Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007549 defa)

eu_kobe ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1815 : 25 Haziran 2019, 14:40:03 »
ömer onanın oğlunun fizik falan da fena değil aslında şutu zayıf biraz solak olması da avantaj baya şutunu geliştirir umarım

Babası da geç geliştirmişti... :)

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #1816 : 25 Haziran 2019, 14:50:41 »
Babası da geç geliştirmişti... :)
:) doğru abi tarz olarak papanikolau ya benziyor biraz ama çok çalışması lazım

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1817 : 25 Haziran 2019, 15:25:40 »
Dün gece A Spor gibi Fenerbahçe düşmanı bir kanal bile ''Fenerbahçe Beko Udoh ve Furkan Korkmaz ile anlaşmak üzere'' minvalinde haber yaptı. Heriflerin işi gücü bizim transferlere bok atmakken bu haberi geçtilerse umutlandım ben valla:)

Keşke doğru olsa. Yıldız guard konusunda çok ısrarcı biri olsam da Udoh için vazgeçerim. Furkan + Udoh'a fitim. Udoh dengeleri değiştirecek bir oyuncu. Geldiği andan itibaren ligdeki en özel oyuncu olur. Furkan ve Udoh'a ek olarak Pierina Henry gibi savunması da sağlam fizikli bir yedek guard alır transferi başarıyla noktalamış oluruz.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2019, 15:26:18 Gönderen: Cemalex »

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #1818 : 25 Haziran 2019, 15:30:54 »
henry nin de olabilme ihtimali yüksek sanırım. Furkan henry udoh artı bir skorer kısa ile bu iş tamamlanır gibi. Melli nin durumuna göre de bir 4 numara eklenir

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #1819 : 25 Haziran 2019, 17:04:21 »
Forumda pek tutulmasa da NBA'de kontrat bulamayacağına inandığım Wana ile yeniden anlaşsak sevinirim ben. Hem sistemi biliyor, hem fizikli ve gerektiğinde çok da iyi savunma yapıyor. Arkasında Udoh varken Wana büyük avantaj olur. Deliciliği neredeyse Larkin kadar iyi zâten ve Micic'i rahatlıkla tutar, geçilmez.

Bize hem savunma yapacak fizikli bir kısa, hem de hücum gücü olan bir kısa lâzım, o hâlde adres Wanamaker.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1820 : 25 Haziran 2019, 17:40:14 »
Bu kadro çok mu geniş olur?
Kostas-Dixon-Sinan
Yabancı-Guduric-Melih
Datome-Furkan-Tarık
Melli-Kalinic-Berkan
Vesely-Joffrey-Ahmet

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1821 : 25 Haziran 2019, 17:44:38 »
Forumda pek tutulmasa da NBA'de kontrat bulamayacağına inandığım Wana ile yeniden anlaşsak sevinirim ben. Hem sistemi biliyor, hem fizikli ve gerektiğinde çok da iyi savunma yapıyor. Arkasında Udoh varken Wana büyük avantaj olur. Deliciliği neredeyse Larkin kadar iyi zâten ve Micic'i rahatlıkla tutar, geçilmez.

Bize hem savunma yapacak fizikli bir kısa, hem de hücum gücü olan bir kısa lâzım, o hâlde adres Wanamaker.
Valla Larkin ve Micic Sloukas-Guduric'i kevgire çevirdi.
Andrew Goudelock ta doğru düzgün savunma yapmazdı ama kenarda öyle bir adamın olsaydı EL de ve TBL final serisinde bence her şey  çok daha farklı olurdu.
Savunma ile uzaktan yakından alakası olmayan Sloukas, M.M ve Guduric iki üçlük atacak diye yapmadığımız totem, dua, hatim vs.. kalmadı.
Sloukas hadi neyse de diğer ikisi için, koça Allah sabır versin.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1822 : 25 Haziran 2019, 17:50:19 »
Kostas-Dixon-Sinan
Yabancı-Guduric-Melih
Datome-Furkan-Tarık
Melli-Kalinic-Berkan
Vesely-Joffrey-Ahmet

