Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006939 defa)

Ero1907 ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1830 : 26 Haziran 2019, 09:24:47 »
Kaç sene geçti, Andrew Goudelock hala bize gelmiş en iyi şutör.  Katılanlar fav'lasın lütfen.

Katiliyorum ama ama uzulerek soyluyorum, gidince takim daha duzen icerisinde oynamaya baslamisti....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1831 : 26 Haziran 2019, 10:31:44 »
Kaç sene geçti, Andrew Goudelock hala bize gelmiş en iyi şutör.  Katılanlar fav'lasın lütfen.
https://www.youtube.com/watch?v=rHbqVvJ68lA

Şu adamı izledim, ardından Guduric'e sahip olduğumuzu düşündüm.
Ne acı..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #1832 : 26 Haziran 2019, 12:24:51 »
Ergin derrick williams ile ilgileniyoruz demiş. Keşke o almadan biz alabilsek bir şekilde. Bizim taraftarla bir sorun yaşamıştı ama bence lazım o tarz karakterler.  Birebiri falan da var güzel ekleme olur

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #1833 : 26 Haziran 2019, 12:25:25 »
Goudelock, evet özel bir şutördü. Bununla beraber, takım oyununda bomboş adama pas vermek yerine, düzen içerisinde hücum etmek yerine, kaldırıp atmayı tercih eden bir adamdı. Bu mental yapıyla, düşüş yaşadığı maçlarda zaten verimi olmadı. KSK nın şampiyon olduğu sezon ki seriyi hatırlayın;

1.Maç 8 sa, 2 rb, 1 as
2.Maç 9 sa, 3 rb, 0 as
3.Maç 8 sa, 2 rb, 1 as
4.Maç 25 sa, 2rb, 2 as (uzatmalar dahil).

Paylaşılan videoda bir pozisyonda, Bjelica set oyununu işaret ediyor, Hickman seti işaret ediyor, Gou kaldırıp atıyor! Evet basket giriyor ama girmediği zamanlarda da değil maçı seriyi veriyorsun işte...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Kallessin

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #1834 : 26 Haziran 2019, 12:39:53 »
Sadece şunu merak ediyorum, bu takım sakatlanana kadar EL nin oynanan bölüm için açık ara en değerli oyuncusu olan Vesely'ye sahip olarak son 2 aya girseydi acaba şu an yaşadıklarımızın hangilerini yaşardık ve şu an takımı yapısal bozukluk ve planlama yüzünden eleştirenlerin hagileri bu eleştirilerine devam ederdi. Bence bu sezon sınav veren takım değil daha çok bu ülkenin spor kültürü. İyi bir yapılanma için olabilcek en masum ve kabullenilebilir bir başarısızlık yaşadık ve çoğunluk suçlu olarak direk planlayıcıları ve organizasyonu görüyor. Bir sonraki hamleyi bile planlamaktan aciz günlük başarıyı herşeyden öne koyan ve günde bir kere doğru zamanı görtermeyi başaran alternafleri öngürülü davranmakla övmenin nasıl açıklaması yapılıyor inanamıyorum. üstelik bu insanların sadece bir kere tek hamleleri tuttuğu için bizim organizsonu "evet 3 hamle sonrasını planlamışlar ama 4. hamleyi planlamadıkları için hatalılar" diye eleştirebiliyorlar.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1835 : 26 Haziran 2019, 12:43:18 »
https://www.youtube.com/watch?v=rHbqVvJ68lA

Şu adamı izledim, ardından Guduric'e sahip olduğumuzu düşündüm.
Ne acı..

