Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006736 defa)

Samet_GFB ve 104 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11820 : 01 Haziran 2022, 19:44:30 »
calathes-okobo
lundberg-guduric
?-pierre
motley-polonara
milutinov-booker
ben olsam gudurici 3’te kullanıp grigonis’e giderim.bu motley eğer sadece 5 oynayacaksa tabi 4 de lazım.sadece özetlerini izlediğim için bilgim yok kendisi hakkında.
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2022, 19:44:41 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11821 : 01 Haziran 2022, 19:54:07 »
calathes-okobo
lundberg-guduric
?-pierre
motley-polonara
milutinov-booker
ben olsam gudurici 3’te kullanıp grigonis’e giderim.bu motley eğer sadece 5 oynayacaksa tabi 4 de lazım.sadece özetlerini izlediğim için bilgim yok kendisi hakkında.
En fazla 10 galibiyet alır bu takım  ;D

PS: Milutinov’a 4 ay sakatlık yazdım…

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11822 : 01 Haziran 2022, 19:56:43 »
En fazla 10 galibiyet alır bu takım  ;D

PS: Milutinov’a 4 ay sakatlık yazdım…
abi milutinov bu aralar playoff’ta 30-40 dakika süre alıyor sürekli double double ile.yani sakatlık konusunda o kadar büyük sorun olsa en yakından biri olarak itoudis kendi istemezdi geliyor bana.ikili oyunlarda da okobo ve lundberg tercihlerine de kağıt üstünde uyum sağlıyor.bilemiyorum şahsen maaşı iyi seviyede olursa çok da kötü olmayabilir.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #11823 : 01 Haziran 2022, 20:08:53 »
abi milutinov bu aralar playoff’ta 30-40 dakika süre alıyor sürekli double double ile.yani sakatlık konusunda o kadar büyük sorun olsa en yakından biri olarak itoudis kendi istemezdi geliyor bana.ikili oyunlarda da okobo ve lundberg tercihlerine de kağıt üstünde uyum sağlıyor.bilemiyorum şahsen maaşı iyi seviyede olursa çok da kötü olmayabilir.

Efe 4 ay tabiki biraz abartma ... ama adam müzmin sakat... son maçlarda ne yaptigi yanıltmasın
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11824 : 01 Haziran 2022, 20:14:57 »
Sakatlık mevzusunu takılmak için yazdım. Vesely’yi de havada kaptı mesela Barça.

Milutinov kısa oyuncu savunamaz. Booker zaten Allah’a emanet savunmada. Motley de pota altı savunmacısı gördüğüm kadarıyla…

Yazılanlardan Lundberg’i olumlu buldum.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11825 : 01 Haziran 2022, 20:40:01 »
Efe 4 ay tabiki biraz abartma ... ama adam müzmin sakat... son maçlarda ne yaptigi yanıltmasın
yani 1.3 milyon euroya oynarım derse booker yerine ona veririm o parayı.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11826 : 01 Haziran 2022, 20:54:56 »
Milutinov 2.5 M € kazanıyormuş Çeska'da  :o

O kadar saçma sapan işler içindeyiz ki…

Madem Vesely, Nando dönemi bitti reset atalım takıma. Yeni bir yapılanmaya gidelim… Milutinov falan nerden çıkıyor.

Motley için denenebilir diye düşünüyorum. Adam atlıyor zıplıyor. Geçiş hücumunda en önde koşuyor. VTB’de 21 sayı, Eurocup’ta bir o kadar ortalama ile oynuyor… Orta mesafesi belirsiz ama alınsın hadi… Kısalarda şutu olduğu için Lundberg iyi haber. Ama yetmez… Kesinlikle bir keskin şutöre daha ihtiyaç var… Bu yeni bir PG olursa, Henry kalır. İtoudis, Okobo diyorsa da Henry ile değiştirirsin. 

Larkin falan diye yola çıktık yahu…

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11827 : 01 Haziran 2022, 20:55:19 »
Bu olur bak  ;D

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11828 : 01 Haziran 2022, 21:07:56 »
Milutinov 2.5 M € kazanıyormuş Çeska'da  :o
clyburn’ün efese 2.1’e imza attığı piyasada kendisi de biliyor o parayı kazanamayacağını.sınırı clyburn belirledi bence bu yaz fiyatlarda.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11829 : 01 Haziran 2022, 21:11:43 »
Taraftar bu zıpçıktı yönetime baskı oluşturmalı. Madem Ali Koç bütçe düşmeyecek dedi…

Serhat Bey, Jesus’un helikopterinde ne arıyor mesela, şov peşinde koşmayı bırakacak…

Doğru düzgün adamlar alacaklar. İtoudis’i getiriyorsan adamın eline parayı verip kenara çekileceksin.

