Futbol > Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu

Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi (2022-23 Sezonu)

<< < (5/71) > >>

kenz:
Berisha kadroda olduğuna göre Mainz işi yatmış maalesef. Serdar ve Ati dışında stoper yok kadroda.

Samet_GFB:

--- Alıntı yapılan: kenz - 15 Temmuz 2022, 16:26:56 ---Berisha kadroda olduğuna göre Mainz işi yatmış maalesef. Serdar ve Ati dışında stoper yok kadroda.

--- Alıntı sonu ---
Yatmaz bence o iş abi Rogon onu bir yere pazalar piyasası olan oyuncu Mainz olmaz başkası olur oda gitmek istiyormuş bildiklerimi unuttum demiş :D

Enver Tarcan:
Graz gelmiş rakip olarak.

Kiev’i ele Graz’ı ele CL’ye gir…

Bundan iyisi Şam’da kayısı.

Opps; Playoff var bir de… Zor o iş…

Erdal Soner:

--- Alıntı yapılan: Enver Tarcan - 18 Temmuz 2022, 14:04:21 ---Graz gelmiş rakip olarak.

Kiev’i ele Graz’ı ele CL’ye gir…

Bundan iyisi Şam’da kayısı.

Opps; Playoff var bir de… Zor o iş…

--- Alıntı sonu ---

Play-off'ta Monaco gelecek galiba. Neden olmasın, neden elemeyelim. Şans da bir kez bizden yana olsun be bu sefer.

UEFA Ukrayna takımına kıyak çekmez umarım savaş yüzünden. Ben en çok bundan çekiniyorum, Monaco dan bile değil.

Enver Tarcan:

--- Alıntı yapılan: Erdal Soner - 18 Temmuz 2022, 15:56:51 ---Play-off'ta Monaco gelecek galiba. Neden olmasın, neden elemeyelim. Şans da bir kez bizden yana olsun be bu sefer.

UEFA Ukrayna takımına kıyak çekmez umarım savaş yüzünden. Ben en çok bundan çekiniyorum, Monaco dan bile değil.

--- Alıntı sonu ---
Yok… Monako 3. ön elemedeki muhtemel rakiplerimizdenmiş, bize onun yerine Graz gelmiş oldu. Play-off’lara kalırsak orada daha kuvvetli rakipler gelecek.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git