degerdi.Bir Poljak bir Rasic'de bizde olsa fena olmazdı.Dela Cruz'un manset sorunu ve Asuman'ın alternatifsizligi Ecz.'nın kaderini belirleyecek.Vakıf 2 puan kaybetti.Bu da cok guzel oldu.Simdi bizimkiler de ezikleri yendi mi degme keyfe insallah Smart'ı actıgımda Kristin'i kadroda gormem.

Bence macin yildizi Larson idi.  Hem servis hem de hucumda fark yaratti.  Gozde Yilmaz'in girisi ve Neslihan'in cikisi da cok farkettirdi.