Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007341 defa)

0 Üye ve 121 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9030 : 09 Haziran 2021, 23:20:53 »
Böyle çıkış parası bence hiç bir yerli topcuya verilmesin ama tabi ki Wilbekin mantıklı olan eğer çıkış maddesi varsa :) yukarda da dediğim gibi Bjk beklentisi çok 500 bile vermem Şehmus'a

400 vermişiz Samet, sen o konuda rahat ol :D

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #9031 : 09 Haziran 2021, 23:24:35 »
400 vermişiz Samet, sen o konuda rahat ol :D
:D rahatladım şimdi Beşiktaş Sergen'e para veremiyor gelmiş bizi dolandırmaya çalışıyor Wilbekin olmazsa bir tahminin var mı abi duyum değil tahmin :D

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #9032 : 09 Haziran 2021, 23:28:33 »
:D rahatladım şimdi Beşiktaş Sergen'e para veremiyor gelmiş bizi dolandırmaya çalışıyor Wilbekin olmazsa bir tahminin var mı abi duyum değil tahmin :D

Duyum ya da tahmin olarak değil ama yine maksat muhabbet olsun diye söylüyorum, çoğu kişi burun kıvıracaktır ancak ben yedek guard olarak Türk Telekom'dan Nick Johnson'a teklif yapardım. Çok fazla maliyeti de olmaz onun, hem atletik hem delici hem de şutu var.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #9033 : 09 Haziran 2021, 23:43:17 »
Duyum ya da tahmin olarak değil ama yine maksat muhabbet olsun diye söylüyorum, çoğu kişi burun kıvıracaktır ancak ben yedek guard olarak Türk Telekom'dan Nick Johnson'a teklif yapardım. Çok fazla maliyeti de olmaz onun, hem atletik hem delici hem de şutu var.
Çok soru sorduk ama Igor konusuna ne diyorsun dün patır patır iddialar bugün ses kesildi

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #9034 : 09 Haziran 2021, 23:44:17 »
Gaziantep'in 1.91 boyundaki 2004 doğumlu guardı İbrahim Ethem Yılmaz'ı da buraya not düşeyim.

Yaşıtları, Adriana Lima'nın fotoğraflarına bakarak mastürbasyon yaparken, bu çocuk rakip potaya uyguluyordu bunu. BGL'de 13.3 sayı-4.0 asist-1.7 ribaunt ortalama yakaladı. 2-3 yıl sonra başta Samet olmak üzere diğer kardeşlerimiz bana, ''Abi, ne kadar çıkış verebiliyorsak verelim, bu çocuğu alalım.'' diyecekler.

Günü kurtarırken, yarının planlamasını da şimdiden yapmak lazım.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #9035 : 09 Haziran 2021, 23:45:49 »
Çok soru sorduk ama Igor konusuna ne diyorsun dün patır patır iddialar bugün ses kesildi

Igor Kokoskov'u başta malzemeci Erkan abimiz olmak üzere kimseye yedirmeyeceğiz. Sevgili Erkan abi, buraları okuyorsundur, okumuyorsan da eşin dostun okuyordur, yapma. Oraya buraya mesaj atma, Igor'u sevmiyorlar diye birilerini doldurma, bak gayretullaha dokunursan ben de elimdeki bilgileri dökerim.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9036 : 09 Haziran 2021, 23:57:43 »
Gaziantep'in 1.91 boyundaki 2004 doğumlu guardı İbrahim Ethem Yılmaz'ı da buraya not düşeyim.

Yaşıtları, Adriana Lima'nın fotoğraflarına bakarak mastürbasyon yaparken, bu çocuk rakip potaya uyguluyordu bunu. BGL'de 13.3 sayı-4.0 asist-1.7 ribaunt ortalama yakaladı. 2-3 yıl sonra başta Samet olmak üzere diğer kardeşlerimiz bana, ''Abi, ne kadar çıkış verebiliyorsak verelim, bu çocuğu alalım.'' diyecekler.

Günü kurtarırken, yarının planlamasını da şimdiden yapmak lazım.

Sizin bu genç oyuncu bilgilerinize hayranım tebrik ediyorum.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9037 : 09 Haziran 2021, 23:58:23 »
Igor Kokoskov'u başta malzemeci Erkan abimiz olmak üzere kimseye yedirmeyeceğiz. Sevgili Erkan abi, buraları okuyorsundur, okumuyorsan da eşin dostun okuyordur, yapma. Oraya buraya mesaj atma, Igor'u sevmiyorlar diye birilerini doldurma, bak gayretullaha dokunursan ben de elimdeki bilgileri dökerim.

Neler oluyor.?

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #9038 : 10 Haziran 2021, 00:08:27 »
Nando-Wilbekin-İsmet
Gudu-Melih-Şehmus
Pierre-Shayok-Tarık
Vesely-Polanara-Metecan
Booker-Jaiteh-Ahmet

Böyle de olur sanki. :) 8 yabancılı kadro. Gerekirse 1 kısa ya da uzun eklenebilir. Vesely'i de Udoh'la olan zamanlardaki gibi kullanırız.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #9039 : 10 Haziran 2021, 00:12:09 »
Ahmet mehmet isim çok önemli değil ki , basketbol dünyası daha küçük daha kompakt alan, öyle olunca zaman içinde tanıştığım basketbol camiasının içinde mesai harcayan insanlar oldu, bi şekilde herkes nasıl kendi eş dost arasında fenerbahçe muhabbeti yapıyolarsa ben de kendi çevremle muhabbet ediyorum. En azından ulanovas ve barthel özelinde sürecin böyle olduğu söyleniyo. Olur olmaz zaten kısa süre sonra gelişmeleri hep beraber yaşayıp görücez.

