Gönderen Konu: Üst üste 6.kez Şampiyon Fenerbahçe !!!  (Okunma sayısı 89220 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Basketbol Süper Ligi
« Yanıtla #600 : 07 Ocak 2023, 18:29:08 »
Maç forumu burası ama sn Ilhan Bey.Yaziyorumda.
Her yorumun mersin tas gibi takim, bu sene şampiyon olurlar, biz avrupaya bakalim. Macla ilgili tek yorumun yok. Her mesajın ayni.Anladık mersin tas gibi takim. Bak surekli yeniyorlar bizi.
Mutlu ol iste.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #601 : 07 Ocak 2023, 18:32:39 »
Ligi lider bitirme sansimiz kalmadi. Hadi mersin rakibin yenildin de, BOTAŞ ve Nesibe gibi boktan takimlara dahi yeniliyorsan bunun hesabi sorulmalı.

Mersinin basinda bugun hoca bile var mi yok mu belli değilken yenebiliyorlar bizi. Bizde de hoca olmasa su mac kesinlikle daha kotu olmazdık.

Biz öyle loser bir klubuz ki su mersin gidip 7 yabancili feneri de yener avrupada eve gönderir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #602 : 07 Ocak 2023, 18:41:57 »
Her yorumun mersin tas gibi takim, bu sene şampiyon olurlar, biz avrupaya bakalim. Macla ilgili tek yorumun yok. Her mesajın ayni.Anladık mersin tas gibi takim. Bak surekli yeniyorlar bizi.
Mutlu ol iste.
Ya niye mutlu olayım hayretsiniz sosyal muhabbete yazdım.Stokes yok e yani.Ekstra ordan da avantaj var.Sakin olunmalı.
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2023, 19:18:22 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #603 : 07 Ocak 2023, 19:32:19 »
Ne yapsın söylermisiniz.Tüm.mac oynatamaz..
Övdüğünüz Çukurova da Gray 38,38  Bonner 38,19 Hayes 36,15 Holingsvorth 34,39 süre almış.

Bizde ise Selin 16,02 İdil 9,19 elif 8,43 süre almış.

Çukurovanın yabancıları kısa süre önce avrupa maçında yine ortalama 38-39 dakika oynadı.

Ligde 1 ve 2 nin oynadığı maçta bu derece yanlış rotasyon ile oynamak bize maçı kaybettirdi.

Kayla yerine Alina tercihi olabilirdi bence de. ama orada koçu fazla eleştirmiyorum.
Takımın ritim bulmasını engellemesi büyük etki oldu bence

Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #604 : 07 Ocak 2023, 20:07:33 »
Kayla dışarda kalmaz maddesi var sanırım.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #605 : 07 Ocak 2023, 21:03:53 »
Övdüğünüz Çukurova da Gray 38,38  Bonner 38,19 Hayes 36,15 Holingsvorth 34,39 süre almış.

Bizde ise Selin 16,02 İdil 9,19 elif 8,43 süre almış.

Çukurovanın yabancıları kısa süre önce avrupa maçında yine ortalama 38-39 dakika oynadı.

Ligde 1 ve 2 nin oynadığı maçta bu derece yanlış rotasyon ile oynamak bize maçı kaybettirdi.

Kayla yerine Alina tercihi olabilirdi bence de. ama orada koçu fazla eleştirmiyorum.
Takımın ritim bulmasını engellemesi büyük etki oldu bence
Zaten bu rotasyonlar bir tek bizde geçerli. Quigley gsde 40 dakika oynayarak gsyi eurocup şampiyonu yapmıştı. Bugun mersinin yabancıları oyle. Ben daha once de dedim Jones gitmeseydi kupayı biz alırdık. Zira oynayanlar bu kadar çok.oynayip daha on plana cikmayacakti. Bizde dunya dursa da o rotasyon yapılacak. Macin ilk devresinde 3 dakikalık bölümünü izledim 5 yerli ile adamlarin 3 yabancili kadrosuna karsi oynuyorduk. Aptal aptal rotasyon yapiyor kadin. Amacı nedir gerçekten bilmiyorum. Bizim normal sezonu lider bitirmediğimiz son 20 yilda kac sezon var merak ediyorum. Ya normal sezon maclarini ciddiye almıyor kadin ya da niyeti baska. O niyeti ben uzun zamandır yazıyorum gerci. Eger avrupayi bu takim alamazsa bildigin tescillenir.  Zira koc olmasa basinda euroleagui yine almalı bu takim.
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2023, 21:04:31 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #606 : 07 Ocak 2023, 21:40:07 »
Bu Aziz Başkanın bu takımı hocasız bile şampiyon olur dedikten sonra kopuş.Koçsuz takım mı olur.?Direksiyonda biri şart.Bu arada faul problemleri ne olacak o oyuncular faul problemine girse.Dar rotasyonlu maç seyrek alınır.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #607 : 07 Ocak 2023, 21:46:27 »
Ruhsuz, gamsız, umursamaz, disiplinsiz bir hoca profili. Hiç teknik faul almış mıdır acaba hakeme itirazdan falan?

