Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007434 defa)

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #13035 : 13 Temmuz 2022, 13:50:16 »
Clyburn ile Simon'u da kıyaslamayın hocam o kadar da değil. Singleton'ında artık kolunu kaldırcak mecali yok.
Göreceğiz hocam ama ben takım olmanın çok daha önemli olduğunu düşünenlerdenim.
Biz de Wana ve Melli geldiğinde çok daha iyiyiz kesin yine alırız demiştik ama olmamıştı ki takım ruhu Wana geldikten sonra hiç aynı olmamıştı.

Clyburn umarım aynı tip etkiyi yapar ve takımı kaosa sürükler.Hocam kesin onu buraya ajan olarak getirdi  8)

Efes’i salalım neyse
.

Biz Derya bey ile çok uğraşacağız orası kesin.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #13036 : 13 Temmuz 2022, 13:59:54 »
Bjelica-Polonara-Motley-Booker-Jekiri rotasyonuna içim ısınmıştı oysaki :(

Itoudis neden istemedi acaba ?
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2022, 14:00:08 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #13037 : 13 Temmuz 2022, 14:05:46 »
Eurohoops'ta girdi haberi. Polonara Efes ile 1+1 anlaşmış. 4 numara bulamayan takıma 4 numara hediye ettik, aklım almıyor.

Baskonia'da ligin en iyi 4 numaralarından biriydi. Djordevic oynatmadı diye unuttuk bunu. Oynatacak hocanın elinde çok iyi oyuncu. Ergin'e armağan ettik resmen.
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2022, 14:12:37 Gönderen: donmezsefa »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #13038 : 13 Temmuz 2022, 14:06:07 »
Singleton Zizic ve Polonaranın ikisinin toplamından daha iyi oyuncudur ....

Ya bu populist bir yorum @badboy ya... neye gore? Zaten senin dediginin yarisi olsa adami birakmazlardi. Son sezon hicbirsey verememesini birak birde takim icinde huzursuzluk yaratmisti. Singleton yetenekli ama keyfi yerindeyse oynayan ve kislik olarak cok uyumlu olmayan bir tip... Bu da yeni tespit degil. Iki sene once de ayniydi adam ama hic olmazsa, son aylarda toparlayip onemli katki veriyordu. Bu sene onu da yapmayinca koydular kapiya.

Zizic de Polonara da ne verecegini az cok bildigin oyuncular. Yedekte kalsalar girdiklerinde performans verirler.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #13039 : 13 Temmuz 2022, 14:24:25 »
Aptal bir yönetim aptal başka bir şey değil.

Oyun planında yer bulamayan, belki de bundan dolayı olduğundan daha kötü bir görüntü veren bir oyuncuyu su kıtlıkta rakibimize hediye ediyoruz.

Bunun adı başka bir şey ya kötü yönetim falan değil artık şaşırmıyorum resmen.  .
Alın şimdi calathesi bütçede yer de açılmıştır çok istiyordunuz !!

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #13040 : 13 Temmuz 2022, 14:31:54 »
Mesele sadece para değil oyuncudan o rolde alacağın verim, Campazzo için Real'e 5 milyonluk çıkış maddesini de ödeyecek gücümüz varsa alalım ya da Pangos'un imzaladığı ön protokolü bozacak kadar para verebileceksek verelim, şube yönetimine bayılmıyorum ama anlaşmaların birçoğu bizim bütçe durumu netleşmeden önce yapılmıştı, yani alıp 2.5 verebileceğin oyuncu da yok şu an sezon içinde önüne fırsat çıkarsa o zaman kovalarsın.
Yani biz yapılanamadık, kim boşta ise onu almaya mecbur kaldık. Herhangi bir planımız yok. Ben de o yüzden diyorum ki kadroyu boş yere boşaltıyoruz

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #13041 : 13 Temmuz 2022, 14:37:15 »
polonara’nın en iyi performansını hep 5 numarada verdiğini söylüyorlardı.kısa 5 düşünmüyorsa itoudis o yüzden istememiş olabilir kadroda.efes de büyük ihtimalle fırsat transferi gözüyle baktı ama çok uyumlu mu kadroya bilemedim.polonara-mbaye 4 rotasyonu enteresan oldu onlar için.ufak da olsa bir buy out da almışız ayrıca.
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2022, 14:37:33 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #13042 : 13 Temmuz 2022, 14:49:56 »
Bu yıl performansı her ne kadar istenilen seviyede olmasada üst seviye bir oyuncu.Forumdaki çoğu kişininde takımda kalmasını isteme sebebi kalitesini oyun aklını sahaya yansıtabileceğinin inancından dolayı.

