Gönderen Konu: Ekpe "Nightmare" Udoh  (Okunma sayısı 152466 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
Ynt: Ekpe "Nightmare" Udoh
« Yanıtla #480 : 14 Temmuz 2017, 00:41:35 »
Bize yaşattıkları için teşekkürler. Ama hiçbir ipucu vermeden, önceden söylediklerinin hepsini çöpe atıp gidince açıkçası bayağı kalbim(iz) kırıldı. Başarılı olmasını falan da istemiyorum. "Artık sen de herkes gibisin" modundayım. Bakın abartmıyorum, bize bir yazı paylaşıp koça takıma taraftara vs teşekkür etse, "yeni bir meydan okuma" falan deyip en azından kafa takımların birine gitse hiç bozulmazdım. Sevgilimle kavga etmiş kadar üzüldüm.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı _kerem

• Üye
Ekpe "Nightmare" Udoh
« Yanıtla #481 : 14 Temmuz 2017, 08:25:47 »
Sosyal medyadaki linci kesinlikle hak etmiyor, bana kalırsa. Buradaki iki sezonunu, herhangi bir iki sezon ne kadar iyi geçirilebilirse o kadar iyi geçirdi; iki sezonun sonunda, geride "tamamlanmamış iş" bırakmadı. Sezon boyunca geleceğine ilişkin kesin şeyler söylemedi, yalnızca burayı ne kadar çok önemsediğini ve sevdiğini anlattı. Kabul edelim, burada bireysel olarak kazanabileceği hemen her şeyi kazandı ve parayı -belli ki- ikinci plana koyarak yeni bir meydan okumanın parçası olmaya gitti. Söyleşilerinde, NBA-Avrupa geçişini yaparken kendisini ne kadar yetersiz hissettiğine değiniyordu; belki kendisine bir şeyleri kanıtlamak için gitti, belki de ailesiyle daha fazla zaman geçirebildiği zamanları özledi. Udoh, daha fazla para kazanmak için, bizimle aynı hedefleri paylaşan CSKA'ya falan gitmedi; forması kirişlere asılır, asılmaz, bilmiyorum ama iyi uğurlanmayı hak ettiğini düşünüyorum. Yaygın görüşün aksine, gittiği yerde havlu sallamasını izlemek istemem, onun için en iyisini dilerim.

O da Bogdan da bu takımın çok özel yerlere gelmesindeki çok önemli pay sahipleri; her ikisinin de yolu açık olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2017, 08:31:18 Gönderen: _kerem »

Çevrimdışı DesperateCry

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #482 : 14 Temmuz 2017, 08:39:27 »
Sabah kalktım, işe geldim, yok rüya değilmiş, cidden geri dönmüş amerikaya :( Kim bir, Ekpe iki, beklenmedik darbeler yiyorum.
Özleyeceğiz seni pota altı kabusu.

Edit: Durumum bu

https://www.youtube.com/watch?v=TWIebPhoz8A
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2017, 09:58:19 Gönderen: DesperateCry »

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #483 : 14 Temmuz 2017, 09:09:15 »
Bütün açıklamalara, söylemlere karşılık nedense bir türlü inanamıyorum. Sanki son anda bir şey olacak ve formamızı giymeye devam edecekmiş gibi geliyor. Dün akşam Fbtv'de Unic Kazan maçının tekrarı vardı ve o maçta Udoh yoktu. Baktım, Udoh'suz da takım izlenebilirmiş.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #484 : 14 Temmuz 2017, 09:15:03 »
isin soke eden yanı parasal anlamda az paraya gitmesi..yoksa gayet dogaldı iyi bir teklif ile gitmesi...

demek ki nba ile ilgili bir takıntısı var ki gidiyor..yada ailesini ozledi..

bir havasını alsın bakalım...becerirse kalır, beceremezse seneye doner..

bu arada utah diaw ı bıraktı...

su an uzun rotasyonu utah'ın;

favors-jerebko-j.bolomboy (sure almaz)
gobert-udoh

tahminim 15-20 dakika aralıgınde sure alacaktır...malum gobert cok faul problemine giren bir pivot..sacma fauller yapıyor...
ama bu rotasyona bir ıyı uzun daha eklerlerse bilemem ne olur..