Bence gidişat  bu kadroya doğru gidiyo sanki piyasadaki söylentilere göre. Geniş ama abartılı gereksiz olduğu da söylenmez bence.
 Kadromuz 2ye bölünür yerliler tr ligini götürür her hafta 4-5yabancı eşlik eder dönüşümlü. zaten efes hariç bizi zorlayacak maç sayısı 3ü geçmez, geri kalan 25 maçı da yerliler sorumluluk alır rahatca. Seneye tarık berkan furkan olayı gercekleşirse yerli rotasyonumuz ciddi zenginleşip kaliteli hale gelir. Euroleaguede de 8 yabancı+furkan 9kişilik ana rotasyon olur, zaman zaman bobby melih ahmet başta olmak üzere arada sırada belki tarık ve berkanda kadroya girer.

Kostasa yardımcı bi guard bakarız muhtemelen. Ama furkan gelirse bence sinanı tutmayız. joffreyden çıkabilirsek yerine bi uzun alırız, gerçi bi yanım udoh gelecek diye hissediyo bi yanımda sanki joffrey kalacak diyo kontratından ötürü.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2019, 17:51:58 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1823 : 25 Haziran 2019, 17:58:15 »
Bence gidişat  bu kadroya doğru gidiyo sanki piyasadaki söylentilere göre. Geniş ama abartılı gereksiz olduğu da söylenmez bence.
 Kadromuz 2ye bölünür yerliler tr ligini götürür her hafta 4-5yabancı eşlik eder dönüşümlü. zaten efes hariç bizi zorlayacak maç sayısı 3ü geçmez, geri kalan 25 maçı da yerliler sorumluluk alır rahatca. Seneye tarık berkan furkan olayı gercekleşirse yerli rotasyonumuz ciddi zenginleşip kaliteli hale gelir. Euroleaguede de 8 yabancı+furkan 9kişilik ana rotasyon olur, zaman zaman bobby melih ahmet başta olmak üzere arada sırada belki tarık ve berkanda kadroya girer.

Kostasa yardımcı bi guard bakarız muhtemelen. Ama furkan gelirse bence sinanı tutmayız. joffreyden çıkabilirsek yerine bi uzun alırız, gerçi bi yanım udoh gelecek diye hissediyo bi yanımda sanki joffrey kalacak diyo kontratından ötürü.
Başıma bir şey gelmeyecekse ben Joffrey'i de Sinan'ı da beğeniyorum.
Joffrey'in sözleşmesi devam ediyor, kalır bence o yüzden.Maddi bir kayba uğramadan gönderilecekse gönderilebilir de sıkıntı yok.
Sinan konusunda haklısın Furkan gelirse tutulmaz muhtemelen zaten sözleşmesi sona erdi.Furkan gelmezse ve ücretinde yarı yarıya bir indirim yaparsa kalabilir.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #1824 : 25 Haziran 2019, 18:05:52 »
Kaç sene geçti, Andrew Goudelock hala bize gelmiş en iyi şutör.  Katılanlar fav'lasın lütfen.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1825 : 25 Haziran 2019, 18:25:32 »
Başıma bir şey gelmeyecekse ben Joffrey'i de Sinan'ı da beğeniyorum.
Joffrey'in sözleşmesi devam ediyor, kalır bence o yüzden.Maddi bir kayba uğramadan gönderilecekse gönderilebilir de sıkıntı yok.
Sinan konusunda haklısın Furkan gelirse tutulmaz muhtemelen zaten sözleşmesi sona erdi.Furkan gelmezse ve ücretinde yarı yarıya bir indirim yaparsa kalabilir.

Sinanı gs de çok begenirdim ama sanki bizim tarzımız ona biraz büyük geldi. Bence aldığı paranın ve geçmiş kariyerinin performans olarak hakkını veremedi bizde. İyi bi sporcu, örnek bi karakter, sevilen biri takım içinde ama performansta gerekli bizim gibi zirve takımlarda.

