Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006924 defa)

0 Üye ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #14805 : 21 Haziran 2023, 09:46:26 »
Abi bende bu garip mantigi anlamiyorum. Senin beklentin 5 tane shaq la kadro kurmak mi?

Bence ana oyuncu olarak aldigin isim onemli, tamamlayici icin de yildiz beklemek bana sacma geliyor. Bunu yapabilen iki takim var ligde Real ve Milano.

Taraftar 10 tane final yapacak 5 bekliyor sanirim. Obra doneminde bile 3. Pivot un genc Ahmet ti.

Yani senin beklentin Sertac Motley in yanina Poirrier gibi bir isim mi?
Tamam kardeşim zaten Jekiri, Carsen, Booker, Ante (gitti gerçi) hatta Calathes gibi bir sürü vasat varken takıma sestina alındı, olmadı koumadje de gelsin.  Takım iyice Alba, Bayern, Kaunas seviyesine insin. Kalkıp 5 tane Shaq mı gelsin diyen taraftara bu başkan daha 10 yıl kalsa laf etmemek lazım. Takım her sene ama her sene istisnasız seviye düşüyor. Yakında top 8 dahi göremeyeceğimiz zamanlar gelecek.  İşimiz gücümüz gelsin 8-10 dk oynasın 5s 3r yapsın yeter mantığında adamlar. Böyle yabancı mı alınır. Bak ne güzel demişsin Ahmet'in gözünü seveyim aynı istatistikleri o da yapıyordu. Shaq sart değil Duncan'a da razıyım ben :)

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #14806 : 21 Haziran 2023, 09:50:16 »
Benim beklentim şahsen Motley salağının önüne bir isim ve bu da Sertaç değildir bana göre. Sertaç geliyorsa ligde elini kuvvetlendirmek için gelir.

Garip bir takım olduk çıktık. Koumandje filan gelecekse Jekiri dursun razıyım ben.
Eldeki kuş vs daldaki kuş misali. Aynı fikirdeyim. Bariz bir upgrade yoksa Jekiriyi yollamak çok gereksiz. Center 'a alınacak oyuncu değil Jekiri, Motley'nin de önünde olmalı.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #14807 : 21 Haziran 2023, 09:57:43 »
Benim beklentim şahsen Motley salağının önüne bir isim ......

Bak işte olay bu. Arkasına değil de önüne adam alınması gereken bir sürü isim var takımda. Sadece Hayes ki onla ilgili fikirlerim de biliniyor ama iyi bir sezon geçirdiği için bunu hakediyor. Diğerlerinin hiç birisi direkt adam olabilecek adamlar değil. Dorsey var onu da İtioudis seneye katkı falan verir de başarılı olur diye göndermeye çalışıyor. Calathes, Carsen, Gudu, Pierre, Sestina, Motley, Jekiri hangisi güvenilir Allah aşkına. Temeli bunlardan kurup umut besliyoruz. Dilimde tüy bitti. Sikecem Fenerini de basketini de diyip hiç takip etmemek lazım. Boşa kafa yoruyoroz.  Zaten yeni nesil çocuklardan Fenerli olan bile yok artık. Kimsenin umurumda değil Fenerbahçe falan. İyice batırdılar klübü.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #14808 : 21 Haziran 2023, 10:09:11 »
Bak işte olay bu. Arkasına değil de önüne adam alınması gereken bir sürü isim var takımda. Sadece Hayes ki onla ilgili fikirlerim de biliniyor ama iyi bir sezon geçirdiği için bunu hakediyor. Diğerlerinin hiç birisi direkt adam olabilecek adamlar değil. Dorsey var onu da İtioudis seneye katkı falan verir de başarılı olur diye göndermeye çalışıyor. Calathes, Carsen, Gudu, Pierre, Sestina, Motley, Jekiri hangisi güvenilir Allah aşkına. Temeli bunlardan kurup umut besliyoruz. Dilimde tüy bitti. Sikecem Fenerini de basketini de diyip hiç takip etmemek lazım. Boşa kafa yoruyoroz.  Zaten yeni nesil çocuklardan Fenerli olan bile yok artık. Kimsenin umurumda değil Fenerbahçe falan. İyice batırdılar klübü.

