Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006605 defa)

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mirinkirin

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4530 : 04 Mart 2020, 00:57:39 »
ah abicim ah!
hani bişey demek de istemiyom bu saatten sonra ama elimde değil
hani kısa, atletik, delici, savunmacı, ucuz (maks.200-300K felan)
hani yıllardır burnumuzun dibinde
hani söyleye söyleye dilimde tüy bırakmayan
hani cory higgins'in anca getir götürünü yapacak olan... bildiniz mi kim olduğunu?

https://www.youtube.com/watch?v=TNLMVWIB2wI

dua ediyim de (siz etmeyin, sonuçta o kim ki aq!) ağzımıza sıçmasın

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4531 : 04 Mart 2020, 01:00:42 »
İlginç bize gelse emin olun bu perfonmans olmazdı.Farklı sistemler.Tebrik etmek gerekir ama kalpten oynuyor.

Tabi az daha dikkat etmek gerekir takip açısından.İlerleyen dönemde sert savunma getirince neler yapacak.Kimse bir şeye benzetemediğinden yeni yüz olduğundan bu skorlar aldatıcı olabilir.Higgins oldu ama her oyuncu olacak diye kaide yok.
« Son Düzenleme: 04 Mart 2020, 01:06:32 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4532 : 11 Mart 2020, 22:16:32 »
Bahçeşehirdeki Trae Golden müthiş bir sezon geçiriyor. Gerçi 29 yaşına gelmiş ama 22s-8a gibi bir ortalaması var. Hani iyi bir yedek olabilir bizim için.

Seneye köklü değişiklikler olacak gibi neticede. Ersan'ın durumuna göre şu 4 numarayı kesinlikle sağlam çözmemiz gerekli. Shengelia'da by-out sıkıntısı var ama yine de uğraşmamız lâzım.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4533 : 27 Mart 2020, 22:27:20 »
Ekpe Udoh, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Fenerbahçe formalı fotoğrafını ekleyerek, ”Geri dönme zamanı. Ya bu takımla ya da başka bir Avrupa takımıyla!” dedi.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #4534 : 27 Mart 2020, 22:46:45 »
Ekpe Udoh, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Fenerbahçe formalı fotoğrafını ekleyerek, ”Geri dönme zamanı. Ya bu takımla ya da başka bir Avrupa takımıyla!” dedi.
... dedi ve dertlerimize bir yenisi daha ekledi 🙄
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #4535 : 28 Mart 2020, 00:08:48 »

Bizimkilere mesajı göndermiş.

İnşalah başka takıma giderse ben önceliğimi size vermiştim biliyorsunuz demek için atılmış bir story değildir.

İnşallah bize gelir.

Merkez bankası gibi para dağıtan Barca bile oyunculara maaşlarınızdan feragat etmesini istemiş(Mirotic kabul etmiş).

Çoğu takımın durumu farklı olmaz.

Cska ve Anadolu Efes salça olmazsa Joffrey, Derrick'in kontratları bitiyor.

Benzer bir bütçemiz olursa gömeceğimiz yer belli oldu.
...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4536 : 28 Mart 2020, 00:28:51 »
Şu an Can derdindeyiz Ekpenin nazını çekemeyiz.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #4537 : 28 Mart 2020, 17:45:17 »
Ekpe yine rahat durmuyor.Twitter'da ne sebeple paylaştığı takipçilerinin çoğu tarafından anlaşılmayacağına rağmen,altına fenerbahçeli basketbolseverlerin yorum yapacağını adı gibi bildiği için alakasız dahi olsa bir şeyler yazıp duruyor.Hayır her şeyi geçtim,kendisinin gelmesini de isterim her şeye rağmen,ama böyle bir dönemden geçiyorken niye böyle şeyler yapıyor,anlayamadım

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #4538 : 31 Mart 2020, 16:35:05 »
Öncelikle herkese sağlıklı günler diliyorum. ama işler yavaşladı tamamen. yapacak bir şey yok. bu yaz herşeyin normale döndüğü varsayımından hareketle  transfer etmek istediğim adamları yazmak istiyorum. tamamen benim düşüncelerim coach la görüşmedim. ;D

1 numarada sloukasla devam ederim, leo ya teşekkür ederim. yanına kızılyıldızdan lorenzoyu alırım. dixona bir sezon daha veririm. veya kenanın son durumuna bakar aynı paraya getirebilirsem dixonun sözleşmesi uyuyorsa  dixona da teşekkür eder, kenanı geri getirim ispanya dan.

