Gönderen Konu: Üst üste 6.kez Şampiyon Fenerbahçe !!!  (Okunma sayısı 89241 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Basketbol Süper Ligi
« Yanıtla #750 : 22 Mart 2023, 11:57:47 »
Olcay'in ayak parmağında kırık tespit edilmiş.
Zamanı kötü oldu ama sen sporculuk yaptın sanırım, ayak parmağı nasıl kırılır. Çorap var üstündede son model kaliteli spor ayakkabı var. Bilek anlarım ama parmak çok tuaf. Üstüne basan oldumu hatırlamıyorum.
Gizem Çankaya maçında oynayabiliyormu? Erteleme maçı olduğu için oynayamaz sanırım.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2023, 11:58:32 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #751 : 22 Mart 2023, 12:29:49 »
Daha pazartesi maç yaptık.Yarın olabilirdi.Zorluk çıkarma uzmanı çakma Fenerbahçeli Hido federasyonu.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2023, 12:35:34 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #752 : 22 Mart 2023, 14:05:31 »
Gizem oynuyor. Beni şaşırtan Stokes kaçırmadan sayı attı. Hayretler içindeyim
Vandersloot, Meesseman, Sabally, Stewart yerine Vandersloot, Alina, Mc Cowan tercihimiz. Uzun olarak Stokes, Gizem var.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2023, 14:09:40 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #753 : 22 Mart 2023, 14:27:06 »
15 dakikada 50 sayı. Yerlilerin maşallahı var bugün. Merve bile içine Plum kaçmış gibi.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #754 : 22 Mart 2023, 14:38:07 »
İlk devrede 60 küsür sayı... Şöyle bir Avrupa finali istiyorum Tango Bourges Basket karşısında, çok mu...

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #755 : 22 Mart 2023, 14:38:31 »
15 dakikada 50 sayı. Yerlilerin maşallahı var bugün. Merve bile içine Plum kaçmış gibi.
Öldüm ya hahaha içine plum kaçmış gibi.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #756 : 22 Mart 2023, 14:41:40 »
İlk yarıda 12/18 üçlük. Bizim erkekler gelip de izlesinler. Şut nasıl atılır. Bir maç klüp rekoru kırdılar diye sonraki maçların tamamında rezil ötesi bir performansları var.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #757 : 22 Mart 2023, 14:42:41 »
Öldüm ya hahaha içine plum kaçmış gibi.
Sen öyle yazınca bizim Koca Stokes çember altından kaçırdı yine :)
Gizem de öyle hantal ki Vandersloot ona bile sayı attırdı düşün artık.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #758 : 22 Mart 2023, 14:57:52 »
Ahahaha kadın sırf rebound sayısını artırmak için galiba çember altından bomboş kaçırıp bir daha atıyor :D