Bu sene hiç kafayı takmamak en iyisi, vizyonunu anlayamadığımız yoğurtcu gitmeden hiç bir şey düzelmez..
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2023, 10:09:57 Gönderen: Civa »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #14809 : 21 Haziran 2023, 10:09:50 »
Antekumpho niye gidiyor ki o zaman hiç alinmaisn Samet idare etsin orayı

Cidden soruyorum;
Ante ve Samet i toplasan euroleage de 10 dk sure alip 7.8 PIR yapacak oyuncular mi?

yani kiyas yapalim eyvallah da, insaf yani.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #14810 : 21 Haziran 2023, 10:12:21 »
Tamam kardeşim zaten Jekiri, Carsen, Booker, Ante (gitti gerçi) hatta Calathes gibi bir sürü vasat varken takıma sestina alındı, olmadı koumadje de gelsin.  Takım iyice Alba, Bayern, Kaunas seviyesine insin. Kalkıp 5 tane Shaq mı gelsin diyen taraftara bu başkan daha 10 yıl kalsa laf etmemek lazım. Takım her sene ama her sene istisnasız seviye düşüyor. Yakında top 8 dahi göremeyeceğimiz zamanlar gelecek.  İşimiz gücümüz gelsin 8-10 dk oynasın 5s 3r yapsın yeter mantığında adamlar. Böyle yabancı mı alınır. Bak ne güzel demişsin Ahmet'in gözünü seveyim aynı istatistikleri o da yapıyordu. Shaq sart değil Duncan'a da razıyım ben :)

ya sestina konusunda bende sivayamam ... kesinlikle katiliyorum.

Ben ana pivot gelecek-Motley rotasyonda-3. pivot (bu sene Samet+Jekiri+Ante) kadar katki versin mantigiyla yazdim. Sadece o konu ozelinde soyledim.

Yoksa sestina secimine ne desek bos, boynum kildan ince.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #14811 : 21 Haziran 2023, 10:13:03 »
Bu sene hiç kafayı takmamak en iyisi, vizyonunu anlayamadığımız yoğurtcu gitmeden hiç bir şey düzelmez..

Buna da katiliyorum.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #14812 : 21 Haziran 2023, 10:14:34 »
Cidden soruyorum;
Ante ve Samet i toplasan euroleage de 10 dk sure alip 7.8 PIR yapacak oyuncular mi?

yani kiyas yapalim eyvallah da, insaf yani.

Ya hocam haklısın da sende  motley jekiri belki Sertaç Samet varken gidip mulitinov alırsın bir fark oluşturur tavares var diye ona benzer oyuncu almak Adrian illie var diye sabin illie almak ile ayni şey ve sonu fiyasko olur
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2023, 10:15:45 Gönderen: Civa »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #14813 : 21 Haziran 2023, 10:15:33 »
Eldeki kuş vs daldaki kuş misali. Aynı fikirdeyim. Bariz bir upgrade yoksa Jekiriyi yollamak çok gereksiz. Center 'a alınacak oyuncu değil Jekiri, Motley'nin de önünde olmalı.

Jekiri bu sene donem donem cok iyi katki verdi. Hakli olabilirsin. Ama gidecegi soylendi.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #14814 : 21 Haziran 2023, 10:17:55 »
Ya hocam haklısın da sende  motley jekiri belki Sertaç Samet varken gidip mulitinov alırsın bir fark oluşturur tavares var diye ona benzer oyuncu almak Adrian illie var diye sabin illie almak ile ayni şey ve sonu fiyasko olur

Abi benim bildigim;
-Sertac gelirse Samet seneye yok
-Jekiri de gidecekler listesinde

