Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007234 defa)

0 Üye ve 114 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10020 : 03 Temmuz 2021, 23:21:44 »
ben atayım linki murat zorlu sordu o cevapladı
https://www.youtube.com/watch?v=d1vqdGLFtuE

Eyvallah teşekkür ederim.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10021 : 03 Temmuz 2021, 23:52:17 »
Eyvallah teşekkür ederim.
rica ederim abi 16 kişilik takım kurulacakmış isimlerden biri yiğit onan olsa takviye gelecek daha da anlaşılan videodan anladığım

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #10022 : 04 Temmuz 2021, 00:20:53 »
Murat abinin Frank Mason için söylediklerini görünce çok istedim gelmesini. Oyun kurucu bölgemiz ve De Colo inanılmaz rahatlar.

Çevrimdışı ozgur.solak

• Üye
  • Yer: brussel
« Yanıtla #10023 : 04 Temmuz 2021, 00:47:03 »
Hangi mecra? Link alabilir miyiz?
Kusura bakmayin yeni gordum, arkadas atmis linkini zaten, iyi geceler.

• Üye
« Yanıtla #10024 : 04 Temmuz 2021, 00:50:56 »
rica ederim abi 16 kişilik takım kurulacakmış isimlerden biri yiğit onan olsa takviye gelecek daha da anlaşılan videodan anladığım

Nando-Henry-İsmet
Gudu-Şehmus-Melih
Pierre-Shayok-Tarık
Polonara-????-Metecan-Yiğit
Vesely-Booker-Ahmet

Bir tek Barthel'den çıkılması halinde uzun transferi yapılır gibi duruyor ama sayısal olarak bakılırsa. Murathanoğlu'nun anlattığı Frank Mason gerçekten de böyleyse kısa rotasyonunda kaliteyi bir anda ilk 3 takım içerisine sokmuş oluruz muhtemelen.

Şehmus'tan yüksek buy out talebi nedeniyle bu sene için vazgeçilip onun yerine Mason ya da benzeri bir oyun kurucu daha alınacak olabilir mi? Bir sürü senaryo yazılabilir herhalde şu aşamada.

• Üye
« Yanıtla #10025 : 04 Temmuz 2021, 00:51:31 »
Kusura bakmayin yeni gordum, arkadas atmis linkini zaten, iyi geceler.

Estağfurullah teşekkür ederim, iyi geceler.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10026 : 04 Temmuz 2021, 01:00:36 »
Nando-Henry-İsmet
Gudu-Şehmus-Melih
Pierre-Shayok-Tarık
Polonara-????-Metecan-Yiğit
Vesely-Booker-Ahmet

Bir tek Barthel'den çıkılması halinde uzun transferi yapılır gibi duruyor ama sayısal olarak bakılırsa. Murathanoğlu'nun anlattığı Frank Mason gerçekten de böyleyse kısa rotasyonunda kaliteyi bir anda ilk 3 takım içerisine sokmuş oluruz muhtemelen.

Şehmus'tan yüksek buy out talebi nedeniyle bu sene için vazgeçilip onun yerine Mason ya da benzeri bir oyun kurucu daha alınacak olabilir mi? Bir sürü senaryo yazılabilir herhalde şu aşamada.
Burada Murat M. dediği çok önemli bir şey var Allah korusun Henry'e bir şey olsa kısa rotasyonun geçen seneden farkı yok diyor çok doğru oraya bir takviye şart kesinlikle, Şehmus'dan vazgeçip yabancı kısa alsak eldeki yerliler ligdeki final serisinde bizi taşır mı Ahmet-Tarık-Melih-Metecan-İsmet evet taşırsa yapılabilir dediğin hamle

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #10027 : 04 Temmuz 2021, 01:10:55 »
Kısa rotasyonu çok önemli. Valla ben şahsen isterim böyle şut sokabilen bir kısayı
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #10028 : 04 Temmuz 2021, 01:37:59 »
Şeyhmus'u hepimiz isteriz ama Murat abinin çizdiği resimdeki Frank Mason'a daha çok ihtiyacımız var.

Sezona 10 yabancı ile girersek hiçbir eksiğimiz olmaz ama bu 10.yabancıyı sezon içine bırakıcaz bence.

Mason-Henry-İsmet
De Colo-Shayok-Melih
Guduric-Pierre-Tarık
Polonara-Fontecchio-Metecan
Vesely-Booker-Ahmet

« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2021, 01:38:28 Gönderen: Erdal Soner »

• Üye
« Yanıtla #10029 : 04 Temmuz 2021, 01:38:25 »
Burada Murat M. dediği çok önemli bir şey var Allah korusun Henry'e bir şey olsa kısa rotasyonun geçen seneden farkı yok diyor çok doğru oraya bir takviye şart kesinlikle, Şehmus'dan vazgeçip yabancı kısa alsak eldeki yerliler ligdeki final serisinde bizi taşır mı Ahmet-Tarık-Melih-Metecan-İsmet evet taşırsa yapılabilir dediğin hamle

Final serisine taşır taşımasına bence ama kupayı aldırmaz  ;D Ha bu ne kadar umrumuzda o da tartışılır ama kulüp yerli rotasyonunu genişletmeyi önemsediğine göre (+Efes'e karşı 3 maçta yenilen fark da etkilemiş olmalı) Şehmus konusunda pek kolay kolay geri adım atmayacağını düşünüyorum bizimkilerin.