Gherardini’nin kariyerine bak bir de şimdi takıma GM olarak düşünülen Derya’nın kariyerine bak. Dar alanda kısa paslaşmalar… NBA’den oyuncu çekme işi falan eskide kaldı, geçmiş olsun… Bir daha zor buluruz Udoh falan…

Bu kulüp kimsenin babasının malı değil… Taraftar kafasını toplayıp hop n’oluyor demedikçe bunlar devam eder.

Madem bu Ali Koç taraftara göre iş hallediyor, taraftar da bunların oluşturduğu gündemi elinin tersiyle itip kendi gündemini yaratacak… Derya kimmiş adam gibi menajer getiremiyorsan İtoudis tek yetkili olacak diyecek…

Neyse… Uzattıkça uzatacağım  :P Burada keseyim…

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #11830 : 01 Haziran 2022, 21:34:15 »
22.30da
Güzel bir yayınımız var
Ben, Kemal, Hakan abi ve Murat
Finali, gelecek seneyi konuşacağız
Müsait olanları bekleriz
https://youtu.be/v4Peod8y924
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #11831 : 01 Haziran 2022, 22:11:44 »

Iste booker yerine alsan eyvallah ama vesely yerine aliyorsun .... bir hayal et kisalari ... resmen bayram olur
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #11832 : 01 Haziran 2022, 22:28:05 »
Ne kadar doğru bilmiyorum ama monaconun bookera ilgisi varmış sanırım.Eğer kontratı karşılanırsa gidebilir bir ihtimal booker'da
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2022, 22:28:12 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #11833 : 01 Haziran 2022, 22:31:11 »
Arkadaşlar Okobo’nun neyi bu kadar heyecan yarattı anlamadım ben.

Hele Henry ile ikili oluşturacaklarsa PG’nin dış şut katkısı yine şansa kalır.

Okobo&Henry değişikliği bile üzerinde düşünülecek bir şey. Asvel’de önemli sayı opsiyonuydu Okobo… Henry’nin iki katı falan şut kullanmıştır herhalde. Henry kadar asist de yapan bir oyuncu değil. Savunması da Henry’den iyi değildir.

Bizim seviyemiz Asvel gibi mi olsun yani, anlamadım.

Okobo geçen sene EL sezon genelinde %36,8 ile üçlük atmış. Dış şut konusunda elbette Larkin kadar güvenilir bir el diyemeyiz ama bence en az Larkin kadar güçlü şekilde potaya gidebilen, net bir skor potansiyeli. Delicilik konusunda elit seviye bir guard. Üçlük yüzdesini 1-2 puan daha artırırsa Larkin ortalamasını da yakalıyor bu arada. Savunması Itoudis ile bir tık daha gelişebilir, yaşı genç oyuncu, o potansiyeli de var. Henry ile hemen hemen aynı asist ortalamasına sahip (Okobo 3,9 - Henry 4,2). Şu an için Henry ile birbirlerinin ikamesi değiller bence, farklı tipte oyuncular. O bakımdan Okobo gelirse Henry gider/gitsin diyemem şahsen.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11834 : 01 Haziran 2022, 22:47:26 »
Okobo geçen sene EL sezon genelinde %36,8 ile üçlük atmış. Dış şut konusunda elbette Larkin kadar güvenilir bir el diyemeyiz ama bence en az Larkin kadar güçlü şekilde potaya gidebilen, net bir skor potansiyeli. Delicilik konusunda elit seviye bir guard. Üçlük yüzdesini 1-2 puan daha artırırsa Larkin ortalamasını da yakalıyor bu arada. Savunması Itoudis ile bir tık daha gelişebilir, yaşı genç oyuncu, o potansiyeli de var. Henry ile hemen hemen aynı asist ortalamasına sahip (Okobo 3,9 - Henry 4,2). Şu an için Henry ile birbirlerinin ikamesi değiller bence, farklı tipte oyuncular. O bakımdan Okobo gelirse Henry gider/gitsin diyemem şahsen.
Fransa ligine bakmıştım. 27% ile üçlük atmış bu sezon. Önceki sezonları da inişli çıkışlı. O yüzden şutunu güvenilmez buldum. İkisinin de kariyer ortalaması 35% bu arada. Ben PG’ye şutu keskin biri gelsin istiyorum. Daha iyi ve potansiyelli olabilir Henry’ye göre Okobo ama bizim sorunlarımıza çare olacak gibi gelmiyor bana.