Gönderen Konu: Fenerbahçe / Euroleague Kadınlar 2020-21 Sezonu  (Okunma sayısı 85041 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe / Euroleague Kadınlar 2020-21 Sezonu
« Yanıtla #150 : 04 Aralık 2020, 18:14:36 »
steps sonrası üçlük oldu çalmadılar,sabally’nin pozisyonu çok net basket faul,6 sayı fark.1 dk da ne hale getirdiler maçı.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #151 : 04 Aralık 2020, 18:28:23 »
Hem erkek hem hem kadın takımında kondisyon eksikliği var.Acil iki takımımızın kondisyonerleri değişmeli.Fizikle üstünlük kurdular.

Maalesef gruplarda kaldık diyebiliriz.Lige ağırlık vermeliyiz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #152 : 04 Aralık 2020, 18:31:55 »
Elizabeth williams'i gönderip de kia vaughn'u almak takimi sabote etmekle eşdeğerdir. Bu kadar kotu ve artniyetli bir tercih olamaz. Kaldi ki elizabeth gecen sene gayet iyiydi.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2020, 18:33:25 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #153 : 04 Aralık 2020, 18:33:54 »
Neyse iyi dedigimiz iki gün yaşamıyor. Ben hiçbir bransta umutlu olmayacağım artık

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #154 : 04 Aralık 2020, 18:39:46 »
Elendik.Gruplarda kaldık.Çeyrek final hayalleri kurarken.Uyandık.Olmamış değerli yöneticimiz.Hem Thomas maç başı Olcayda sakatlanınca bıraktık maçı.Bu arada hakemler rezalet Malta ne.

Neden savaşmıyorsunuz her averaj önemli.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2020, 18:40:26 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #155 : 04 Aralık 2020, 18:41:37 »
Neyse iyi dedigimiz iki gün yaşamıyor. Ben hiçbir bransta umutlu olmayacağım artık

İspanyol koçu hemen yollamalıyız.Ligide verir bu ezeli rakibimize.Hiç bir önlem almamış hiç izlememiş rakibimizi.

Artı ne atsalar girdi el gösterdiğimiz anlarda top şansıda olacak.Crvekadoviç te uzaklardan attı.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2020, 18:43:41 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #156 : 04 Aralık 2020, 18:46:22 »
abartmamak lazım mağlubiyet kötü oldu takım çok kötü günündeydi uzun savunmasında zorlanıyoruz ama bu takım daha yeni gelişecek alışacak öldük bittik olarak bir durum yok

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #157 : 04 Aralık 2020, 18:47:36 »
Vitola-Vaughn ikilisi savunma da sıkıntı yaratacak bize koç umarım oraya bir çare bulur

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #158 : 04 Aralık 2020, 18:53:11 »
abartmamak lazım mağlubiyet kötü oldu takım çok kötü günündeydi uzun savunmasında zorlanıyoruz ama bu takım daha yeni gelişecek alışacak öldük bittik olarak bir durum yok

Valla biz sizden daha iyi takımız mesajı verildi.Kaldı ki maçları geç bitti ama sanki bizim geç bitmiş gibi.Her hattıyla bizden iyilerdi.Tabi Olcayın sakatlığıda kötü oldu.Kısa lig oynanıyor.14 maç yok. Ben dedim turnuva başından beri doğruyor hakemler.Bugünde oldu adamdan çıkıyor top onlara veriyor temiz bloğa faul çalıyor bize yapılana yandan.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #159 : 04 Aralık 2020, 18:53:29 »
İspanyol koçu hemen yollamalıyız.Ligide verir bu ezeli rakibimize.Hiç bir önlem almamış hiç izlememiş rakibimizi.

Artı ne atsalar girdi el gösterdiğimiz anlarda top şansıda olacak.Crvekadoviç te uzaklardan attı.
Bu rakiple ilk defa oynamıyoruz. Gecen sene de oynadik ve cok rahat yendik. Sorun bizim bu sene ki tercihlerimiz. Vaughn ve vitola ile cember altı tüm eurolaguenin en kötüsü olabilir.
Thomas ve Olcay gibi iki agresif savunmacimiz olmayınca sabally de sezonun en kötü oyununu oynayınca bu yenilgi kaçınılmaz oldu.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #160 : 04 Aralık 2020, 18:55:54 »
Valla biz sizden daha iyi takımız mesajı verildi.Kaldı ki maçları geç bitti ama sanki bizim geç bitmiş gibi.Her hattıyla bizden iyilerdi.Tabi Olcayın sakatlığıda kötü oldu.Kısa lig oynanıyor.14 maç yok. Ben dedim turnuva başından beri doğruyor hakemler.Bugünde oldu adamdan çıkıyor top onlara veriyor temiz bloğa faul çalıyor bize yapılana yandan.

