Basketbol > NBA-NCAA-WNBA

Video Galerisi (NBA - NCAA - Dream Team vs)

<< < (3/51) > >>

KaPaLı:

--- Alıntı yapılan: Hakan Yaman - 06 Aralık 2013, 11:36:05 ---
--- Alıntı yapılan: KaPaLı - 06 Aralık 2013, 11:25:53 ---Hakan abi bilir. Benim için oyun kurucu Jason Kidd'tir. Nets şu adamın yanına Carter , Jefferson ekleyip pota altına bir türlü değerli parça ekleyememiş ve bu adamın şampiyonluklarına engel olmuştu. Sonrasında Dallas'a gittide Dirk Nowitzki'yle Voltran oluşturdular.

--- Alıntı sonu ---

İsmailciğim. Kendi yüklediğim şu iki videoyu senin için paylaşıyorum. Kıymetini bil. :)

Vince Carter'ın Nets yılları:

--- Alıntı sonu ---

Abi eyvallah seni dailymotion yerine youtube taşısak :) Subscribe edip sürekli takip etsem seni :)

Yani şu yıllara bakıyorumda pota altında garip garip oyuncular vardı. Jason Collins, Nenad Krstic oynuyodu hatırladığım. Jefferson - Carter - Kidd ne kadar çabalasada savunma olmayınca boyalı alanda hiçbir işe yaramadı.

Hakan Yaman:
YouTube 10 dakikadan fazla videolar için telefon numarası filan istiyor. Sıkıntılı. :D

Ben güzel şeyler yükledikçe sana özelden de yollarım.

Hakan Yaman:
Michael Jordan'ın play-off kariyerinden seçilmiş 10 unutulmaz hareket:

(Hatırlatma: Dailymotion videolarının görüntü kalitesini sağ üst köşeden ayarlayabilirsiniz. Bu videoyu da 480 ayarında izlemenizi tavsiye ederim.)

Michael Jordan - Play-Off Kariyeri Top-10 Listesi

cemagrak:
Hakan abi bu videoyu 100 kere izlemişimdir :)
halen izlerim sıkılmadan bıkmadan usanmadan  8)
50 yaşına da gelsem yine izleyeceğim .

her hareket birbirinden muazzam ama 6 numaradaki defans ve sonrasındaki slalomlar ile penetre ve smaç..
o nasıl bir fundemental abi , ilanılmaz yahu

Hakan Yaman:
Büyülenmemek mümkün değil.

(Hatırlatma: Dailymotion videolarının görüntü kalitesini sağ üst köşeden ayarlayabilirsiniz. Bu videoyu da 480 ayarında izlemenizi tavsiye ederim.)

Michael Jordan Büyülüyor

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git