Joffrey içinse yılbaşına kadar bence herkes çok memnundu ondan. Sonra son 1ay formu düştü sonra da sakatlanıp sezonu kapattı. Tr liginde sayı ortalaması en yüksek oyuncumuzdu 12.6 sayı ile. Euroleague de sanırım 8.5 sayı 4rib 2asist gibi bi ortalama tutturmuştu. Takımın 2.pivotu olarak güzel rakamlar, tabi bazen hucumda ve savunmada uyuduğu olurdu ama bence oynadıkça onu aşabilirdi.

Ekpe ihtimali yoksa sağlıklı bi joffreyin kalması kabul edilebilir bence. Ama udoh ihtimali varsa hiç düşünmeden fesh etmenin yolu aranabilir.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2019, 18:26:08 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #1826 : 25 Haziran 2019, 18:35:53 »
Şutör olarak düşünürsek nunnually daha iyi bence ama skorer olarak goudelock daha iyi

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #1827 : 25 Haziran 2019, 18:45:06 »
Kostas-Dixon-Sinan
Yabancı-Guduric-Melih
Datome-Furkan-Tarık
Melli-Kalinic-Berkan
Vesely-Joffrey-Ahmet

Geniş mi? Seneye 90 maç oynayacağız, bence dar bile. 8)

Kostas-Bobby-Ergi-Ekrem
Furkan-Guduric-Harrison
Datome-Kalinic-Tarık
Melli-Joffrey-Berkan-İsmail
Vesely-Ekpe-Ahmet

Para olursa da Wanamaker. :D
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1828 : 25 Haziran 2019, 18:57:47 »
Ergin'e inat yapacaksın, Tyrus Rice - Andrew Goudelock
Ondan sonrada her maç 90/100 leri bulup bir o kadarda yiyeceksin, ohh mis  :D
FENERBAHÇE

Çevrimdışı shadowturk

• Üye
  • Yer: ankara
    • @cumhurturkfb
« Yanıtla #1829 : 25 Haziran 2019, 21:49:43 »
Ergin'e inat yapacaksın, Tyrus Rice - Andrew Goudelock
Ondan sonrada her maç 90/100 leri bulup bir o kadarda yiyeceksin, ohh mis  :D

bende kendimce ergin'e inat shane larkin'e talip olalım diyecektim. gerçekte takımın bir oyuncuya bağlı olmasına karşıyım ama tarih sezondaki tüm olumsuzlukları değil sonucu yazacak ve maalesef karşımızdaki adam bundan faydalanıp konuştukça konuşuyor buna üzülüyorum. bunun önümüzdeki sezon şampiyonluklarından başka bir reaksiyonu olmalı.

joffrey lauvergne sözleşmesi olup olmasından ve kalıp kalmaması gerektiğinden önce sakatlığı ile ilgili son gelişmeler nedir acaba. bilen varsa memnun olurum. eğer iyileşme süreci daha uzun sürecekse bence de faydalı olacağına inanmama rağmen bir şekilde çıkılmalı. 4-5  pozisyonundaki adamlarının şutunun olması fark yaratacak bir durum.

son iki sezonda çok oynamamış bir udoh beni düşündürmüyor değil. onun da son durumu önemli. ve o da skertel gibi son kontrattan, son vole peşinde mi acaba.

ve yine vesely iyileştikten sonra ne kadar zamanda toparlayıp form tutacak. sanki o da belirsiz. açıkçası pota altına şutu olmamasına rağmen, maç kaçırmadan sağlam bir dunston olsun isterdim. dunston olmayacağına göre muadili kim ise o. sağolsun ahmet yeterince desteği vermediğinden çok çektik malum.

sinan ile ilgili çok yorum var...eminim sinan kontratında indirime gidecektir. sinan'ın saha içinden çok, saha dışı misyonu var bence. toparlayıcı özelliği olan, örnek, olumlu bir sporcu. bence bir şekilde takımda tutulmalı ve jübilesi fenerde yapılmalı. ki basketbol dünyası, medyası en azından fenere düşman olmayan bir birey kazansın.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2019, 22:23:40 Gönderen: shadowturk »