Çevrimdışı burcayyilmaz

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #485 : 14 Temmuz 2017, 09:15:12 »
Bütün açıklamalara, söylemlere karşılık nedense bir türlü inanamıyorum. Sanki son anda bir şey olacak ve formamızı giymeye devam edecekmiş gibi geliyor. Dün akşam Fbtv'de Unic Kazan maçının tekrarı vardı ve o maçta Udoh yoktu. Baktım, Udoh'suz da takım izlenebilirmiş.

izlediğin maç inş. 20 küsür maç sonra evimizde yenildiğimiz maç değildir.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #486 : 14 Temmuz 2017, 09:19:59 »
izlediğin maç inş. 20 küsür maç sonra evimizde yenildiğimiz maç değildir.

Yok evimizdeki değil. Deplasmanda yendiğimiz maçtı.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #487 : 14 Temmuz 2017, 09:23:21 »
Bana sanki bulduğu tek teklife yangından mal kaçırırmış gibi gitti izlenimi oluşturdu.
Bundan daha kötü şartlarda bir teklif alması zaten imkansız. Kör topal bir teklif aldı ve balıklama atladı.
Nedenleri artık kendinde saklı ama taraftar olarak böyle bir şekilde giden bir adama karşı bu kadar duygusala bağlamamız yanlış diye düşünüyorum

NBAde başarılı olması falan da ilgilendirmiyor beni. 2 yıl önce neredeyse bitik bir vaziyette geldi. Obradovic önderliğinde Bogdanovic, Kalinic ve diğerleri ile birlikte o da oyun olarak gelişti ve seviye atladı. Avrupa şartlarında ciddi paralar da kazandı. Bişiyler verdi ise fazlasını da hem gelişim, hem de maddi olarak aldı.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #488 : 14 Temmuz 2017, 09:29:14 »
Sadece oyunculuğu değil adamlığı da  10 numaraydı.Bende çok üzüldüm.
Aynı zamanda da bir çok mesajda yazıldığı üzere neden gittiğini , gittiği yer, oynayacağı süre ,alacağı rakam vs gibi nedenlerle  bende çözemedim.Tekrar dönüp kendini ispatlamak istiyor olabilir diye de yazılmış.Riske girmiş elbette.Ama hayat onun , karar onun.Başarılı olsun , mutlu olsun.
Yaptıkları için teşekkür ederim kendi adıma.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #489 : 14 Temmuz 2017, 10:33:25 »
ya trump aradı yada eurolig takımları gitsin diye kendi aralarında para topladılar daha mantıklı bir açıklaması yok yani
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2017, 11:24:33 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı VERDA

