Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007521 defa)

0 Üye ve 104 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6645 : 28 Aralık 2020, 20:04:55 »
Kadro çok güzel de başkan şu kadroyu görse yüreğine iner geldi yine sek sekçiler sol bek parasını yemeye diye ilk mobeseye demeç vermeye başlar. :)

Wilbekin saha içi hareketleri yüzünden Fenerbahçe içinde çok sevilmese de, devşirme işine bi şekilde devam etmeyi ben de isterim. Ama wilbekini maccabi den koparmak için ciddi para harcamak gerekir sanki :(

wiltjer bence gözümüzün önünde gelin beni alın sizin ihtiyacınız olan şutör 4no benim diye bas bas bağırıyo, hiç uzaklara bakmaya gerek yok bence de.

3 no için pierre-kalinic sanki benzer özellikleri olan oyuncular gibi geliyo bana. Diğer tercihimizi şutor skorer bi 3no dan yana kullansak sizce de daha güzel olmaz mı? Yine ligimizdeki dekker ı çok beğeniyorum o bölgede, tofaştaki purcell de etkileyici istatistikler yapıyo ama sanki biraz kafa kırık biri gibi geliyo bana o tarafı güven vermiyo :)

Ersan varlığı hem saha içi hem saha dışı şu takıma ciddi bi katkı sağlar ama muhtemelen sıfırı bol bi maaş ister avrupaya dönerse, gücümüz yeter mi acaba? Bi de üstüne alperene bonservis verdik mi ali koç bi 3 yıl daha ağlar bütçe bütçe diye :)

Wilbekin'i artık bir şekilde Misko halletsin :D O kadar hukukumuz var kulüp olarak kendisiyle..

Açıkçası ben Beşiktaş'ın çok fazla çıkış parası isteyeceğini düşündüğüm için Şehmus'u da yazmadım. Çocuk yanıp tutuşuyor Fener'e gelmek için ama sırf bu yüzden bile o Ahmet Nur Çebi ve Ahmet Kandemir ikilisi dünyanın parasını ister. Kaldı bir de Alperen'i de almaya çalışırsak 5 senelik bütçelerini bizden çıkartırlar.

Dekker'ı unutmuştum bak, aklımdan çıkmış ama Wiltjer'la ikisini bence uygun bir paraya alabiliriz. Çok yüksek bir maliyetleri olacağını düşünmüyorum bize.

Ersan, eğer NBA'de artık yeter derse, kendisi de kariyerimi Fenerbahçe'de bitirmek istiyorum demişti, ona mahsuben yazdım :/

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #6646 : 28 Aralık 2020, 20:17:56 »
Wilbekin'i artık bir şekilde Misko halletsin :D O kadar hukukumuz var kulüp olarak kendisiyle..

Açıkçası ben Beşiktaş'ın çok fazla çıkış parası isteyeceğini düşündüğüm için Şehmus'u da yazmadım. Çocuk yanıp tutuşuyor Fener'e gelmek için ama sırf bu yüzden bile o Ahmet Nur Çebi ve Ahmet Kandemir ikilisi dünyanın parasını ister. Kaldı bir de Alperen'i de almaya çalışırsak 5 senelik bütçelerini bizden çıkartırlar.

Dekker'ı unutmuştum bak, aklımdan çıkmış ama Wiltjer'la ikisini bence uygun bir paraya alabiliriz. Çok yüksek bir maliyetleri olacağını düşünmüyorum bize.

Ersan, eğer NBA'de artık yeter derse, kendisi de kariyerimi Fenerbahçe'de bitirmek istiyorum demişti, ona mahsuben yazdım :/

Dekker-wiltjer isim kariyer performans bazında bakarsak telekomda bayağı sudan ucuza oynuyolar. Ben de onların çok yüksek maliyet yaratacağını düşünmüyorum.

Belki ali koç haziranda yeni yönetimine m.ali aydınları da alıp al basketbol sen de der, fenerbahçe acıbadem ismiyle yeni bi atılım yaparız. :) Ersanı alpereni şehmusu ismeti wilbekini tüm iyi yerlileri bi araya getiririz. :) 
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2020, 20:20:21 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6647 : 28 Aralık 2020, 21:44:16 »
Socrates'te İboları dinledim Bjk ile Alperen konusunda anlaşılan hâlâ fark fazla

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #6648 : 28 Aralık 2020, 22:22:25 »
Socrates'te İboları dinledim Bjk ile Alperen konusunda anlaşılan hâlâ fark fazla

Beşiktaş’taki “Ahmet’ler” hiç beklemedikleri defineyi buldukları için şubenin hayatında göremeyeceği paraları reddediyorlar enteresan.. Alperen draft olana kadar (ben performansına rağmen zor görüyorum) turşusunu kurar Bjk..

