Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006790 defa)

0 Üye ve 119 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ata771

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11325 : 12 Nisan 2022, 00:35:06 »
pangos-loyd-xxx-moerman-davies hoca da pascual.3 numaraya ponitka ayrıldı diye biliyorum bence fenerbahçe gibi bi kulüp için hiç de abartı değil bu kadro.
davis bize düşmez bence monaco veya milano yapma ihtimali yüksek. Moerman da iyi oyuncu ama o da monaco yapabilir 30 milyon harcatacaklarmış. Pasqual ile birlikte zenit gm’i de gelmesi lazım oyuncu tercihleri çok başarılı

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11326 : 12 Nisan 2022, 00:52:35 »
ben artık maodo lo’yu bile henry’e lorenzo’ya tercih ederim.üçlük atan kısa istiyorum artık kafayı yicem ya topluyoruz kazmaları guard diye sırf neymiş iyi savunma yapıyolarmış.micic ve larkin ikisinin de savunmayla alakası yok 5 numaraları ayakları yavaş pleiss adamlar şampiyon oldu.sen önce avrupanın en iyi hücum takımlarından biri ol sonra çabayla vs bi şekilde halledersin savunmayı.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #11327 : 12 Nisan 2022, 01:27:39 »
ben artık maodo lo’yu bile henry’e lorenzo’ya tercih ederim.üçlük atan kısa istiyorum artık kafayı yicem ya topluyoruz kazmaları guard diye sırf neymiş iyi savunma yapıyolarmış.micic ve larkin ikisinin de savunmayla alakası yok 5 numaraları ayakları yavaş pleiss adamlar şampiyon oldu.sen önce avrupanın en iyi hücum takımlarından biri ol sonra çabayla vs bi şekilde halledersin savunmayı.
hücumları tabiki daha ön planda ama micic ve larkinin hiç savunma yapmadığı kısmına katılmıyorum pek. İkisi de eksi yazmıyor sende mesela nando direkt eksi yazıyor. Tercih edilecek oyuncularda hücum yönüne ağırlık verilmesi gerektiğine katılıyorum ama bizim takımın oyuncu kadrosundan daha ciddi sorunları var

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11328 : 12 Nisan 2022, 01:31:07 »
hücumları tabiki daha ön planda ama micic ve larkinin hiç savunma yapmadığı kısmına katılmıyorum pek. İkisi de eksi yazmıyor sende mesela nando direkt eksi yazıyor. Tercih edilecek oyuncularda hücum yönüne ağırlık verilmesi gerektiğine katılıyorum ama bizim takımın oyuncu kadrosundan daha ciddi sorunları var
bence savunma yetenekleri çok çok kısıtlı ama çaba gösteriyolar,kendilerini yerden yere atıyolar yeri gelince.de colo zaten bence aşırı ekstra bi örnek ben onun kadar eksi yazan bi oyuncu var mı emin değilim euroleaguede.bizden daha ciddi sorunları olduğu konusuna da katılmıyorum ben sonuçta geçen sene şampiyon olmuş bir takım sadece sertaç ayrıldı yerini dolduramadılar biz hücum bile yapamıyoruz daha.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #11329 : 12 Nisan 2022, 01:34:03 »
bence savunma yetenekleri çok çok kısıtlı ama çaba gösteriyolar,kendilerini yerden yere atıyolar yeri gelince.de colo zaten bence aşırı ekstra bi örnek ben onun kadar eksi yazan bi oyuncu var mı emin değilim euroleaguede.bizden daha ciddi sorunları olduğu konusuna da katılmıyorum ben sonuçta geçen sene şampiyon olmuş bir takım sadece sertaç ayrıldı yerini dolduramadılar biz hücum bile yapamıyoruz daha.
ciddi sorunları  olan kulüp biziz zaten ben efesle ilgili bir şey olarak yazmadım onu

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11330 : 12 Nisan 2022, 01:39:13 »
ciddi sorunları  olan kulüp biziz zaten ben efesle ilgili bir şey olarak yazmadım onu
anladım👍🏻 işin o kısmı zaten aşikar

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #11331 : 13 Nisan 2022, 09:48:20 »
Micic savunma yapıyor, tepede de colo gibi kara delik değil.. larkini idare ediyorlar ama Efes bu sene final four bile olmayabilir.. ciddi uzun problemi var, dunston bu yaşta ne verecek ?..
Vesely ve polanara Efes te olsa biz değil Avrupadaki hiç bir takım karşısında duramaz

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
« Yanıtla #11332 : 13 Nisan 2022, 09:50:57 »
İlk iş Sertaç ve Sasa dan kurtulmak,
Veysel i emekliliğe kadar bağlamak,
Starks, de colo, barthel, shayok, booker, metecan a teşekkür ederek vedalaşmak,
1,3,4 ve 5 takviye yapılması..

