Fenerbahçe Tarihi / Yönetim ve Kurumlar > Fenerbahçe Tarihi

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı Tarihçesi ve Başarıları

<< < (2/2)

Serdar Şirin:
Bütün şampiyonluklar,kupalar güncellendi.

pasorcaprazi:
Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı, 9 Aralık 1972'de Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası'nda (şimdiki adıyla Şampiyonlar Ligi) Panathinaikos'u 3-0 yenerek eledi ve Avrupa Kupalarında tur atlayan ilk Türk Voleybol Takımı oldu.

Hakan Yaman:

--- Alıntı yapılan: Burak - 10 Aralık 2013, 10:41:59 ---Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı, 9 Aralık 1972'de Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası'nda (şimdiki adıyla Şampiyonlar Ligi) Panathinaikos'u 3-0 yenerek eledi ve Avrupa Kupalarında tur atlayan ilk Türk Voleybol Takımı oldu.

--- Alıntı sonu ---

Bu bilgi gerçekten çok değerli bir bilgi... Gürol abiye yazı içinde bu bilginin olduğu satırları büyük harflerle ve renkli karakterlerle, gerekirse spot olarak vurgulamasını öneriyorum.

Özcan Özdemir:

--- Alıntı yapılan: Hakan Yaman - 10 Aralık 2013, 10:47:51 ---
--- Alıntı yapılan: Burak - 10 Aralık 2013, 10:41:59 ---Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı, 9 Aralık 1972'de Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası'nda (şimdiki adıyla Şampiyonlar Ligi) Panathinaikos'u 3-0 yenerek eledi ve Avrupa Kupalarında tur atlayan ilk Türk Voleybol Takımı oldu.

--- Alıntı sonu ---

Bu bilgi gerçekten çok değerli bir bilgi... Gürol abiye yazı içinde bu bilginin olduğu satırları büyük harflerle ve renkli karakterlerle, gerekirse spot olarak vurgulamasını öneriyorum.

--- Alıntı sonu ---

Yazıyı yazan Serdar kardeşimiz Hakan abi. Gürol hocamın çok değerli arşivlerine alışınca yanlışlık olmuş galiba.Bu sayede bende Serdar'a eline sağlık diyorum,Gürol hocama da tekrar teşekkür ederim çalışmaları için.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git