Kesinlikle sonuç odaklı yazıyorum, her ikisine de gömme derdim yok, final four performansı bağlamında Guduric'ten farkı nedir? Bizden ayrıldıktan sonra gittiği yerlerde ne yapmış? Kaç final 4 ya da 8 i var? Var ise beklenildiği gibi çıkıp oralarda maç kazandırmış mı? Ben Obradovic istemedi diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1836 : 26 Haziran 2019, 12:48:29 »
Sadece şunu merak ediyorum, bu takım sakatlanana kadar EL nin oynanan bölüm için açık ara en değerli oyuncusu olan Vesely'ye sahip olarak son 2 aya girseydi acaba şu an yaşadıklarımızın hangilerini yaşardık ve şu an takımı yapısal bozukluk ve planlama yüzünden eleştirenlerin hagileri bu eleştirilerine devam ederdi. Bence bu sezon sınav veren takım değil daha çok bu ülkenin spor kültürü. İyi bir yapılanma için olabilcek en masum ve kabullenilebilir bir başarısızlık yaşadık ve çoğunluk suçlu olarak direk planlayıcıları ve organizasyonu görüyor. Bir sonraki hamleyi bile planlamaktan aciz günlük başarıyı herşeyden öne koyan ve günde bir kere doğru zamanı görtermeyi başaran alternafleri öngürülü davranmakla övmenin nasıl açıklaması yapılıyor inanamıyorum. üstelik bu insanların sadece bir kere tek hamleleri tuttuğu için bizim organizsonu "evet 3 hamle sonrasını planlamışlar ama 4. hamleyi planlamadıkları için hatalılar" diye eleştirebiliyorlar.

Hocam evvelki gün paylaştım, Papaloukas röportajından bir pasaj. Adam çok haklı, kulüp kültürün yoksa sonuç odaklı kıyameti koparma hadiseleri patlak veriyor maalesef. Bizim de kulüp kültürümüz yok. Hatta ülkede yok. Oldu ya seneye şampiyon olamadın ki bence final foura kalmak dahi çok zor, seyret buraları sen o zaman. Bunu söyleyince sanki Real Madrid mişiz gibi tepki alıyorsun.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #1837 : 26 Haziran 2019, 13:25:14 »
Hiç bir yerden bir dedikodu, bir haber, bir duyum yok.Kurudu yine şube....

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1838 : 26 Haziran 2019, 13:38:17 »
Bu hafta sanırım bugun yarın obradovic ve gherardininin toplantısı olacaktı. O toplantıya göre bi yol belirlenir. Ama bence daha 10 15 gün ses çıkmaz nba piyasası yüzünden. Oralar netleşince biizimde  hamleler ortaya çıkar. Ben bu 10gün içinde şahsen sadece kostasla kontrat yenileme ve berkanı bekliyorum.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2019, 13:38:47 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1839 : 26 Haziran 2019, 13:52:03 »
Genelde Temmuz ortasına kadar bir hareket olmuyor diye hatırlıyorum 20 gün daha harman kalırız  :) Gerçi o zamana kadar futbol fazlasıyla kafamızı meşgul eder.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #1840 : 26 Haziran 2019, 15:37:51 »
bu hafta görüşmeler başlayacak 1-2 güne çıkar bir şeyler

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1841 : 26 Haziran 2019, 16:27:15 »

Önemli olan sezonun sonunu iyi getirmek, sezon başında ortasında en iyi olan hiç bir şey kazanmıyor. Diğer 3 takım tam kadro giriyorken sen 4-5 sakatla giriyorsan bazı şeyleri de yanlış hatalı yapıyorsun demektir. Şubatta ayağını burkan adam sezonu kapatıyorsa her şeyi şansızlıkla açıklayamazsınız. Sonuç oyunu bu eğlencesine aktivite mi elbette sonuç üzerinden değerlendirilecek. Herkes Obradovic'e efsane koç derken oynattığı basketbol çok efsane diyerek söylemiyor 9 eurolig şampiyonluğu var şampiyonluklar kupalar kazanıyor diye söylüyor. 30 milyon dolar bütçeyle sadece Türkiye Kupası ile kapattı takım. 18-20 milyon dolar bütçeli rakibine hem cumbaba'da hem  F4'da hem de ligde kaybetti. Gerçekler böyle ve canımızı acıtıyor.