Abi bizden iyi takım falan değiller bizim ayarımızda 2 takım daha var eka-prag bu takım yeni covidden çıktı üstüne guardı da yoktu bugün birde, zandalasini çok formsuz sezon başından beri üstüne sabally kötü gününe gelince tüm yük mcbride'a kaldı olur böyle kazalar ama koçun uzun savunmasını çözmesi lazım vaughn hücumda da bir şey veremiyor vitola neden alındı anlamıyorum doğrusu
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2020, 18:56:39 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #161 : 04 Aralık 2020, 19:08:02 »
Samet'in dediği gibi bizden iyi takım değiller, ben covid, formsuzluk, hakem saçmalıkları vb. tüm aksiliklerin bizi bulduğunu düşünüyorum, sadece oyun kurucularımız sağlıklı olsaydılar bile şu maçı kazanma ihtimalimiz vardı.
Elbette savunmamız kabul edilecek gibi değil ama bu takım o kadar da kötü savunma yapacak hoca da bu kadar kötü savunma yaptırtacak hoca değil. Öyle hoca kovmakla falan da bir yere varamayız, ama yine de transfer yapma şansımız var ve grupların ikinci aşamasında oynatabileceksek Vitola ve Vaughn'ın yerine oyuncu ihtiyacımız olduğu da açık.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #162 : 04 Aralık 2020, 19:10:08 »
Samet'in dediği gibi bizden iyi takım değiller, ben covid, formsuzluk, hakem saçmalıkları vb. tüm aksiliklerin bizi bulduğunu düşünüyorum, sadece oyun kurucularımız sağlıklı olsaydılar bile şu maçı kazanma ihtimalimiz vardı.
Elbette savunmamız kabul edilecek gibi değil ama bu takım o kadar da kötü savunma yapacak hoca da bu kadar kötü savunma yaptırtacak hoca değil. Öyle hoca kovmakla falan da bir yere varamayız, ama yine de transfer yapma şansımız var ve grupların ikinci aşamasında oynatabileceksek Vitola ve Vaughn'ın yerine oyuncu ihtiyacımız olduğu da açık.

Geçen yılki kadro evet denkti iyiler.Fransa milli takımının iskeleti.Yok Ömer Beylede olmaz.Çağır kızları maç gitti ama averaja oynamalıyız diyeceğine oturuyor beyefendi orda.14 fark çok büyük.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #163 : 04 Aralık 2020, 19:11:53 »
Bu rakiple ilk defa oynamıyoruz. Gecen sene de oynadik ve cok rahat yendik. Sorun bizim bu sene ki tercihlerimiz. Vaughn ve vitola ile cember altı tüm eurolaguenin en kötüsü olabilir.
Thomas ve Olcay gibi iki agresif savunmacimiz olmayınca sabally de sezonun en kötü oyununu oynayınca bu yenilgi kaçınılmaz oldu.

Bizim iki şubeninde kondisyon problemi var.Rakip maçtan adrenalin yüklü maçtan çıkmalarına rağmen fişek gibiydi.İki kondisyoneride yollamalıyız.Ciak kursk ile oynadığımız final maçında da çok etkiliydi.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2020, 19:15:43 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #164 : 04 Aralık 2020, 19:18:36 »
Aynen sana katılıyorum. Transfer konusundaki hersene yapılan hataları söylemekten bıktık. Ama şuanki konumuz bu maçtaki performans. Bu takımın çoğu Covit belasından geçti. Hala takım tam hazır değilken eleştiremem. Vitola neden alındı hiç anlamadım. Thomas'ın sakatlığı. Üstüne Olcay'ın maçın başındaki sakatlığı Sevgi ve Tuğçe'nin hazır olmaması yine üstüne hakemlerin taraflı yönetimi kötü oldu. Bu maça göre bu kadar ağır eleştiriyi hakkettilermi acaba Lyon dediğin takımın elinde Usk  zor kurtuldu. Çok faullu sert oynuyorlar hakemler izin verdi