Zaten gerisi bilinen şeyler, gelmesi muhtemel isimler haberlere yansıyo(polonara-booker-shayok-ismet-berkan) yada transfer yapılması beklenen mevkiler az çok belli(bobby-brown-perez 3lüsü giderken oraya en az 2 guard eklemesi her halükarda olacaktır mecburen). Onlar için zaten özel bi duyuma bilgiye kimsenin ihtiyacı yok :)

Zaten duyumculuk vasfım da yok, öyle bi misyonum olsa daha internete düşmeden buraya yada twitter hesabıma shayoku bookerı alıyoruz yazardım, zaten ismetin tüm sezon geyiğini kemal erdemle yaptık hatta adam gelmeden kemal erdem topiğini bile açtı 3-4 ay önce, yani böyle yapsaydım en azından namım yürürdü yada twitterda takipçi kasardım :)

Teşekkürler.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #9041 : 10 Haziran 2021, 01:45:35 »
Wilbekin'i sevmesek de kabul edelim ki elimizi aşırı rahatlatır pasaportu sayesinde. Başkan kafasında belirlediği bütçeye çok değil, 1-2 milyon Euro eklerse eksiksiz bir takım oluruz. 1-2 milyon yüzünden kolumuz bacağımız eksik kalmamalı.

Shayok ligimizden isteyeceğim ilk isim olurdu. Sadece 3 ay oynadığı Avrupa basketbolu için oldukça başarılıydı. Cordinier'den muhtemelen daha ucuz ve bence daha iyi. Mesela güçlü fiziğiyle potaya gidişlerine hastayım ve Cordinier'den daha iyi bu konuda. Euroleague'te her takıma bela olabilir.

Bir de bizim üzerine set çizeceğimiz Punter/Kuric/Carroll/Bobua gibi bir kısaya ihtiyacımız var. Wilbekin Türk olarak gelirse böyle bir keskin şutör alma şansımız da doğar. Punter keşke bizde olsa, kendini fazlasıyla ispatladı.

Ayrıca Tarık'ı kadrolara yazıyoruz hep ama drafta girecek bu sene. Belki seneye olmayacak. Ercan Osmani'yi 4 olarak alıp Metecan'ı da 3 olarak transfer etsek hârika olurdu.

Nando-Wilbekin-İsmet
Guduric-Punter-Şeyhmus
Pierre-Shayok-Metecan
Polanara-Booker-Ercan
Vesely-Jaiteh-Ahmet

Booker iptal olup şutu olan ucuz bir 4 numara alsak, M'Baye gibi.
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2021, 02:01:20 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #9042 : 10 Haziran 2021, 01:57:30 »
Buralar karışır ha

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #9043 : 10 Haziran 2021, 02:20:08 »
Buralar karışır ha

Bulvar 216'da milletin tabağından cheesecake'leri hüpletirken söylediği sözleri duymazlıktan geliyoruz. Ama bir internet sitesinin sahibine içeride ne olup bittiğine dair, kendinden de katarak, her şeyi üfürmesine birilerinin dur demesi lazım tabii. Biraz daha zorlarsa önce ben sosyal medya üzerinden başlarım buna.

Emeğine, yaptıklarına, işine saygım sonsuz. Orada burada şovunu yapıyor, ona da eyvallah. Ama burası Fenerbahçe Spor Kulübü kardeşim, buranın bir ağırlığı var. Sana da mikserlik yap diye maaş ödemiyorlar.

Kokoskov'a sen sallarsın, Samet sallar, Efe sallar, İlhan abi sallar, badboys bu işin bayrak tutanı zaten :D Ama kulübün maaşlı personeli bu topa girmez, giremez. Bu konuyu şimdilik böyle toparlıyorum ama insanlar yedikleri nanenin bilindiğini de bilsin diye kayıtlara geçiyorum.
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2021, 02:21:06 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9044 : 10 Haziran 2021, 07:21:34 »
Nando-Wilbekin-İsmet
Gudu-Melih-Şehmus
Pierre-Shayok-Tarık
Vesely-Polanara-Metecan
Booker-Jaiteh-Ahmet

Böyle de olur sanki. :) 8 yabancılı kadro. Gerekirse 1 kısa ya da uzun eklenebilir. Vesely'i de Udoh'la olan zamanlardaki gibi kullanırız.

ağzın bal yisin. vesely'yi ne zaman tek opsiyonlu 5 görsek hayal kırıklığımız büyük oldu. öncelikle kısa oyuncunun karşısında kalabiliyor değil, kısa oyuncu karşısında kalmayı seviyor. ne zaman ki üst düzey penetreci çıkıyor karşısına ne savunması kalıyor ne pota altı koruması. ribaundlar ise bambaşka bir hikaye, EL'nin (averajda) en kötüsüyüz, daha ötesi yok. vesely'nin switchte dışarıda kalması, hücumda da yüksek posttan oyun kurması bizim için elzem. her iki durumda da ribaunddan golü yiyoruz. hele bir de tokat manyaklığı! yarım dairede demarke pozisyonda kucağına düşeni bile tokatlıyor ya, barthel'in boş 3'lüğü atmamasından daha fazla deliriyorum.