Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006941 defa)

Ero1907 ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9870 : 29 Haziran 2021, 16:02:50 »
Polonara'yı bazı durumlarda 3 numarada da görebilir miyiz acaba? bence koç bu opsiyonu da deneyecektir.
3 değilde 5 kullandı Baskonia özellikle Tavares'e karşı yada çeyrek final serisinde Valencia'ya karşı uzunları dışarı çıkarmak için kullandılar zaman zaman

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9871 : 29 Haziran 2021, 16:37:36 »
Polonara’nın transferini açıkladığı instagram paylaşımının altına marco spissu 💛💙 şeklinde yorum atmış.Alakalıdır alakasızdır bilemem ama bir süre önce zaten ismi sıkça geçiyordu bizle.Düşük ihtimalde olsa onunla ilgili bir gelişme olabilir belki önümüzdeki günlerde.Onun haricinde şu an ki görüntüde eğer o da gelecekse
Henry-Spissu-İsmet
Nando-Marko-Şehmus
Pierre-Shayok-Tarık
Polonara-x-Metecan
Vesely-Booker-Ahmet
şeklinde oluşuyor kadro.Bununla birlikte 1907basketbol adlı bir sayfa yapılacak transferler dışında bir fırsat transferi konusunu vurgu yapmıştı,genelde çok sallama haber yapmazlar bu tip konularda,hatta tüm imkanların bu transfer için zorlanacağını söylemiş şimdi,bu ismin de eski bir oyuncumuz olduğunu söylemişti.Kesin olmamakla birlikte oklar yine Bjelica’ya çıkıyor burada.Üstelik eğer 4e düşünülen isim bjelica’ysa spissu da çok gerçekçi duruyor 1deki hedef isim açısından
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2021, 16:42:00 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #9872 : 29 Haziran 2021, 16:37:45 »
metecan  p.karsıyakadan ayrılmış :)

yarın 12:01  gelir

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #9873 : 29 Haziran 2021, 17:22:08 »
Bu kadro 11 yabancılı, yani mümkün değil. Süreler de 12 oyuncudan fazla olacak şekilde dağıtılmış.
Demek istediğinizi anlıyorum ama, Barthel'in kaldığı durumda başka uzun alınamaz. Hatta Polonara gelmişken 4-5'ten o kadar süre alacak Barthel de kalamaz, Jaiteh de gelemez bence.
Bence kısalara bir yabancı eklemesi + olabiliyorsa Şehmus ile transferi kapatırız.
9 yabancı ile durulup olursa fırsat transferi kovalanır.

10 yabanci oluyor... Ucuncu zari da atip Jaiteh i getiriyor mirinkirin....

Valla bu da bir yontem ... 10 uncu yabanciyi kisa almak ta bir yontem

9 yabanci ile baslayip duruma gore NBA den birini zorlamakta bir yontem .... gorecegiz ne olacagini ama bence 9 yabanci ile baslanacak...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #9874 : 29 Haziran 2021, 17:40:49 »
10 yabanci oluyor... Ucuncu zari da atip Jaiteh i getiriyor mirinkirin....

Valla bu da bir yontem ... 10 uncu yabanciyi kisa almak ta bir yontem

9 yabanci ile baslayip duruma gore NBA den birini zorlamakta bir yontem .... gorecegiz ne olacagini ama bence 9 yabanci ile baslanacak...

Komsuoğlu Bey boşa öyle demez. Kesinlikle 9 yabancı ile başlayacağız sezona. Bir aksilik olmazsa Şehmus da geldikten sonra başka kısa transferi olmayıp sadece Barthel'in yerine bir 4,5 numara gelir ve hazırlık turnuvalarını beklemeye başlarız heyecanla.

Ha Şehmus işinde beklenmedik bir sorun çıkar, Efes bir anda fiyat arttırır ya da hiç gündemde olmayan bir yabancı takım devreye girer alırsa o zaman yabancı bir kısa takviyesi ile 10 yabancılı kadroyla başlama ihtimalimiz doğar. Ama Komusoğlu'nun Şehmus transferinde sorun çıkmayacağı öngörüsüyle konuştuğu hemen hemen kesin gibi.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #9875 : 29 Haziran 2021, 17:58:40 »
Komsuoğlu Bey boşa öyle demez. Kesinlikle 9 yabancı ile başlayacağız sezona. Bir aksilik olmazsa Şehmus da geldikten sonra başka kısa transferi olmayıp sadece Barthel'in yerine bir 4,5 numara gelir ve hazırlık turnuvalarını beklemeye başlarız heyecanla...