2 de colo devam,melih ve james devam. (james yerine şutör guard ve aynı paraya adam bulabilirsem, düşerse değiştirebilirm.

3 kalinicle daha ekonomik sözleşme yaparım, datome ile de devam ederim. zenitteki eski karşıyakalı ponitkayı alırım. sakatlanmadan önce 3ten oyun kuruyordu ve çok başarılı oynuyordu.

4 derrick w ı sepetlerim, kimki deki antony gill ve kızılyıldızdaki simanic i alırım. simanici koç yetiştirecek.

5 lavergne e teşekkür etmeden gönderirim. vesely ve ahmetin sözlşemesi var. yanlarına udohu eklerim.

1 sloukas lorenzo kenan
2 de colo melih nunnaly
3 kalinic datome ponitka
4 gill simanic berkay
5 vesely udoh ahhmet 

topa baskı için bana kenan lazım, onun için dixonu çıkardım. hiç istemesem de. ayrıca lorenzo, nunaly, kalinic ve ponitkaya da topa baskı yaptırabilirz. önceden bu işi boby çok iyi yaptığı için önemi pek görünmüyordu ama bu sene bütün guardalar karşımızda güle oynaya oyun kuruyor. bu arada ponitka ve gill in sözleşme durumlarını bilmeden yazıyorum. bütçesi de yüksek olmadı, gerçi orada udoh var, takımın tapusunu da isteyebilir ama bakacağız artık.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #4539 : 01 Nisan 2020, 22:34:21 »
Doğruluğunu yanlışlığını  bilemem ama Kostas Oly'e gidiyor diye bişeyler okudum.

Bartzokas Kostas için Fenerbahçe Beko'nun durumu önemli gibisinden bişeyler söylemiş.

Ekpe için Murat Murathanoğlu geleceği yer Fenerbahçe olamaz demiş.

Bu arada Real Madrid yıllık 2 milyon euro teklif etmiş Ekpe'ye.

Bizde Kostas ve yaşından ötürü Babi, sözleşmesi bittiği için Derrick ve Joffrey kesin gider.

A.Jackson*-Leo
Nando-Nanili-Melih
Kalina-Datome
Claver**-Berkay
Jan-Ahmet-Ekpe***

*delici, birebirde kolay geçilmeyen bir oyuncu olsun,sözleşme durumunu bilmiyorum ama aklıma şuan aaron'dan başka kimse gelmedi
** şutu olan, jan'a alan açabilecek, saha görüşü fena sayılmayacak birisi, sözleşme durumunu bilmiyorum oyuncu tipi açsından yazdım
*** pota altında hala bir bekçimiz yok, ekpe gelirse mm'nin dediği gibi bizden gittiği seviyelerde olduğunu düşünmüyorum ama sakatlıklardan muzdarip olan jan ile bir türlü gelişim gösteremeyen ahmet'e güvenilerek koca sezonu geçirmenin bize hiçbir faydası yok
...

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #4540 : 05 Nisan 2020, 14:51:20 »
Murat Murathanoğlu'nun yaptığı çoğu gözlemi,analizi oldukça mantıklı buluyorum.Ama bence Ekpe konusunda gereksiz duygusallaştırmış olayı.Tabi ki Ekpe'nin yaptığı açıklamalar hoş değil ama yani kendinden böyle emin bir şekilde sanki Ekpe'yle konuşmuşta Fenerbahçe'ye gelip gelmeyeceğini sorup cevap almış gibi bu kadar keskin bir şekilde düşüncelerini belirtmesini ne yalan söyleyeyim saçma buldum.Oyuncu istenir istenmez ayrı konu,ama takımın içinde bulunduğumuz bu dönem öncesi yaşadıkları ortada.Yani duygusallığa bağlanacak bir şey kalmadı ortada.Bu saatten sonra duygusal kararların verildiği her an,her saniye bize x2 eksi olarak yazar.Zaten başkan,her ne kadar bazı hareketlerini sonuna kadar savunsamda basketbol şubesi herhangi bir olumsuz durumla karşı karşıya kaldığı takdirde desteği daha da arttırmak yerine kulübün dengelerini düzeltebilmek için gözünü kırpmadan bu branşı tek kalemde silebilecek kadar karamsar bir ruh hali içerisindeyken bizim artık kaybedecek tek bir senemiz bile kalmadı.Değil 33,39 yaşında da olsa,eğer bu takıma gerçekten katkı verecekse her ne koşulda olursa olsun gelmesi gerektiğini düşünüyorum