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #1842 : 26 Haziran 2019, 16:36:09 »
Önemli olan sezonun sonunu iyi getirmek, sezon başında ortasında en iyi olan hiç bir şey kazanmıyor. Diğer 3 takım tam kadro giriyorken sen 4-5 sakatla giriyorsan bazı şeyleri de yanlış hatalı yapıyorsun demektir. Şubatta ayağını burkan adam sezonu kapatıyorsa her şeyi şansızlıkla açıklayamazsınız. Sonuç oyunu bu eğlencesine aktivite mi elbette sonuç üzerinden değerlendirilecek. Herkes Obradovic'e efsane koç derken oynattığı basketbol çok efsane diyerek söylemiyor 9 eurolig şampiyonluğu var şampiyonluklar kupalar kazanıyor diye söylüyor. 30 milyon dolar bütçeyle sadece Türkiye Kupası ile kapattı takım. 18-20 milyon dolar bütçeli rakibine hem cumbaba'da hem  F4'da hem de ligde kaybetti. Gerçekler böyle ve canımızı acıtıyor.

patron yanlış anlama da her postta şikayet edip negatif yaymak yormadı mı seni de?
yani sezon iyi başladı kötü geçti eyvallah. sakatlıklar da şanssızlık veya değil sağlık ekibinin de kusuruyla uzadı eyvallah.
bir post iki post tamam ama sürekli bir eleştiri negatif yayıyorsun kaç gündür. hepimiz üzüldük ama bunu uzatıp iyice mod düşürmeye de gerek yok bence.
yeni bir sezon başlıyor geçmişle yaşamanın anlamı yok.

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1843 : 26 Haziran 2019, 16:57:18 »

sonuçta biz kim köpek! lauvergne'in bileğinin burkulmadığını/koptuğunu açıklama ile değil gün sayma yöntemi ile çözmüş taraftarız biz.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1844 : 26 Haziran 2019, 16:59:13 »
Goudelock, evet özel bir şutördü. Bununla beraber, takım oyununda bomboş adama pas vermek yerine, düzen içerisinde hücum etmek yerine, kaldırıp atmayı tercih eden bir adamdı. Bu mental yapıyla, düşüş yaşadığı maçlarda zaten verimi olmadı. KSK nın şampiyon olduğu sezon ki seriyi hatırlayın;

1.Maç 8 sa, 2 rb, 1 as
2.Maç 9 sa, 3 rb, 0 as
3.Maç 8 sa, 2 rb, 1 as
4.Maç 25 sa, 2rb, 2 as (uzatmalar dahil).

Paylaşılan videoda bir pozisyonda, Bjelica set oyununu işaret ediyor, Hickman seti işaret ediyor, Gou kaldırıp atıyor! Evet basket giriyor ama girmediği zamanlarda da değil maçı seriyi veriyorsun işte...
Keşke aynı seride diğer oyuncularımızında istatistiklerini yazsaydınızda ihale sadece Goudelock'a kalmasaydı.

Mesela aynı seride;
Bir maç Bogdan sıfır çekmiş
Bir maç Bjelica sıfır çekmiş.
Bir maç Vesely sıfır çekmiş.

Diğer yabancılar Zisis vasat.. Preldzic Zoric falan zaten Allah düşmanımın başına vermesin,
Yerlileri zaten Allah'a havale ettik.

Tamam düzen dışıydı ama al onu Kalinic'in, Ekpe'nin, Antic'in kısaca taş gibi savunmanın olduğu takıma koy bakalım.
Real'de Jaycee Carrol var mesela kriz anlarında imdat düğmesine basıyorsun, oldukçada işini yarıyor.

Haa, Koç istemedi sonsuz saygı duyarız..
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2019, 16:59:29 Gönderen: sonkale1907 »
FENERBAHÇE