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #608 : 07 Ocak 2023, 22:42:31 »
Mutlu ol iste.
Bir şey yazmamamın nedenide bu durumun rahatsız edici olması.
Ben kendimi bildim bileli Fenerbahçeliyim. Akrabalarımın çoğunun BJK li olmasına rağmen.
Fenerbahçe şuan hangi maçta kaybetse çok sinirli ve ağresif oluyorum. Evdede yansıyor malesef
Forma bakıyorum kafa dağıtim diye, daha çok içim kararıyor.
Maç başlamadan, bir kesim ;ahkam kesenleride anlamam 5 çekeriz, fark atarız. Kulağım kapalı. Kim yener anketine bile çoğu zaman katılamam.bir kesim de;biz yeniliriz, fark yeriz, en az 10 sayıdı var, maç oynanır. Bu takım şampiyon olurda biz ikincilikte yarışırız, yok yok biz eurocupa anca gideriz, diyelimki 18 maç kaldı yok biz bu seneyi kapatırız. Ligde böyle olacağımız belliydi.
Ya bırakında sevincide yaşayalım üzüntüyüde.
Bu gün yenileceğimizi hissediyordum forma bişi yazdımmı?
Hocamız gerçekten iyi bir hoca olduğuna inanmıyorum. Menejerin acil gitmesini diliyorum. Maçta gerideyken 3 kadının yan yana oturmalarına anlam veremiyorum. Eski hoca bundan iyiydi bence. Hakemler hata yapıyor ya bağır bişilerde, tepkini belirt ya, burası Türkiye tarafsız hakem olmaz. Zafer hoca bile bundan iyi vallaha. Hocasız bir takıma yenildik. En büyük hata Amatör şube sorumluları, ve yerli transfer yapmayan yönetim. Stokesde diretenler, Quanitra nın ondan iyi olduğunu görmüşlermidir?

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #609 : 07 Ocak 2023, 23:00:56 »
Özellikle avrupa için çok iyi kadro oldu.Az bunun tadını çıkaralım.Sampiyonluk gelirse avrupa kıymetlenir.Eksik bölge oyun kurucu görünse de bu açığı kapatacak kadar iyi kadro.Büyük salona alınsa.Yapmazlar ama. 65 inse az.Maçtayım.Ilhan Beyin dediğin gibi Taurasi Taylor Matovic kadrosundan sonra kurulan en iyi kadro.Şampiyon olurmuyuz bilmem geleneksel kitlenme olabilir mi onuda bilmem.Bildigim.biirazda sportif zevk almak tadını çıkarmak kasmayalım bu kadar.Dönemin iyi oyuncularından Vajda vardı bizde olmadı ama daha var akla ilk gelenler.Leton oyuncu vardı Ekatada oynamış yine.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2023, 00:12:14 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #610 : 12 Ocak 2023, 20:27:12 »
Mersin bizim karşımızda tüm enerjisini kullandı galiba berbat Sopron karşısında berbat oynuyor.Belki açılırlar,

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #611 : 12 Ocak 2023, 20:28:49 »
Mersin bizim karşımızda tüm enerjisini kullandı galiba berbat Sopron karşısında berbat oynuyor.Belki açılırlar,
Abi berbat dedigin önde gidiyorlar. Sonucta sopron daha berbat durumda.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #612 : 12 Ocak 2023, 20:38:23 »
Abi berbat dedigin önde gidiyorlar. Sonucta sopron daha berbat durumda.
Sopron yine önde  ama yani bizim karşımızdaki Mersini göremedik bizde her attıkları giriyordu.yani Sopron karşısında zaten favoriler.Wiliams ıda almışlar.Aslında kuvvetli takım olmuşlar

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #613 : 12 Ocak 2023, 20:42:01 »
Gray'le Hayes'in eline fırsatları değerlendirseydi fark çoktan açılırdı.Tüm şanşlarını bizemi harçamışlar

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #614 : 12 Ocak 2023, 22:15:24 »
51-44 yenildi Mersin bu kadroyla.Kim olursa olsun,Hangi Branş olursa olsun söz konusu Fenerbahçe ise herken full konsantre bol Bal.bol şanş