Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 336132 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nadir

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #165 : 11 Ocak 2014, 03:11:13 »
Kimsenin yenilgiyi onceden kabullenelim dedigini gormedim.  Vakifbank'in bizden daha iyi oldugunu kabul etmek ayri sey, onlari yenemeyiz demek ayri sey.  Biz Vakifbank'in bir adim ilerimizde oldugunu soylemekle beraber, iki sene oncesinden ornekler verip, sporda her seyin mumkun oldugunu; uc maclik serilerde, surpriz sifira yakin olsa da, elimizden geleni yapacagimizi soyledik.

Tamam da,Vakıfbank'ı yenemeyiz,bu sezon Türkiye ligini kazanamayız''gibi yorumları da duymadınız mı hiç? Ayrıca,mesajımın sizle hiç bir ilgisi de yok.''BİZ''derken;kimi kastediyorsunuz? :) Yani bütün Fenerbahçelileri mi kastediyorsunuz? Burada Fenerbahçe taraftarlarından başkaları da mı var yani? SİZ;BİZ.. Muhabetleri de ne oluyor,çözemedim? ??? :o Yukarıdaki mesajı anlayamadım gerçekten.. Ne yani,ben Vakıfbank taraftarımıyım? ''Elimizden geleni yapacağımızı SÖYLEDİK;''Bunu nerde,kime karşı söylediniz?Hem,siz kimsiniz? Herkesin bir yerlerde yazdıklarınızı okuduğunu mu sanıyorsunuz? Buradaki ''BİZ''kimler oluyor ,bunu çok merak ediyorum doğrusu? ???

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
« Yanıtla #166 : 11 Ocak 2014, 09:57:38 »
Öncelikle şunu söyleyeyim:En büyük rakibimizin en önemli oyuncusu dahi olsa hiç bir sporcunun sakatlanmasına asla sevinmem.Her zaman rakiplerimin en kuvvetli kadroları ile karşımıza çıkmalarını yeğlerim.Çünkü bu durumda aldığımız yengiler daha değerli olur.Şimdi Brakoceviç sakat,Naz hasta,Gözde grip vs.yani Vakıfbank'ın en formda oyuncuları oynamıyor,biz de onları yendik.Eee 3 puandan öte ne kazandık?Benim bu düşüncelerim bir çoğunuza romantik ya da saçma gelecektir ama ben de böyle düşünüyorum işte.Montana'ya da,Brakoçeviç'e de  çok üzüldüm,okuduğum kadarı ile Montana ile karşılıklı olarak sözleşme fesh edilmiş.Yerine oyuncu alınmayacakmış.
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #167 : 11 Ocak 2014, 10:15:47 »
Hiç bir sporcunun sakatlığına sevinmem desem yalan olur. Ama yüzde doksanının sakatlığına üzülürüm. Ekmek parası peşindeler ve şunun şurasında kaç sene oynayacaklar? Memurluk gibi değil ki, 50 yaşına kadar devam etsin.

Ama oynadıkları takım nedeniyle değil de, kendi kişilik yapılarından kaynaklı olarak sakatlıklarını umursamayacağım epey oyuncu vardır, bir kaç tane de sevineceğim. Zokora sakatlansa sevinirim. Burak Yılmaz'ın bacağını koparsalar sevinirim. Melo'nun bir taraflarını patlatsalar oh olsun derim. Neslihan, ikizler, Işıl, doping Kerem; duruma göre oh olsun deyip geçeceklerim. Bir de Taurasi. Yağmurlu havada su vermem.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2014, 10:16:47 Gönderen: Hakan Yaman »

• Üye
« Yanıtla #168 : 11 Ocak 2014, 10:27:44 »
Hiç bir sporcunun sakatlığına sevinmem desem yalan olur. Ama yüzde doksanının sakatlığına üzülürüm. Ekmek parası peşindeler ve şunun şurasında kaç sene oynayacaklar? Memurluk gibi değil ki, 50 yaşına kadar devam etsin.

Ama oynadıkları takım nedeniyle değil de, kendi kişilik yapılarından kaynaklı olarak sakatlıklarını umursamayacağım epey oyuncu vardır, bir kaç tane de sevineceğim. Zokora sakatlansa sevinirim. Burak Yılmaz'ın bacağını koparsalar sevinirim. Melo'nun bir taraflarını patlatsalar oh olsun derim. Neslihan, ikizler, Işıl, doping Kerem; duruma göre oh olsun deyip geçeceklerim. Bir de Taurasi. Yağmurlu havada su vermem.
İyi ki gıcık olduğun sporculardan biri değilim,o zaman seni yolda görsem ne olur ne olmaz diye yolumu değiştiririm. :) :) :)
Adı konamaz.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #169 : 11 Ocak 2014, 10:48:53 »
Olur mu abi. Sizin gibi herkesin emeğine saygısı olan beyefendi birisine gıcık olunursa zaten sorun sizde değil, gıcık olanda, yani bizdedir. Hangi takımın formasını giyerse giysin, işini yapan, rakibe saygısızlık ve emek hırsızlığı yapmayan, meslektaşlarını bilinçli olarak sakatlamaya çalışmayan her sporcunun sağlığına saygımız büyük.

