Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007362 defa)

Scorpionur, Ertan Ürkmez ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7095 : 28 Ocak 2021, 10:50:45 »
Elimizdekilerden iyi :) Bu arada savunma ve oyun gorusu iyi bir oyuncu. Bizim alacagimiz oyun kurucu kim olur veya alabilir miyiz bilmem ama tarifi basit;
-riske edilmeyecek kadar sutu olan.
-diger oyunculari oynatabilecek
-savunmasi ve oyun gorusu iyi.
-TOP KAYBI AZ, calmasi fazla
Lorenzo'yu beğenmiyorum ama Lorenzo'dan iyi değil bence.Perez'den iyi olabilir sadece.
Westermann tam da bu tarifteydi alınırken.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7096 : 28 Ocak 2021, 11:06:29 »
Lorenzo'yu beğenmiyorum ama Lorenzo'dan iyi değil bence.Perez'den iyi olabilir sadece.
Westermann tam da bu tarifteydi alınırken.

Lorenzo yu bende begenmiyordum ama sahada dizilislerde, SG ya da ikinci PG rollerini aldigindan bu yana ciddi anlamda faydali oldu. Bunu da kabul etmek lazim.

Ana PG pozisyonunda ise faydasina bakarsan, Walk-up daha faydali olurdu. Bu arada belirteyim; benim de tercihim olmaz Walkup, sadece oyuncu ozelinde tarafsiz degerlendirme yapiyorum. Walk-up daha oyun kurmaya odakli, savunma ve rebound a destegi daha fazla bir oyuncu. Bizim su anda cikan 5lerde 2-3-4-5 ... hepsi skora katki verebiliyor. Ama oyun kurucu Lorenzo oldugunda o baglanti aksiyor. Walk-up daha uyardi gibi geliyor o 5 lere. Yani PG-Decolo-Guduric-Pierre-Vesely sahadayken Walk-up la sanki daha iyi bir sonuc alirsin gibi geliyor bana, hem savunma hem hucum anlaminda. Decolo da daha az yorulurdu mac icinde.

UStteki durumdan bagimsiz bence; PG konusu ile seneye De-Colo nun kalip kalmayacagi direk baglantili. Sahada DeColo kalirsa onu oynatacak, rahatlatacak bir PG lazim. Yok kalmayacaksa daha Lider ruhlu oyuna yone veren ve sayi/asist odakli oynayan bir oyuncu lazim.
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2021, 11:08:38 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7097 : 28 Ocak 2021, 11:39:51 »
Perez, Quinn, Dixon, Kenan ve Berkay haricinde herkesin mukavelesi devam ediyor. 1+1 olan Eddie, Pierre ve Hamilton var.
Eddie ve Pierre kalır. Dixon da kalmalı devşirme olarak Wilbekin'i falan almayacaksak.Ulanovas'ın sözleşmesi de bitiyor olsaydı keşke.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7098 : 28 Ocak 2021, 11:53:38 »
Perez, Quinn, Dixon, Kenan ve Berkay haricinde herkesin mukavelesi devam ediyor. 1+1 olan Eddie, Pierre ve Hamilton var.
Eddie ve Pierre kalır. Dixon da kalmalı devşirme olarak Wilbekin'i falan almayacaksak.Ulanovas'ın sözleşmesi de bitiyor olsaydı keşke.

Bildigim kadariyla DeColo da bitiyor (+1 hakki var bildigim ama bu fiyattan kullanacagimizi sanmam)... Tabi sene sonu kokusu daha net cikar.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7099 : 28 Ocak 2021, 12:02:08 »
Bildigim kadariyla DeColo da bitiyor (+1 hakki var bildigim ama bu fiyattan kullanacagimizi sanmam)... Tabi sene sonu kokusu daha net cikar.
Resmi siteden:
"23 Haziran 1987 tarihinde Sainte-Catherine’de dünyaya gelen 1.96 boyundaki Fransız yıldız Nando De Colo, 2021-2022 sezonunun sonuna dek Fenerbahçe Beko forması giyecektir."

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7100 : 28 Ocak 2021, 21:31:41 »
Lorenzo beş tane Walkup eder, tam bir takoz...

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #7101 : 29 Ocak 2021, 04:15:09 »
👏🏻👏🏻👏🏻 İsmeti uzun zamandır beğenen takip eden biri olarak elinize sağlık. 😎 Umarım bu yaz Euroleague oyuncusu olma hayalini de gerçekleştirir İstanbul'un Anadolu yakasına gelerek...

Mütevazı davranıyor ama bu röportajın olmasında Sinan'ın sinerjisi de çok önemliydi. Beni bu yola iten kişilerin başında geliyor :D

Konuşa konuşa, çağıra çağıra, röportaj yapa yapa sonunda takıma getireceksin :) Dopdolu içerik için teşekkürler.

Normalde bunu söylemem çok etik değil ama biz bizeyiz diye söylüyorum, İsmet benden daha çok istiyor bu transferi :) Ki bence bu kadar istekli ve gerekirse fedakarlık yaparım yine gelirim diyen bir oyuncunun ben açıkçası sahada yüreğini ortaya koyacağına inanıyorum. Çünkü önceliği para olan arkadaşların maalesef bir noktadan sonra bazı şeyler umrunda olmuyor. Ama bu tip oyuncular zaten belli bir fedakarlığı göze alınca kazanmak için savaşıyorlar.

Abi elinize sağlık. Eurolig oyuncusu olmak istiyorum demiş, Mesut Özil demiş daha ne sinyal versin adam.

Eyvallah, yani gerekli mesajı bence de verdi :D

İsmet kesin mi.?

Değil abi, yalnız sana selamı var. Tom Bey, günde milyon tane mesaj atıyor ama bir tanesinde benim için totem yapmıyor dedi. Hatta yabancı oyunculara yazdığın ingilizce mesajları görünce baya bozulmuş. Hadi türkçe atmıyor bari almanca yazsın ben anlarım dedi.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #7102 : 29 Ocak 2021, 04:21:07 »
Ekran görüntüsünü koyamadım ama şu linkte;

https://www.instagram.com/p/CKjj9xyM7K2/

İsmet'in mesajının altına biri ''abi sene sonu bekliyoruz Fenerbahçe'ye 💛💙 Alınacak bir Euroleague kupamız daha var'' demiş ve o da mesajı beğenerek yine sinyali çakmış :D

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #7103 : 29 Ocak 2021, 07:52:06 »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7104 : 29 Ocak 2021, 08:56:51 »
Bizde istersek olur bu transfer hayırlısı.Muhtemel ilk transfer İsmet diyebiliriz.
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2021, 08:57:03 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #7105 : 29 Ocak 2021, 23:02:39 »
Bizim Alperen konusunda bir girişimimiz var mı?
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7106 : 30 Ocak 2021, 13:20:57 »
Birkan batuğuda alabiliriz seneye yerli rotasyonu kuvvetlendirmek için.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #7107 : 30 Ocak 2021, 13:33:35 »
Allah selamet versin Birkan'a

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7108 : 30 Ocak 2021, 13:50:26 »
Küme düşmemekte hedef.Sarunas Vasılukası beğendim.Çok genç değil ama forvet için iyi olabilir.Attığı sayıya bak.Listeme aldım.Aliagda.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7109 : 30 Ocak 2021, 14:08:13 »
Küme düşmemekte hedef.Sarunas Vasılukası beğendim.Çok genç değil ama forvet için iyi olabilir.Attığı sayıya bak.Listeme aldım.Aliagda.

ne kadar vasat adam varsa listene alıyorsun :)