Benim anladigim Barthel yerine Fonthecio gelecek

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #9876 : 29 Haziran 2021, 18:09:20 »
Benim anladigim Barthel yerine Fonthecio gelecek

Koçun isteği bu yönde olabilir tabii. Herkes çember savunucusu bir uzun beklerken Igor kendi planları doğrultusunda farklı bir yapıya yöneliyordur.

Başka forumlarda Polonara'ya yaptığı sarı lacivert kalpli yorum nedeniyle oo Spissu'yu da kesin aldık yorumları yapılmış bu arada ama ben pek katılmıyorum buna. Oyuncuyu da hiç tanımıyorum.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #9877 : 29 Haziran 2021, 18:14:11 »
Koçun isteği bu yönde olabilir tabii. Herkes çember savunucusu bir uzun beklerken Igor kendi planları doğrultusunda farklı bir yapıya yöneliyordur.

Başka forumlarda Polonara'ya yaptığı sarı lacivert kalpli yorum nedeniyle oo Spissu'yu da kesin aldık yorumları yapılmış bu arada ama ben pek katılmıyorum buna. Oyuncuyu da hiç tanımıyorum.

Spissu ?? hic bilemedim .... 10 uncu olarak alirlar mi??? sanki inandirici degil

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #9878 : 29 Haziran 2021, 18:16:39 »
1 2 yerde chris jones ile ilgilendiğimizi yazıyolar takip edeni varmı bu oyuncuyu
daha önce bursa da oynadı oradan macabiye gitti. bize karşı tek başına direndiği bir maç vardı. benim orada dikkatimi çekti. sonra macabi yaptı. vasatın çok az üstünde performans sergiledi orada. eurolige alışma dönemiydi. bu sene daha iyi olacaktır.
ikili oyunlarda başarılı genelde orta mesafe veya uzuna oynayarak bitiriyor. asist oranı yüksek. yüzdesini bilmiyorum ama 3 lük az deniyor onu biliyorum.
bence iyi bir yedek olur, çünkü wilbekinle oynarken de sorun çıkarmadan kenarda sırasını bekledi, oyuna girince booker la vesely  polanara ile sık sık ikili oyun oynayabilir.

Çevrimdışı Soner

• Üye
  • Yer: Van
« Yanıtla #9879 : 29 Haziran 2021, 18:46:13 »
Murat aşık Twitter da fenerbahcenin yeni transferlerinin belirtildiği bir tvite berkan durmaz diye cevap yazmış
Onu da mi alicaz acaba

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #9880 : 29 Haziran 2021, 18:50:17 »
Murat aşık Twitter da fenerbahcenin yeni transferlerinin belirtildiği bir tvite berkan durmaz diye cevap yazmış
Onu da mi alicaz acaba

olabilir 2 sene once de alacaktik berkan i ama cenesi yuzunden iptal oldu o transfer. (Detayini Kemal Erdem bilir)
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2021, 18:51:37 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #9881 : 29 Haziran 2021, 19:01:55 »
Berkan geçtiğimiz günlerde Pınar Karşıyaka'yla prensip olarak anlaşmıştı, imzaya kalmıştı işi. En azından Ufuk Sarıca, Berkan'ı kadrosunda düşünerek hamle yapıyor bu dönemde.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9882 : 29 Haziran 2021, 19:44:45 »
Onu da mi alicaz acaba
Umarım böyle bir transferin olacaksa bile Şehmus'un alınamama ihtimaliyle bir bağlantısı olmaz,ne yapıp edip Şehmus'u eklemek lazım şu yerli rotasyonuna+Hem Metecan hem de Berkan yabancı bir uzun daha geldiği takdirde çok gereksiz olacak.Acaba şimdilik yabancı uzun transferinden vazmı geçildi

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #9883 : 29 Haziran 2021, 20:08:25 »
Gecen sene cok zar attik ... biri tuttu Pierre

Bu sene iki zar attik biri shayok biri booker....

Bekleyip göreceğiz
Booker pek de zar sayılmaz abi bence. Ne alacağın belli, üzerine çıkarsa ne ala.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #9884 : 29 Haziran 2021, 20:19:13 »
Booker pek de zar sayılmaz abi bence. Ne alacağın belli, üzerine çıkarsa ne ala.

ne yapacagi belli katiliyorum, hucum anlaminda biliyoruz ... ama takima uyum saglar mi? en azindan savunma yapmasa bile adamini kovalar mi? dogru yerde durur mu? nedense yorum yapamiyorum bu konularda ...

Belki de cevabi biliyorum ama kabul etmek istemiyorum :)