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #759 : 22 Mart 2023, 15:17:33 »
Ahahaha kadın sırf rebound sayısını artırmak için galiba çember altından bomboş kaçırıp bir daha atıyor :D
Merveye nazar değirdin. İçindeki plum Manolyaya girdi, Manolyanın içindeki Epoupada Merveye girdi 😜
Gizem çok  hantal gerçekten ama bu kadroda hiç yoktan kalmalı derim. Stokesde korkudan silkindi biraz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #760 : 22 Mart 2023, 15:20:45 »
Merveye nazar değirdin. İçindeki plum Manolyaya girdi, Manolyanın içindeki Epoupada Merveye girdi 😜
Gizem çok  hantal gerçekten ama bu kadroda hiç yoktan kalmalı derim. Stokesde korkudan silkindi biraz.
Abi Manolya'yı önceden beri tanıdığım için ben o konuda sana katılamıyorum. Çok da vasat bir oyuncu değil Manolya. Şutu düzgün ve ligde az çok süre alabilecek bir isim. Anadolu'da bir takıma gitse yaklaşık Sevgi etkisi yaratabilir.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #761 : 22 Mart 2023, 15:38:11 »
Abi Manolya'yı önceden beri tanıdığım için ben o konuda sana katılamıyorum. Çok da vasat bir oyuncu değil Manolya. Şutu düzgün ve ligde az çok süre alabilecek bir isim. Anadolu'da bir takıma gitse yaklaşık Sevgi etkisi yaratabilir.
Sana katılmıyor değilim, Stokes'de iyi bir oyuncuydu ama sakatlık bitirdi onu yoksa ilk Stokes olsa pota altı  güvende olurdu. Bloklarını unutmadım. Manolya'ya gelince evet başka takımda bize zorluk çıkaracağınada eminim. Ama Manolyada bir istek, arzu,hırs, üzüntü göremiyorum. Robot gibi. Sevgi diyorsunda onun kaç maç kıpkırmızı olduğunu hatırlıyorum, Ayşe Cora'da öyle. Bana katkı sağlayanlar yerine sağlamayan oyuncu tutulursa ona kızıyorum. Sevgi, Melis, Ayşe,Tilbe, Cansu ve aklıma gelmiyen bir çok oyuncuyu hemen sildik
« Son Düzenleme: 22 Mart 2023, 15:40:04 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #762 : 22 Mart 2023, 16:10:23 »
Sana katılmıyor değilim, Stokes'de iyi bir oyuncuydu ama sakatlık bitirdi onu yoksa ilk Stokes olsa pota altı  güvende olurdu. Bloklarını unutmadım. Manolya'ya gelince evet başka takımda bize zorluk çıkaracağınada eminim. Ama Manolyada bir istek, arzu,hırs, üzüntü göremiyorum. Robot gibi. Sevgi diyorsunda onun kaç maç kıpkırmızı olduğunu hatırlıyorum, Ayşe Cora'da öyle. Bana katkı sağlayanlar yerine sağlamayan oyuncu tutulursa ona kızıyorum. Sevgi, Melis, Ayşe,Tilbe, Cansu ve aklıma gelmiyen bir çok oyuncuyu hemen sildik
Yok ben silmedim. Katkı sağlayacak yerli oyuncu sayısı az ülkemizde. Olanların da kıymetini bilmek lazım. Sevgi ve Tilbe'yi ben zaten hep söylüyorum. Hido sağolsun daha da kıymete bindi ülkemizde yerliler. Gizem kalkıp Fenerbahçe'de oynayabiliyor mesela çünkü alternatif yok. Manolya şu şartlar altında kalabilir. Bu kadar çok genç oyuncuya gerek yok bence. Bugün iyilerdi ama rakip çok yumuşaktı. Sezon genelinde çoğu saç baş yoldurdu.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #763 : 23 Mart 2023, 01:47:41 »
Maçı fbtv verdikçe biir daha izliyorum.
Bu maçın özelliği tüm takım için maç antremanı yapmak, eksikleri görmek, güvenini kazanmak. İdil için birşey demiyorum. Takıma iyi uyum sağlıyor. Benim esas Elifin gelişimi ilgilendiriyor okadar kalitesiz uzun varken Elif ekstra çalışıp kendini geliştirmek zorunda. Boyu uzun  olmasına rağmen diğer uzunlara göre daha atik, hızlı ve 3 lük atışları düzgün ama kendini geliştirmeli. Boyu uzunken pota altında daha uzaması gerelirken daha küçülüyor. Kimse eğitmiyormu? Kumaş var ama çok çalışması lazım. Hocalar biraz ilgilense, maç bitsede özel görev verip çalışması lazım.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #764 : 28 Mart 2023, 13:53:59 »
Saat 14 de Rize Belediyesi maçı var. Acaba herkes TBF üzerindenmi seyrediyor. Başka yayın yok galiba
TBF yayınları çağdışı uygulamadır. Anlatımsız, Cızırtılı emeğe ve seyirciye saygı göstermeyen bir uygulama ancak Hiyadet dönemine yakışır. Sen yabancı sınırlandırmasına kadar kadın baskete ne kazandırırım ona bak. Merak ediyorum bu cızırtı, parazit sadece bendemi  var

6-31 / 25-53
.
« Son Düzenleme: 28 Mart 2023, 14:43:49 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »