Site Hakkında > Duyuru ve İstekler

ParkedeFener 1. Yılında

(1/4) > >>

Cem Ağrak:

--- Alıntı yapılan: Utkan Şahin - 25 Kasım 2014, 22:44:27 ---Parkedefener açılalı bugün 1. yıl olmuş.

Kelimeler ile aram pek iyi değildir. Eminim Kemal abi, Besim abi filan kelimeleri daha uygun bir şekilde yan yana getirecektir. Ama şu konu hakkında bir kaç şey demek istedim.

Geçen sene bu aralar bu forum derdi Fenerbahçe olan kişilerin rahat rahat konuşabilmesi için açıldı. 1 yıl geçti. Burada yeri geldi sevindik, yeri geldik üzüldük. Kavga ettik, tartıştık, kırıldık, mutlu olduk. Anlayacağınız bir çok duyguyu bir anda yaşadık.

Bundan öte bu forum sayesinde bir çok abi, bir çok kardeş kazandım. Başlangıcı Fenerbahçe olsa da benim için bundan da öte bir anlam kazandı. Fenerbahçe çok büyüktür ama bu Fenerbahçe den bile büyük..

Geçtiğimiz sene Cem abi bana bu forum işi anlattığında ne kadar heyecanlıysam şuanda da aynı heyecanı yaşıyorum. Fenerbahçe hep var olacak.. Bu forumdaki abi, kardeşlikte aynı şekilde..

--- Alıntı sonu ---

Solamnus:

--- Alıntı yapılan: Cem Ağrak - 25 Kasım 2014, 21:38:48 ---bugun itibari ile forumumuzun 1nci senesi doldu. umarım uzun yıllar sohbet edeceğimiz bu platform açık kalır.
daha çok dostluklar pekişir.

--- Alıntı sonu ---

vay be ne çabuk geçti 1 sene :)

Bülent:
Nice seneleri bir arada geçirmek dileğiyle...

Andrew Goudelock:
Parkedefener açılalı bugün 1. yıl olmuş.

Kelimeler ile aram pek iyi değildir. Eminim Kemal abi, Besim abi filan kelimeleri daha uygun bir şekilde yan yana getirecektir. Ama şu konu hakkında bir kaç şey demek istedim.

Geçen sene bu aralar bu forum derdi Fenerbahçe olan kişilerin rahat rahat konuşabilmesi için açıldı. 1 yıl geçti. Burada yeri geldi sevindik, yeri geldik üzüldük. Kavga ettik, tartıştık, kırıldık, mutlu olduk. Anlayacağınız bir çok duyguyu bir anda yaşadık.

Bundan öte bu forum sayesinde bir çok abi, bir çok kardeş kazandım. Başlangıcı Fenerbahçe olsa da benim için bundan da öte bir anlam kazandı. Fenerbahçe çok büyüktür ama bu Fenerbahçe den bile büyük..

Geçtiğimiz sene Cem abi bana bu forum işi anlattığında ne kadar heyecanlıysam şuanda da aynı heyecanı yaşıyorum. Fenerbahçe hep var olacak.. Bu forumdaki abi, kardeşlikte aynı şekilde..

nemanja bjelica:
Foruma sayın Cem Ağrak'ın davetlisi olarak geldim :D Kavga ettik,birbirimizi kırdık ama derdimiz FENERBAHÇE'NİN nasıl daha başarılı olacağıydı,bir şampiyonluk gördük bu forumda.Devamı gelir umarım.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git