• Üye
  • Yer: ANKARA
« Yanıtla #490 : 14 Temmuz 2017, 10:39:18 »
taraftarın sevgilisiydi udoh. hangi sevgili; her gün, seni çok seviyorum seninle evlenmek istiyorum,seninle daha iyi bir insan oldum, beyaz panjurlu bir evimiz, mutlu bir yuvamız olacak deyip de öyle hırsız gibi birdenbire haber bile vermeden terk ederse sağlam küfür yer kimse kusura bakmasın. ben yönetici veya antrenör değilim, profesyonel taraftar da değilim. duygularımla hareket ederim. udohu nasıl bütün oyunculardan ayrı yere koyup, yüreğimle sevdiysem şu anda da aynı şekilde iğreniyorum. bu adamı halen sevip sayanlara saygım var, herkes dilediğince düşünür. ama ben buralarda bi daha görürsem kafasına taşı koyarım. umarım yolun da bahtın da kapalı olur udoh.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #491 : 14 Temmuz 2017, 10:47:11 »
Gitmesi değil ama gidiş şekli insana çok koyuyor. Aynı gün Bogdan'da NBA'e gitti ama kimse olumsuz bir söz söylemedi. Oysa Ekpe hep burada mutlu olduğunu, Fenerbahçe ile son kontratı olduğunu, basketbolu burada bırakacağını, salona formasının asılırsa çok gurur duyacağını söylüyordu. Bunlar yetmezmiş gibi buradan olağanüstü şeyler olmazsa ayrılmam demesi iyici kalacağına inandırmıştı bizi. Bu şekilde ani ve habersiz, söylediklerini yutup gitmesi çok üzdü. Emekleri için teşekkürler ama bendeki o 2 sezonluk izlenimi uçup gitti. Benim gözünde kendi değerini bitirdi.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #492 : 14 Temmuz 2017, 10:58:00 »
Dün haberi alınca, o sinirle Ekpe' nin tweeter hesabına, "efsane olmanın bedeli kaç para" yazdım! Forumu takip ederken ve biraz soğuyunca, aldı beni bir düşünce...

Ben dahil biz Türkler sevgimizi o kadar mutativ göstermeyi seviyoruz ki!

Şu an Ekpe gitti diye çoğumuz öfke/şaşkınlık/sevgi üçleminde tam olarak nasıl hissetmemiz gerektiğini bilemiyoruz. Adamın pozitif tüm yaklaşımlarını, söylemlerini sevgi penceresinden algılıyoruz. Bizimle ilgili ideallerini ve bu minvaldeki açıklamalarını şaşkınlıkla karşılıyoruz. Gitmek istemesine de öfkeleniyoruz.

Bizde kazandığının altında bir paraya gitmesini içimize sindiremiyoruz, ama hadi diyelim 8-10 M$ / yıl a gitse, bu sefer bizim sevgimizi, şaşkınlıklar içinde paraya sattı diyebilecek öfke nöbetleri geçirme potansiyelimiz var.

Sözün özü; kelimelere dökülen kin, nefret, saygı, üzüntü sözcüklerinin tamamı Ekpe' nin bize, bizim Ekpe ye duyduğumuz sevginin yansımaları.

Keşke bulduğumuz her sporcu, Ekpe gibi bir cevher yüreğe sahip olsa. Ekpe' nin sporcu yönünden çok "insanlığını" özlerim.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #493 : 14 Temmuz 2017, 11:14:12 »
Zahmet edip bir seyler bile yazamadi beyfendi gidiş şekli çok büyük hayal kırıklığı yarattı 1 ay bekleyip gelen ilk uyduruk teklife gitti yakışmadı onun gibi birine bence
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2017, 11:18:25 Gönderen: ata771 »

Çevrimdışı VERDA

• Üye
  • Yer: ANKARA
« Yanıtla #494 : 14 Temmuz 2017, 11:43:47 »
başka bir mesajda emeği için teşekkür ettim udoha. kimseyi hayatıyla ilgili aldığı kararlar sebebiyle yargılamam, öfkelenmem. muhtemelen nasıl aptalca  bişey yaptığını ve bizi nasıl etkilediğini biliyor ki, halen bir açıklama yok. arkadaşların da dediği gibi gitmenin pek çok çeşidi var. tabii ki birine olan sevginin büyüklüğü öfkenin büyüklüğüyle orantılı olacaktır. 10 numara adam gibi geldi , 10 numara adam gibi durdu , beş paralık biri gibi gitti. kızgınlık bundan dolayı. darbe ne kadar yakından gelirse o kadar can yakar. gidiş şekli, gittikten sonraki duruşu, daha önceki yaptıklarıyla ilgili bana sadece '' ağam bizimle eğleniy''  tadı bıraktı. adam gibi adam böyle gitmez. neyse bu arkadaşla ilgili son yazdıklarım bunlar. sen de artık herkes gibisin.(Belki biraz daha da aşağıda)