Öte yandan MM de bu cümlesinde çok haklı, Allah korusun Henry'e bir şey olsa geçen senenin kısa rotasyonuna aynen geri dönüyorsun, bu ciddi bir tehlike ve risktir. Ama oraya bir takviye daha gelirse riski minimize etmiş, Koçun da kafası rahat bir şekilde sezona başlamasına vesile olmuş oluyorsun.

Kokoskov galiba bir röportajında bu sene çok iyi takviyeler yapıldı, ben bu takımı şampiyon yaparım demiş. Belki de ekstra point guard alındığı ya da alınacağını hesaba katarak bu cümleyi sarf etmiş olabilir dedi ayrıca MM Vole'deki programında. İnşallah diyelim.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #10030 : 04 Temmuz 2021, 01:40:03 »
Henry Mason İsmet
De Colo Guduric Şehmuz Melih
Pierre Shayok Tarık
Polonara 4-5 oynayan uzun Metecan
Vesely Booker Ahmet

EL için bence gayet yeterli kadro. Kısalarda farkı Efes ile kapatıp uzunlarda rahatlıkla açmış oluruz.
Ligde ise Final serisinde

Henry İsmet
De Colo Şehmuz Melih
Pierre Tarık
Polonara Metecan
Vesely Ahmet

Bu rotasyon gayet de hedefe götürebilir

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #10031 : 04 Temmuz 2021, 01:42:53 »
Final serisine taşır taşımasına bence ama kupayı aldırmaz  ;D Ha bu ne kadar umrumuzda o da tartışılır ama kulüp yerli rotasyonunu genişletmeyi önemsediğine göre (+Efes'e karşı 3 maçta yenilen fark da etkilemiş olmalı) Şehmus konusunda pek kolay kolay geri adım atmayacağını düşünüyorum bizimkilerin.

Öte yandan MM de bu cümlesinde çok haklı, Allah korusun Henry'e bir şey olsa geçen senenin kısa rotasyonuna aynen geri dönüyorsun, bu ciddi bir tehlike ve risktir. Ama oraya bir takviye daha gelirse riski minimize etmiş, Koçun da kafası rahat bir şekilde sezona başlamasına vesile olmuş oluyorsun.

Kokoskov galiba bir röportajında bu sene çok iyi takviyeler yapıldı, ben bu takımı şampiyon yaparım demiş. Belki de ekstra point guard alındığı ya da alınacağını hesaba katarak bu cümleyi sarf etmiş olabilir dedi ayrıca

MM Vole'deki programında. İnşallah diyelim.

Nerde şampiyon yapcağım demiş lig mi .?

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10032 : 04 Temmuz 2021, 01:55:26 »

Kokoskov galiba bir röportajında bu sene çok iyi takviyeler yapıldı, ben bu takımı şampiyon yaparım demiş. Belki de ekstra point guard alındığı ya da alınacağını hesaba katarak bu cümleyi sarf etmiş olabilir dedi ayrıca MM Vole'deki programında. İnşallah diyelim.
Oraya takviye şart kadroda biraz şişecek belki de ama yapacak bir şey yok camianın başına yıllardır gelenler ortada
Kokoskov ben bu takımı şampiyon yaparım lafı troll değil mi angelovski'ye gönderme olarak paylaşım yapıldı yapan kişide levent yavuz herhalde igorun levent yavuza böyle bir mesaj atacağın imkan vermiyorum :D

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10033 : 04 Temmuz 2021, 02:01:55 »
Henry Mason İsmet
De Colo Guduric Şehmuz Melih
Pierre Shayok Tarık
Polonara 4-5 oynayan uzun Metecan
Vesely Booker Ahmet

EL için bence gayet yeterli kadro. Kısalarda farkı Efes ile kapatıp uzunlarda rahatlıkla açmış oluruz.
Ligde ise Final serisinde

Henry İsmet
De Colo Şehmuz Melih
Pierre Tarık
Polonara Metecan
Vesely Ahmet

Bu rotasyon gayet de hedefe götürebilir
İşte Şehmus olur üstüne yazdığın gibi kısa olursa hem elimiz rahatlar hem de efes'i güçlendirmemiş oluruz böyle bir hamle iyi olur eğer bütçe uygunsa ali koçun basın toplantısında şikayeti yerlilerin rekabet içinde olmamasıydı en azından onları rekabete sokacak ortam kurulması çok önemli melih'in son senesi galiba kontrat kapmak için oda kıpırdanır azda olsa kısalarda bir rekabet olur

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #10034 : 04 Temmuz 2021, 03:08:47 »
Ben başka Mason'a mı baktım acaba? NBA'deki şut yüzdesi rezalet, serbest atışları bile kötü.
Kara deryalarda bir FENERsin!