Yoksa sahsen ben Sertac-Motley-Jekiri 3 lusune fitim.
Artan parayi ve Calathes i gonderip ondan geleck parayi kullanip iyi bir oyun kurucu alacaklarsa.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #14815 : 21 Haziran 2023, 10:20:42 »
fenerbahçe taraftarı basketbolcudan da, futbolcudan da anlamaz. nekrofil ve vasat sevicidir.

nerede kıçının kılları kadayıf olmuş 35 yaşında pezevenk var, gelsin diye dilenir.

elindeki çok daha iyi adamlar varken, delinin birinin götünden yumurtladığı adama tuz çuvalıyla koşar.

kendi oyuncusunu değersizleştirmekte üstüne yoktur. kendinde olan hep en kötüsüdür, başkalarında olan altındır…

motley’i beğenmez, koumadje dilenir.

mali genel kuruldaki taraftar istifa çok doğru bir tezahürattı ama niyet yanlıştı. ironik olarak değil, ciddi olarak söylenmeliydi.

gerçekten de bu taraftarla kurşun kalemin götüne silgi bile olmaz fenerbahçe’den.
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2023, 10:22:32 Gönderen: pikenrol »

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #14816 : 21 Haziran 2023, 10:23:34 »
Koumadje nin oyun zekasi ve savunma eksikligine katiliyorum.
Ama sahada uzun sure kalamamasinin asil nedeni, kondisyonunun yetmemesi.

13 dakika ortalama ile 7.8 PIR yapmis, 1 blok, 3.8 rebound, 6 sayi katki veren oyuncu yu cok ta gommemek lazim. Sonucta Real degiliz, bu takimda antetekupo ve barthel gibi isimleri izledik.

Ana oyuncu olarak alinmasi zaten mumkun degil. Ama 3. pivot (jekiri icin gecen sene dusunulen rol) icin gayet uygun bir oyuncu. (Sertac-Motley gibi bir ikilin ardinda tamamlayici olarak)

378 tane koumadje sıçar jekiri.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #14817 : 21 Haziran 2023, 11:19:57 »
Önyargılara kapılmadan izleyin programı.Dürüst arkadaşlar ve her gelişmede özel program yapıyorlar.Şubede kafa karışıklığı var dediler.Yanniere Kemal Erdem kadar olmasda giydirdiler.Sinerji sömürücüne benzer üstümüze benzin döktüler dediler.Hernangomez teklif gitmiş yine Mirotiçin fiyatı sorulmuş.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #14818 : 21 Haziran 2023, 11:27:03 »
Önyargılara kapılmadan izleyin programı.Dürüst arkadaşlar ve her gelişmede özel program yapıyorlar.Şubede kafa karışıklığı var dediler.Yanniere Kemal Erdem kadar olmasda giydirdiler.Sinerji sömürücüne benzer üstümüze benzin döktüler dediler.Hernangomez teklif gitmiş yine Mirotiçin fiyatı sorulmuş.

yazdıklarının gerçekle alakası var mı diye gecenin bi yarısı izledim programı.

herifler thompson ile sertaç geliyor demiş, sen nerden uydurduysan thompson transferi zora grmiş yazmışsın.

papagiannis’in istediği rakam ile kulübün verdiği arasında fark var demişler, sen papagiannis transferi askıdaymış diye uydurmuşsun.

yazdıkların palavra. insanlar okuyor forumu, yazdıklarını doğru sanıyorlar.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #14819 : 21 Haziran 2023, 11:40:05 »
yazdıklarının gerçekle alakası var mı diye gecenin bi yarısı izledim programı.

herifler thompson ile sertaç geliyor demiş, sen nerden uydurduysan thompson transferi zora grmiş yazmışsın.

papagiannis’in istediği rakam ile kulübün verdiği arasında fark var demişler, sen papagiannis transferi askıdaymış diye uydurmuşsun.

yazdıkların palavra. insanlar okuyor forumu, yazdıklarını doğru sanıyorlar.
Zora girdiye getirdiler Serbest kalma bedeli yüksek.