Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007362 defa)

Scorpionur, Ertan Ürkmez ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #13845 : 15 Aralık 2022, 12:35:56 »
kostas antetokounmpo bence bizi yukarı çekecek bir oyuncu değil, rotasyonda genişlik sağlar ancak. sahada olduğunda çok katkı sağlar mı, pek emin değilim. ben futbolda da basketbolda da böyle transferlere temkinli yaklaşıyorum açıkçası. şu an bulunduğumuz konumda yapacağımız bir eklemeyle şampiyonluk için çok güçlü bir duruma gelebilecekken bu hakkı kostas’a harcamak bana pek mantıklı gelmiyor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #13846 : 15 Aralık 2022, 12:44:22 »
Şampiyonluk iddiamız yok.Ilk 8 bu kadro için maksimum zaten.3 4lü finalist diş geçiremedik.Barca Real.Oli.Tek Efes.Efes ilk 8 yapar ve aadaylarsampiyonluğa  defolara rağmen. Dualar almamaları yönünde.Ancak sporun lokomotifi biziz her yeri hareketlenirdim büyük düşünerek.Gurur duymamak imkansız.
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2022, 12:47:26 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #13847 : 15 Aralık 2022, 12:53:07 »
Acikcasi top 8de barca, real, efes ve oli ile eslesirsek isimiz zor. Monacoya ustunluk sağlayabiliriz. Bizim bu dört takımdan ikisini birbiri ile eslestirecek bir sıralamada olmamız lazım ama bu kadar sakata takviye yapılmazsa da hızla ineriz aşağılara. Daha cok erken denebilir ama sezonun neredeyse yarısı bitti.
Alinan bir oyuncunun aylardır forma giymeden yattığı ve buna rağmen takviye yapmayacak bir tane klup yoktur. Bizim genlerimizde aci çekmek var. Aci çekmeden rahat etmek.yakismaz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #13848 : 15 Aralık 2022, 12:54:59 »
kostas antetokounmpo bence bizi yukarı çekecek bir oyuncu değil, rotasyonda genişlik sağlar ancak. sahada olduğunda çok katkı sağlar mı, pek emin değilim. ben futbolda da basketbolda da böyle transferlere temkinli yaklaşıyorum açıkçası. şu an bulunduğumuz konumda yapacağımız bir eklemeyle şampiyonluk için çok güçlü bir duruma gelebilecekken bu hakkı kostas’a harcamak bana pek mantıklı gelmiyor.
Bizi yukari çekmesi gerekmiyor. Cok da ust duzey bir isim değil zaten. Maksat rotasyonu rahatlatmasi.  Alınmazsa da neden alınmadı demem. Bizi yukari çekecek isimler bosta ve belli ama biz dikkate almıyoruz.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13849 : 15 Aralık 2022, 12:57:56 »
Oliye birde tam kadro görmeliyiz.Guduric vardı ama sert hastalıktan çıktı bu kadar yüklenmek gereksiz ritim kaybediyor oyuncu.Saha avantajıyla dişe diş oynarız bence diğerleri zor evet.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #13850 : 15 Aralık 2022, 12:58:06 »
Kim o gürcü oyuncu ilk defa duydum.O takıyla biten çok gürcü var .Milli maçta bakarım ama.Bravo İlhan Bey.
Iyi oyuncu, hirsli, dis sutu var, ayakları çabuk ve sizeli. Genç de. Gelisime acik. Gelisim liginde oynuyor. Milli maçta tek başına kafa tuttu bize.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13851 : 15 Aralık 2022, 13:00:49 »
Teşekkürler Fotoğrafına bakınca hatırladım.Gürculer Karadenizller benziyor hatırladım.Haci sakalı var. :) ;) :D.Iyi oyuncu fotodan.ili li çok var komşuda.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13852 : 16 Aralık 2022, 11:43:21 »
Campazzo resmen Kızılyıldızda.Hayırsız olsun başarısızlıklar dilerim.Acaip ne güzel oyaladı menajeri.Zerre inanmadım geleceğine.Menajeri iyi para kaldırdı.Öte yandan iyi kısa rotasyonu oldu bizde yok bu.Nedovic Vildoza Campazzo.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #13853 : 16 Aralık 2022, 12:36:06 »
Campazzo resmen Kızılyıldızda.Hayırsız olsun başarısızlıklar dilerim.Acaip ne güzel oyaladı menajeri.Zerre inanmadım geleceğine.Menajeri iyi para kaldırdı.Öte yandan iyi kısa rotasyonu oldu bizde yok bu.Nedovic Vildoza Campazzo.

1.8+2.6 iddiali bir paket yarim sezon icin.... Biz verelim istermiydim bilemedim. Gerci iyi adam ama,... butce patlatmanin kitabini yazmis olurduk.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13854 : 16 Aralık 2022, 12:41:05 »
Zorlayıcı bir durum tabi hayır.Ancak bir kısa şart.Edwards bende yok hükmünde.Bu kumar tutmadı ne yapaĺım.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #13855 : 16 Aralık 2022, 13:21:28 »
1.8+2.6 iddiali bir paket yarim sezon icin.... Biz verelim istermiydim bilemedim. Gerci iyi adam ama,... butce patlatmanin kitabini yazmis olurduk.
bizde tüm yıl için 1.8 alan var mıdır? hiç sanmıyorum.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13856 : 16 Aralık 2022, 14:16:15 »
Booker alıyor.Hatta sempatik oyuncumuz fayda perfonmans olayından eleştiri alıyor.1.5 booker.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #13857 : 16 Aralık 2022, 14:27:46 »

Kızılyıldız'ın arkasında devlet desteği var. Şimdi burda yazmak istemiyorum bir şeyler ama geçtim desteği anamız ağlatıldı...
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2022, 14:28:03 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #13858 : 16 Aralık 2022, 14:30:18 »
Booker alıyor.Hatta sempatik oyuncumuz fayda perfonmans olayından eleştiri alıyor.1.5 booker.

yani;
1 sezon icin 1.5 veriyorsun => yarim sezon 0.75.
Campazzo yarim sezon icin 4.4 maliyeti (6 kati falan)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #13859 : 16 Aralık 2022, 15:36:49 »
yani;
1 sezon icin 1.5 veriyorsun => yarim sezon 0.75.
Campazzo yarim sezon icin 4.4 maliyeti (6 kati falan)
Yarım sezon için değil o, 1,5 sezon için