Futbol > Can Bartu Türk Futbol Forumu

Milli Takımlar

(1/48) > >>

kenz:
İzlanda ile gerçekleştirecek 2016 Avrupa Şampiyonası eleme karşılaşmasının aday kadrosu açıklandı.

--- Alıntı ---Kaleciler: Onur Kıvrak (Trabzonspor), Mert Günok (Fenerbahçe), Volkan Babacan (İstanbul Başakşehir)

Savunma: Ömer Toprak (Leverkusen), Ersan Gülüm (Beşiktaş), Hakan Balta (Galatasaray), Tarık Çamdal (Eskişehir), Gökhan Gönül (Fenerbahçe), İsmail Köybaşı (Beşiktaş), Caner Erkin (Fenerbahçe), Semih Kaya (Galatasaray)

Orta Saha: Ozan Tufan (Bursaspor), Mehmet Topal (Fenerbahçe), Oğuzhan Özyakup (Beşiktaş), Selçuk İnan (Galatasaray), Emre Belözoğlu (Fenerbahçe), Hakan Çalhanoğlu (Leverkusen)

Forvet: Arda Turan (Atletico Madrid), Olcay Şahan (Beşiktaş), Mustafa Pektemek (Beşiktaş), Burak Yılmaz (Galatasaray), Mevlüt Erdinç (St. Etienne), Ahmet İlhan Özek (Karabük), Olcan Adın (Galatasaray)
--- Alıntı sonu ---

Volkan Demirel ve Tolga Zengin'in yerine Volkan Babacan'ın olmasına şaşırdım.Alper Potuk, Salih Uçan ve Umut Bulut da kadroda olmalıydı.

Özcan Özdemir:

--- Alıntı yapılan: kenz - 30 Ağustos 2014, 19:36:50 ---İzlanda ile gerçekleştirecek 2016 Avrupa Şampiyonası eleme karşılaşmasının aday kadrosu açıklandı.

Volkan Demirel ve Tolga Zengin'in yerine Volkan Babacan'ın olmasına şaşırdım.Alper Potuk, Salih Uçan ve Umut Bulut da kadroda olmalıydı.

--- Alıntı sonu ---

Volkan malum nedenden dolayı, Tolga ise sakat olduğu için alınmadı sanırım Özcan Hocam.

HakeemOlajuwon:
Ozan Tufan var, Salih Uçan yok, nedenini çok merak ediyorum.

akarship:

--- Alıntı yapılan: kenz - 30 Ağustos 2014, 19:36:50 ---İzlanda ile gerçekleştirecek 2016 Avrupa Şampiyonası eleme karşılaşmasının aday kadrosu açıklandı.

--- Alıntı sonu ---

Volkan Babacan ne abi yuh yani

Andrew Goudelock:
Yalnız Volkan 1 senedir çok iyi performans sergiliyor..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git