Gönderen Konu: NBA  (Okunma sayısı 654768 defa)

kenz ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
Ynt: NBA
« Yanıtla #1755 : 28 Mart 2016, 14:04:46 »
Hocam gözünü seveyim orada iki tane Spurs maçı yazıyor ve en zorlanacağı maç diye Utah diyorsun yapma Allah aşkına.
...

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #1756 : 28 Mart 2016, 17:50:16 »
Hocam gözünü seveyim orada iki tane Spurs maçı yazıyor ve en zorlanacağı maç diye Utah diyorsun yapma Allah aşkına.
Önündeki 5 maçta diyor.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1757 : 29 Mart 2016, 00:15:34 »
Upps o zaman özür dilerim.
İyice okumadan meseleye atlamamak lazım. :(
...

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #1758 : 31 Mart 2016, 23:34:47 »
Sınavlar nedeniyle gündemi çok pek takip edemedim ama Lakers Utah'tan 48 sayı fark yiyip kulüp tarihinini en ağır mağlubiyetini almış. D'angelo Russell, Nick Young sevgilisini aldattığını söylerken sesini kayda alıp internette yayınlamış. Kobe'nin son sezonu bu kadar iğrenç olmasaydı keşke.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #1759 : 01 Nisan 2016, 18:28:11 »
Başka bir yerde görünce biraz da burası karışsın dedim. Evet, başta Hakan Abi olmak üzere muhataplarına sorum şu: 1996 Bulls mu, 2016 Warriors mu? Seçim sizin. :)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1760 : 01 Nisan 2016, 23:35:25 »
Söz konusu hangi takım daha iyi sorusu ise ben kesinlikle "biz" diyorum. Bu senenin Warriors'una seyir zevki ve kazanma kültürünün eşit sentezi bakımından ortak olabilecek asıl takım belki 80'lerin Lakers'ıdır. Sadece seyir zevki açısından bakarsak 2004-2007 arası Phoenix ve 2001-2004 arası Sacremento'da buna eklenebilir. 72 galibiyetli Bulls (ki birisi hariç o sezonun 81 maçına sahibim) yırtıcı bir takımdı ama Jordan'ın inanılmaz basketbolunu bir yana bırakırsak bizim kadar akıcı basketbol oynamıyorlardı. Biz hakikaten parkede şiir yazıyoruz.

Fakat Curry mi Jordan mı dersen "daha duuuur, en az beş sezon daha bu seviyede oynasın ki, öyle kıyaslayalım" derim. İki sezon herkese parmak ısırtarak Jordan, Magic, Bird seviyesine gelinmiyor. Onlar Curry'nin iki sezondur bizlere yaşattığı şaşkınlığı en az 10 sene ara vermeksizin yaşattılar. Fakat şu iki senedir yaptıkları onlardan eksik değil. Fakat tekrar ediyorum: Onlarla kıyaslanmak için şu son iki seneye benzer en az bir beş sezon daha geride bırakmalı... Fakat bu sene de şampiyon olursa bence kariyer olarak yeri Kobe ve LeBron ile at başı olur.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #1761 : 02 Nisan 2016, 08:48:27 »
Abi fani olmamama ragmen bence LeBronda artik Bird,Magic cagina girdi.
Ama LeBron loser olarak anilacak ancak bence yaptiklari kariyeri cok buyuk.
Currynin daha var ya daha uzun sure devam eder sut endeksli oynadigi icin cok rahat devam ettirir bu sekilde.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1762 : 02 Nisan 2016, 09:45:41 »
O dönemki Bulls'u hiç bir takımla kıyaslamam ben. Jordan'ın kariyerinin en olgun dönemiydi. Bir önceki sezonda Orlandoya elenmenin acısını tüm sezon boyunca karşılarına çıkan takımları ezerek çıkardılar. Buna Penny ve Shaq'lı Orlandoyu 4-0 ezdikleri seri de dahil. Ayrıca o dönemlerde NBA çer çöp Avrupalı kaynamıyordu bu senelerdeki gibi. Bu dönemki Golden State'i aynı tenisteki Djokovic'in egemenliğine benzetiyorum ben şu anda. Muhtemelen tüm zamanların bir çok rekorunu kıracak Djokovic ama bundan 10 yıl önce olsa Federer ve Nadal'ın zirve dönemlerinde ne kadar esamesi okunurdu şüpheli. NBA'in kalitesini yıllardır beğenmiyorum ve giderek de daha az takip ediyorum. Bu tabi Golden State'in başarısını gölgelemek için söylediğim bir şey değil. özel bir takımları var ve kırdıkları rekorları da hakediyorlar. Ama Jordan ve arkadaşları apayrı bir yerdedir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1763 : 02 Nisan 2016, 09:47:29 »
Öte yandan Golden State'in 54 maçlık iç saha galibiyet serisi bugün Boston karşısında son buldu. Şu an San Antonio'nun devam eden 47 maçlık bir serisi var. Bakalım onlar nereye kadar gidecekler.
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2016, 09:48:14 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #1764 : 02 Nisan 2016, 17:13:25 »
Boston gerçekten muhteşem oynuyor oyuncu kadrosuna göre, bazılarının yetenekleri sınırlı olsa da kocaman yürekli adamlar ve harika bir koç ile sonuç bu oluyor. Seneye Durant + Cousins gibi bir paket yaparsak neler olur hayal edemiyorum.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Ahmet A.

• Üye
  • Yer: ripcity
    • @ozundeiyicocuk_
« Yanıtla #1765 : 03 Nisan 2016, 18:36:57 »
Boston Issiah Thomas'a ayrı bir parantez açmak istiyorum, bu sene takımı sırtlamış durumda aynı zamanda da takımın lideri, 2011 draftında 2.tur son sıradan seçilirken bu denli seviyeye gelmesi inanılmaz.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #1766 : 04 Nisan 2016, 23:47:58 »
Golden State NBA tarihinde bir sezonda 1000 üçlüğe ulaşan ilk takım oldu. Memphis ise bir sezonda 28 ayrı oyuncu oynatarak değişik bir rekor kırdı.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1767 : 06 Nisan 2016, 08:27:55 »
Gsw uzatmada sürpriz şekilde Minnesota ya kaybetti...69-9 oldu...
4 mac kaldı..
2 Spurs ve 2 grizzlies maçı..
2 si içeride 2 si dışarıda..
Rekor gelmeyebilir...egale bile zorlaştı bu havayla.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #1768 : 06 Nisan 2016, 08:31:03 »
Warriors evinde yine kaybetti ve 69-9 oldu. Oyuncuların vücut dili hiç de iyi görünmüyor ve bu top kaybı performansı devam ederse evdeki bulgurdan da olacaklar ve bırak rekoru, şampiyonluk da gidecek. Rekor için kalan 4 maçın hepsini kazanmaları gerekiyor ve bence artık mümkün değil. Epey de yorgunlar bu arada. Bakalım Spurs önlerindeki 2 maça nasıl kadrolarla çıkacak?

Bu arada bu Timberwolves takımını da beğendim. Birkaç sene içinde kimya inşaa edebilirlerse ciddi potansiyelleri var.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1769 : 06 Nisan 2016, 08:43:25 »
Spurs en iyi derecesi nedir?  Bu seneyi 70/12 bitirme ihtimalleri var. Muazzam iş yapıyorlar onlar da gsw  gibi