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6649 : 28 Aralık 2020, 22:37:00 »
Alabilyorsak Şehmuz alalalım.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6650 : 29 Aralık 2020, 12:14:47 »
Sansürsüz futbolda soru cevap bölümünde Ahmet Ercanlar "Fenerbahçe tavares ayarında uzun sezonlar faydalanacağı bir uzun alıyor Tavares tarzı dedi."

Ahmet Ercanlar gayet samimi destek çıkıyorum adıma.Soru cevap bölümünde dedi.

Çevrimdışı allotrop

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #6651 : 29 Aralık 2020, 13:12:29 »
Sansürsüz futbolda soru cevap bölümünde Ahmet Ercanlar "Fenerbahçe tavares ayarında uzun sezonlar faydalanacağı bir uzun alıyor Tavares tarzı dedi."

Ahmet Ercanlar gayet samimi destek çıkıyorum adıma.Soru cevap bölümünde dedi.
Abi A. Ercanlara kalsa udoh 10 kere gelmişti.
Çalışmak yeteneği yener, eğer yetenek çalışmazsa

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6652 : 29 Aralık 2020, 13:17:07 »
Abi A. Ercanlara kalsa udoh 10 kere gelmişti.

Guduyu bildi.Yakın dost bilgi den denli paylaştım.Udoh kubbede hoş seda artık.Uzun yıllar dedi.
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2020, 13:17:53 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6653 : 29 Aralık 2020, 13:59:29 »
G.Saray bizim maç öncesi Assem Marei'yi açıkladı. Çok iyi transfer. Diğer iki oyuncuyu tanımıyorum.
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2020, 14:02:20 Gönderen: kenz »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6654 : 29 Aralık 2020, 14:57:32 »
G.Saray bizim maç öncesi Assem Marei'yi açıkladı. Çok iyi transfer. Diğer iki oyuncuyu tanımıyorum.

Karşıyakada oynayan Mısırlı.E küme düşme potasındalar.Artı alt klige indin mi dönmeside zor.Zor lig baya.

Onlarında gs basket forum diye oluşumları var çok etkili adamlar söyleye söyleye transfer yaptırdılar biz daha uzun alamadık.Başkanım değerli yöneticiler taraftarları dinlemiyor.
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2020, 15:13:27 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6655 : 29 Aralık 2020, 17:50:38 »
Karşıyakada oynayan Mısırlı.E küme düşme potasındalar.Artı alt klige indin mi dönmeside zor.Zor lig baya.

Onlarında gs basket forum diye oluşumları var çok etkili adamlar söyleye söyleye transfer yaptırdılar biz daha uzun alamadık.Başkanım değerli yöneticiler taraftarları dinlemiyor.

Hedefler farkli .... bakilan oyuncu kalibresi farkli ... vs vs vs

Euroleague e uygun oyuncu gelmeyecekse hic almasinlar zaten. Bosa para ziyani olur...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #6656 : 30 Aralık 2020, 20:24:58 »

Transfer konusunda neden taraftarı dinlesinler? Eğer forumlardan gelen baskılar sonucu transfer politikalarını yönlendiriyorlarsa bu GS basket yönetiminin basiretsizliğinden. Koç ne tip bir oyuncu isterse o veya o profildeki bir isim transfer edilmesi normal olan değil midir?
Son bir şarkı be...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6657 : 30 Aralık 2020, 20:34:33 »
Transfer konusunda neden taraftarı dinlesinler? Eğer forumlardan gelen baskılar sonucu transfer politikalarını yönlendiriyorlarsa bu GS basket yönetiminin basiretsizliğinden. Koç ne tip bir oyuncu isterse o veya o profildeki bir isim transfer edilmesi normal olan değil midir?

Burdaki basketbolü özümsemiş kişilerle teknik heyetin tespit ettiği eksiklikler çok benzer.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6658 : 30 Aralık 2020, 22:19:04 »
Burdaki basketbolü özümsemiş kişilerle teknik heyetin tespit ettiği eksiklikler çok benzer.

Yok artık:))
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6659 : 31 Aralık 2020, 16:42:11 »
Dün akşam militunov yine şov yaptı 17 sayı 19 ribaund 16 sı hücüm ribaundu ve euroleague rekoru kırdı keşke bizde olsaydı bence şuan ligin en iyi 5 numarası.