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #11333 : 13 Nisan 2022, 09:55:24 »
Polonaraya bu kadar anlam yüklenmesi cok ilginç. Geldigi günden bu yana ne verdigi belli degil. Kariyeri de zaten başarılarla dolu degil. Bununla birlikte de çok yetenekli bir oyuncu olduğunu hic bir zaman düşünmedim. Seneye gitse yokluğunu farketmem bile.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
« Yanıtla #11334 : 13 Nisan 2022, 10:07:14 »
Bugün moerman buraya istenen transferlere yazılıyor, bizde olsa polonaradan ne farkı kalırdı.. bu sene hoca polonara nasıl oynayamaz dersi verdi...
Sevmedigimiz gergin senelerdir moerman dan verim alıyor, bir sene Barcelona hariç kariyer yok
4 e iyi bir oyuncu alınırsa, kadroda 15 dakika rahat süre bulur, giderse üzülür müyüm hayır..

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #11335 : 13 Nisan 2022, 10:25:49 »
Polonaraya bu kadar anlam yüklenmesi cok ilginç. Geldigi günden bu yana ne verdigi belli degil. Kariyeri de zaten başarılarla dolu degil. Bununla birlikte de çok yetenekli bir oyuncu olduğunu hic bir zaman düşünmedim. Seneye gitse yokluğunu farketmem bile.

Olduğundan daha değersiz gösterilmesi için koçu her şeyi yaptığı için tabi ki de yokluğunu hissetmeyiz. Bok gibi bir koç var başımızda onun için oyuncular hakkında yorum yaparken bunu göz ardı etmemek lazım.

Ve katılıyorum Vesely- Polonora olan takım efes olsaydı başka bir şampiyonluk adayı bile konuşulmazdı

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #11336 : 13 Nisan 2022, 11:38:29 »
Polonara oyuna girdi gs maçında ilk 8 dk bir tane top temas etmedi adamın eline hücumda. Hiçbir plan olmadığı belli adamın üzerine attığı şutlar bile genellikle hücum süresinin sonunda elinde patlayan toplar.  Geçen seneki acayip oynanan baskonia’nın guardı ve 4 numarası sende bir aç izle nasıl oynuyorlarmış Allah aşkına. Polonara’ya hücumda metecan muamelesi yapıyor adam

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11337 : 13 Nisan 2022, 12:13:57 »
Yapacağı tek ış başkan yönetimin bu branşı kuvvetlendirmek iyi hücum takimi kurmak olmalı.Sayi üretemiyoruz Artı Kadın basket voleybol şubelerinde ufalma olacak erkek voley kendi yağında zaten Tek burayıda kuvvetlendiremeyecekse bıraksın artık ayıp.Futbol endeksli taraftarların umrunda olmasaa büyük kısım Fenerbahçeli kırık kırgın öfkeli.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #11338 : 13 Nisan 2022, 13:06:14 »
Polonara ust duzey bir oyuncu degil. Ben çok tartismam bunu. Attigi sutlarda meymenet yok. Moerman ile falan hayatta kıyaslamam.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11339 : 13 Nisan 2022, 13:37:23 »
Polonara oyuna girdi gs maçında ilk 8 dk bir tane top temas etmedi adamın eline hücumda. Hiçbir plan olmadığı belli adamın üzerine attığı şutlar bile genellikle hücum süresinin sonunda elinde patlayan toplar.  Geçen seneki acayip oynanan baskonia’nın guardı ve 4 numarası sende bir aç izle nasıl oynuyorlarmış Allah aşkına. Polonara’ya hücumda metecan muamelesi yapıyor adam
geçen sene playoff bile yapamayan baskonia’nın guardı ve 4 numarasını alıp playoff hatta final four hedefliyoruz sizce de bu biraz acı değil mi?