Sen bu potansiyelli oyuncuyu belkide Euroleague'de en iyi uyum sağlayacağı takıma en büyük rakibine hediye ediyorsan ben burada art niyet ararım.Efes bizim aleyhimize her türlü şerefsizliği yaparken bizim yöneticiler sağolsun onların iyiliği için ellerinden geleni artlarına koymuyorlar.Her birine tek tek helal olsun.

Neyse yöneticimiz alacağı buyout ile binlerce Polonara gibi oyuncu bulur onun yerine merak etmeyelim
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2022, 14:51:45 Gönderen: canfb »

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #13043 : 13 Temmuz 2022, 14:51:05 »
Kızılyıldız başkanı Pierria Henry ile ilgilendiklerini açıkladı. Henry Kızıla giderse şubenin bi yalanı daha (ailevi sebep demişlerdi) ayyuka çıkacak.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #13044 : 13 Temmuz 2022, 15:03:38 »
Bu yıl performansı her ne kadar istenilen seviyede olmasada üst seviye bir oyuncu.Forumdaki çoğu kişininde takımda kalmasını isteme sebebi kalitesini oyun aklını sahaya yansıtabileceğinin inancından dolayı.

Sen bu potansiyelli oyuncuyu belkide Euroleague'de en iyi uyum sağlayacağı takıma en büyük rakibine hediye ediyorsan ben burada art niyet ararım.Efes bizim aleyhimize her türlü şerefsizliği yaparken bizim yöneticiler sağolsun onların iyiliği için ellerinden geleni artlarına koymuyorlar.Her birine tek tek helal olsun.

Neyse yöneticimiz alacağı buyout ile binlerce Polonara gibi oyuncu bulur onun yerine merak etmeyelim

Cem’in Twitter mesajından Anladığım kadarıyla buyout da yok. Bizdeki maaşını Virtus vermediği için Efes’e gidiyor. Yani maaş yükünden kurtuluyoruz sadece

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #13045 : 13 Temmuz 2022, 15:31:09 »
calathes-wilbekin-ismet
guduric-lundberg-melih-şehmus
pierre-hayes-tarık
bjelica-motley-metecan
jekiri-booker-samet

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #13046 : 13 Temmuz 2022, 16:02:33 »
calathes-wilbekin-ismet
guduric-lundberg-melih-şehmus
pierre-hayes-tarık
bjelica-motley-metecan
jekiri-booker-samet

Matematik hesaplari yapariz yine son haftalarda :) neyse en azindan fenerbahce basket taraftarinin alzheimer olma sansini azaltmak icin ugrasiyor
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #13047 : 13 Temmuz 2022, 16:20:36 »
Bence basarili olacağız.Planndahilinde transferler.

Çevrimdışı sepettopu

• Üye
  • Yer: KAYSERİ
« Yanıtla #13048 : 13 Temmuz 2022, 17:28:27 »
Calathes yerine pengos olsaydı keşke. Şut özürlü bu takım olacaz yine.

Çevrimdışı bobbysands

• Üye
« Yanıtla #13049 : 13 Temmuz 2022, 17:50:40 »
Açıkçası koça vaat edilen takım ile şu anki muhtemel kadromuz uyuşmuyordur. Itoudis'in ben nereye geldim diye kafasında 50 tane şey dönmeye başlamıştır. Sertaç esnaf kafası ile 25 milyon doları yönetmeye çalışıyor, Gerardini dedem etliye sütlüye karışmayayım moduna geçmiş, Derya Yannier'e yorum yapmıyorum bile. Top 8 yapabileceğimizi düşünmüyorum.

Yapılan transferlere bakınca ve Polonara gibi birini Efes'e verdiğimizi duyunca hiçbir şey beklememek gerekiyor.
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2022, 17:51:39 Gönderen: bobbysands »