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4541 : 05 Nisan 2020, 16:45:07 »
Kimse o paraları veremez artık battı ülkeler.Dünya cenaze evine dönmüşken hele.Zaten Realin o bölgede adamı çok.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #4542 : 12 Nisan 2020, 16:54:03 »
Cska, Oly ile sözleşmesi biten Milutinov ile anlaşmış.

Ryan Broekhoff için bi çok avrupa kulübü teklif yapmış.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #4543 : 13 Nisan 2020, 14:37:51 »
Öncelikle herkese sağlıklı günler diliyorum. ama işler yavaşladı tamamen. yapacak bir şey yok. bu yaz herşeyin normale döndüğü varsayımından hareketle  transfer etmek istediğim adamları yazmak istiyorum. tamamen benim düşüncelerim coach la görüşmedim. ;D

1 numarada sloukasla devam ederim, leo ya teşekkür ederim. yanına kızılyıldızdan lorenzoyu alırım. dixona bir sezon daha veririm. veya kenanın son durumuna bakar aynı paraya getirebilirsem dixonun sözleşmesi uyuyorsa  dixona da teşekkür eder, kenanı geri getirim ispanya dan.

2 de colo devam,melih ve james devam. (james yerine şutör guard ve aynı paraya adam bulabilirsem, düşerse değiştirebilirm.

3 kalinicle daha ekonomik sözleşme yaparım, datome ile de devam ederim. zenitteki eski karşıyakalı ponitkayı alırım. sakatlanmadan önce 3ten oyun kuruyordu ve çok başarılı oynuyordu.

4 derrick w ı sepetlerim, kimki deki antony gill ve kızılyıldızdaki simanic i alırım. simanici koç yetiştirecek.

5 lavergne e teşekkür etmeden gönderirim. vesely ve ahmetin sözlşemesi var. yanlarına udohu eklerim.

1 sloukas lorenzo kenan
2 de colo melih nunnaly
3 kalinic datome ponitka
4 gill simanic berkay
5 vesely udoh ahhmet 

topa baskı için bana kenan lazım, onun için dixonu çıkardım. hiç istemesem de. ayrıca lorenzo, nunaly, kalinic ve ponitkaya da topa baskı yaptırabilirz. önceden bu işi boby çok iyi yaptığı için önemi pek görünmüyordu ama bu sene bütün guardalar karşımızda güle oynaya oyun kuruyor. bu arada ponitka ve gill in sözleşme durumlarını bilmeden yazıyorum. bütçesi de yüksek olmadı, gerçi orada udoh var, takımın tapusunu da isteyebilir ama bakacağız artık.
lorenzo brown 3 lük yüzdesi çok düşükmüş, o olmaz.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #4544 : 15 Nisan 2020, 01:14:44 »
Turkish Airlines Euroleague sezonu bildiğiniz üzere coronavirüs önlemleri nedeniyle askıya alınmış durumda.

Takımlar da lige verilen bu arada transfer hamlelerine şimdiden hazırlık yapmaya başladılar. İşte bu takımlardan biri de temsilcimiz Fenerbahçe Beko.

Sarı lacivertlilerde bu sezon büyük beklentilerle transfer edilen Derrick Williams performansı ile hayal kırıklığı yaratmıştı ve bu yaz kontratı bitecek oyuncu serbest kalacak.

İspanyol sitesi Solobasket’in haberine gçre temsilcimiz onun yerini doldurmak üzere listesinin başına Real Madrid‘in yıldızı Trey Thompkins‘i almış durumda.

Fenerbahçe Beko elbette öncelikle Birleşik Amerikalı forvetin takımı Real Madrid ile durumunu takip edecek. Çünkü tecrübeli 4 numaranın kontratı bu yaz bitiyor ve henüz görüşmeler tamamlanmış ya da sonlandırılmış değil.(Fersu Yahyabeyoğlu)