Mesela umursamayacaklarımdan birisi de "büyük Fenerli" Emre'dir. Bugüne kadar en lazım olduğu ve en formda zamanlarında bile "tüh Emre sakatlandı" demedim. Kaya Peker için de aynısı. Bizde oynarken de...

• Üye
« Yanıtla #170 : 11 Ocak 2014, 11:02:51 »
Sevgili Hakan,aynı görüşte olmamamıza rağmen  bu konuyu bir cumartesi sabahı böyle keyifle birbirimize takılarak sürdürmek çok hoş.Keşke bir ortam olsa da sizin gibi değerli arkadaşlarla tanışıp,sohbet yapsak,tartışsak.Belki bir gün olur.Şu forumda inan her spor dalında bayağı akademik tartışmalar yapılıyor ve ben bu arkadaşlardan (hepinizden)çok şeyler öğreniyorum,maçlara gidince daha farklı gözlerle seyrediyorum.İyi ki varsınız,az sonra kızların voleybol maçına gitmek için çıkacağım,eee İstanbul'da oturmanın zahmeti yanında böyle kıymeti de var,ne yapayım bal tutan parmağını yer. :)
Adı konamaz.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #171 : 11 Ocak 2014, 11:04:52 »
Sizin gibi bir büyüğümüzü tanımak bizim için onurdur Süleyman abi. Hele havalar ısınsın, Cem organize edecektir bir şeyler. Ama bu soğuklarda Antalya'dan dışarıya beni çıkarmak zor olur. Burası ilkbahar gibi, malûm. :)

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #172 : 11 Ocak 2014, 11:34:39 »
Biz bu maçı neredeyse bir aydır full konsantre bekliyoruz ablacım...eminim ki bizim kızlar bambaşka bir konsantreyle çıkacaklar maça polene blok düzeni bile getirmeden defans yapacaklardır en az 2 hafta denmiş ama CL play offları öncesi Brokoyı riske etmezler Top 8 de Çok zor olacak maçları!

Sezon başında hem yazdım hem herkese söyledim sadece ilk 6'ın iyi olunca yürümüyor bu işler 3 yıldır Eczacıbaşında plan yapılanma yok gençler değişiyor kiralanıyor oynatılıyor bir iki set göstermelik ama takıma katkısı ne yazıkki yok üstüne yanlış yabancı oyumcu seçimleri ve her takımın başına gelebilecek sakatlıklar olunca olmuyor ne yazık ki...

Montano için ise melekler bizi korumuş diyorum o kadar peşinden koştul istedik Canım Aneta'm seni çok seviyorum 💛💙

Haklısın ablacım. Ama aynı konsantreyi Vakıf ın da göstereceğini düşünüyorum. Malum Vakıf pek sever bizi:) Montano ya gelince valla Rabbim yüzümüze bakmış verilmiş sadakamız varmış. Bende senin gibi Aneta ya koşup sarılmak ,Abbondanza nın keline aferin leyn diye vurmak istiyorum:))
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
« Yanıtla #173 : 11 Ocak 2014, 11:52:39 »
Brako'nunki çok ciddi değil ama Montano için üzüldüm, çok geçmiş olsun. Önemli bir rahatsızlık.

Ben de rakibi tam kadrosuyla yenmeyi tercih ederim her zaman ama psikolojik olarak bir kırılma noktası yaşamaya ihtiyacımız var. Yani nasıl olursa olsun bir galibiyete ihtiyacımız var Vakıf karşısında. Sakatlığa sevinmem ama kazanırsak da hayıflanmam bu yüzden :)

Çevrimdışı Snn

• Üye
« Yanıtla #174 : 12 Ocak 2014, 18:58:06 »
25 Ocak ta ki Vakıf maçı saat 13:00 te görünüyor tvf sitesinde. O saatte böyle maç mı olur. Taraftar gelmesin diye mi yapıyorlar. Yönetimin değiştirtmesi lazım o saati.

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
« Yanıtla #175 : 12 Ocak 2014, 22:34:09 »
Cumartesi günleri çalıştığım için saat 13.00'i görünce delirdim. Akşamüstü filan olunca çıkıp gelebiliyordum en azından.
Şimdi bir yolunu bulmaya çalışıcam bakalım  :-\

• Üye
« Yanıtla #176 : 12 Ocak 2014, 22:52:57 »

Emeklilik iyi bir şey. ;) ;) ;)
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2014, 22:57:03 Gönderen: Süleyman Özgül »
Adı konamaz.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #177 : 13 Ocak 2014, 17:15:49 »
Yahu şu TVF kıllığına yapıyor böyle bir rezalet olmaz, geçen senede play offtaki ilk maç 13:00daydı hemde Vakıfla, taraftar gelmesin diye yapıyor alçaklar.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #178 : 13 Ocak 2014, 20:34:25 »
Aneta nın da sakatlığı varmış. Gerekli muayeneler yapıldıktan sonra açıklama yapılacakmış.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı bg1976

• Üye
« Yanıtla #179 : 13 Ocak 2014, 23:15:00 »
Jovana Brakocevic yoksa maçta Seda oynamış sıkıntı yaratmaz.